Şimdi Ara

Yeni Wolverine filmi Logan'ın ilk fragmanı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Yeni Wolverine filmi Logan'ın ilk fragmanı yayınlandı
    X-Men çizgi roman ve filmlerinin en sevilen karakterlerinin başında gelen Logan, ya da daha çok bilinen adıyla Wolverine, çok yakında yeni bireysel filmi ile sinemaseverlerin karşısına çıkacak. Logan adını taşıyacak film için meraklı bekleyiş sürerken, 20th Century Fox filmin fragmanını yayınladı.

Bugüne kadar çekilen üçüncü Wolverine filmi Logan, sevilen karakteri daha önce izlediğimizden çok daha farklı bir halde karşımıza çıkaracak. Mark Miller'ın Old Man Logan çizgi roman serisinden uyarlanan film, 2024 yılında geçiyor ve artık yaşlanmaya başlamış bir Logan'ın hikayesini anlatıyor.
    Nathaniel Essex önderliğindeki güçlü bir kuruluşun X-Men'i ortadan kaldırdığı ve mutantların neredeyse yok olduğu bir dünyada geçen filmde, iyileşme gücü zayıflamaya başlamış Logan ve Alzheimer yüzünden hafızasını kaybetmek üzere olan Profesör X, Essex'in önündeki son engel olacak. Logan ve Profesör X'in bu savaştaki son umudu  Logan'a benzeyen genç bir mutant olacak gibi görünüyor.

18 yaş sınırı alan ilk Wolverine filmi olan Logan, önceki filmlerden çok daha karanlık bir tona sahip. 20th Century Fox tarafından yayınlanan ilk fragman da bu karanlık tonu çok iyi yansıtıyor. Johnny Cash'in Hurt şarkısı eşliğinde ilerleyen fragman, son derece heyecan verici bir filmin bizi beklediğini gösteriyor.
    Hugh Jackman'ın kendisiyle özdeşleşen Wolverine karakterini son kez canlandıracağı filmin yönetmenliğini, 2013 yılında vizyona giren Wolverine'i de yöneten James Mangold üstleniyor. Başrollerde Jackman'a Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Richard Grant, Dafne Keen ve Stephen Merchant'ın eşlik edeceği film, 3 Mart 2017'de vizyona girecek.

• Adamın yaşlanmaması mutant özelliği değil miydi ya, 100 yıl gibi bir sürede 40 yaş atarken 15 yılda 15 yaş mı atmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_virüs

Adamın yaşlanmaması mutant özelliği değil miydi ya, 100 yıl gibi bir sürede 40 yaş atarken 15 yılda 15 yaş mı atmış

Bir süre sonra gücü azalıyor diye biliyorum zaten çizgi romanda da o anlatılıyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karanlık tonlara geri dönüyorlar anladığım kadarıyla. Karanlık tondaki filmler beni daha çok cezbediyor ayrıca bana göre filme bir ciddiyet veriyor.

Film güzel olacak gibi. Biraz dram ağırlıklı sanırım.
  • hafif duygusal last of us vibe ı aldım ama filmin çoğunluğu aksiyon olacak görünüyor. umarım sıkıcı olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senjido -- 21 Ekim 2016; 9:32:45 >
  • Şimdi bu X-men filmleri ile aynı evrende mi? Geçmiş Günler Gelecek ile evren sıfırlandı falan bir şeyler oldu. Yoksa tamamen (kısmen) farklı bir evrende mi geçiyor yine?

Düzenleme: Son X-men filmi 1980 civarında geçiyordu sanırım. Bu 2024. Aynı evren olma ihtimali var sanırım. 40 yıl sonrası. Profesör X de yaşlı falan. Bakalım görelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angel of the Lord -- 21 Ekim 2016; 10:57:44 >
  • Days of Future Past sıfırlayıp son sahnesi 2023 de gecıyor fılm 2024 de gecıyor Essex 1 yılda bu halemi getirdi mutantları ..

• Loganın son filmi diyorlar umarım doğru değildir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merakla ve özlemle bekliyorum mart ayını. aksiyondan daha fazla atmosfere ve hikayeye önem verilmesi benim açımdan güzel olmuş. ancak aksiyon, hikaye oranını iyi ayarlayamazlarsa beklentilerin altında kalabilir film.

• Bende last of us havası aldım ✋

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_virüs

Adamın yaşlanmaması mutant özelliği değil miydi ya, 100 yıl gibi bir sürede 40 yaş atarken 15 yılda 15 yaş mı atmış

özelliği azaldığı için bence deadpool serilerine gitmeliler orda daha eğlenceli dünya var

bide tek yumrukla supermeni yere seren en güçlü karakter wally west serisi yapılmalı gelecek bunlarda :)
  • Geçmiş günler gelecek de ne güzel sevenler kavuştu, mutlu mesut yaşadılar derken. Yine soyları tehlikede bu canlıların.

• 1 wolverine jean grey yüzünden yaşlanıyor takip eden bilir
    2 last of us'ı al üstüne wolverine koy daha ne olsun ...

• loganı neden böyle yaşlı olarak cekmişler ? buadam yaşlanmıyordu hani

• Önce şunu söyleyim "The Last of Us: Logan"... Sonyden önce Fox yapmış gibi izlenim verdi bana. Resmen şu fragmanda TLoU havasını aldım diyebilirim. Hugh Jackman'ın şu haliyle Joel karakterine o kadar benziyor olması da zaten etkileyici faktörlerden birisi.
    Film çok güzel olacakmış gibi görünüyor bunun için seviniyorum ama diğer yandan Wolverine yani Hugh Jackman gibi bir efsanenin bitiyor olmasına da bir o kadar üzülüyorum. Marvel böyle çok sevilen bir karakteri kaybettiği için ne yapar bilmiyorum ama işi zor...

• şimdi tam yaşlıkurt olmuş

• Heyecanla fragmana girmesini bekliyorum.

• Efsane bitiyor.. ??

• quote:

Orijinalden alıntı: moviesick

Heyecanla fragmana girmesini bekliyorum.

Kıpırdama! Eller yukarı! Vizyona diyecektin sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: gxhero

1 wolverine jean grey yüzünden yaşlanıyor takip eden bilir
    2 last of us'ı al üstüne wolverine koy daha ne olsun ...

Jean grey yuzunden yaslaniyo derken biraz acar misiniz olayi cizgi romanda boyle mi?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.