Şimdi Ara

Yeni Vw Polo görselleri sızdırıldı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
9.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyatlandırma ayrı mevzu. Ben b sınıfı araca şahsen gidip sunrof ve bi xenon almam ama bunu sunabilen bir hyundai bir vw var. Clio fiesta gibi çok satan b sınıflarında sunrof istesen de yok mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    Vw nin donanım ve fiyat politikası ayrı bir durum. Sonuçta aracı kişiselleştirme imkanı var. Lounge donanım harici güncel poloyu almam mesela.

Bu sınıfta donanım olarak cömert bir i20 yi bilirim gerisi tirt.

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Fiyatlandırma ayrı mevzu. Ben b sınıfı araca şahsen gidip sunrof ve bi xenon almam ama bunu sunabilen bir hyundai bir vw var. Clio fiesta gibi çok satan b sınıflarında sunrof istesen de yok mesela

Aynen abi ben vw seviyorum ya istediğin aracı istediğin kombinasyonda, donanımda alabiliyosun her keseye cevap veriyor adamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 18 Mart 2017; 11:20:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahsi fikrim Antalya'da sunroofa gerek yok. Yazin kafanizi cikarirsaniz piser, bahar ve kis aylarinda cikarirsaniz islanir. 😊

Araca gelince VW'nin klasik tasarim araclarindan bir tanesi. En cok merak ettigim arac boydan uzamis mi ve ic hacim artmis mi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rakibinde o var bu var eleştirisi gördüm bir kaç. Bunda da oluyor ama vag görüntü konusunda çağ atlatmıyor değişimler ufak ufak oluyor, bu nokta keyif meselesidir. Ancak eksik var şöyle böyle de denemez. İsteyince pek çok şey ancak gel gelelim sağlam bir miktar ödemeyi ve beklemeyi göze almalısınız.

https://www.google.com.tr/amp/s/www.indiacarnews.com/news/new-2017-volkswagen-polo-enter-production-2016-5528/amp/

Rakibinde park asistanı falan var denilmiş, bunda da o imkan var, ancak kaç Polo o kadar dolu gelir sanıyorum çok azı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• vetenes kullanıcısına yanıt
    i20 den daha fazla donanım sunan araçlarda var. Hem de standart olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Adieu

Rakibinde o var bu var eleştirisi gördüm bir kaç. Bunda da oluyor ama vag görüntü konusunda çağ atlatmıyor değişimler ufak ufak oluyor, bu nokta keyif meselesidir. Ancak eksik var şöyle böyle de denemez. İsteyince pek çok şey ancak gel gelelim sağlam bir miktar ödemeyi ve beklemeyi göze almalısınız.

https://www.google.com.tr/amp/s/www.indiacarnews.com/news/new-2017-volkswagen-polo-enter-production-2016-5528/amp/

Rakibinde park asistanı falan var denilmiş, bunda da o imkan var, ancak kaç Polo o kadar dolu gelir sanıyorum çok azı.

polo da opsiyon olarak kendi kendine park var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: yasnaktp

Ee bu bildiğin Golf ?

evet aslında 308' e benzemesi gerekiyordu
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    Neymiş o ?

• danGerfuLL kullanıcısına yanıt
    Haberde aracın iç hacminden ve boyutlarından bahsediyor okuyabilirsiniz.

Soruyu, artan boyun ic hacme katkisi ne kadar olacakti seklinde sormaliydim. Yanilmiyorsam 3,99'du Polo, 4,08'e cikmis. Artan 9 cm ic hacimde ne kadar etki etmis olabilir. Tabi aracin icine binmeden bu soylemler havada kaliyor. Muhtemelen bir kismi bagaja da gitmistir.

peugeot 208 gt line a bir bak. Standart olarak neler varmış. Sonra i20 elite donanımında standart olarak neler sunuyor ona bak. Donanım olarak hangisi tırt karşılaştırırız

• Aynı bokun laciverti.

• böyle görüntü mü sızar adam bildiğin d***k geçmiş :D

ne diyolar ona

sazan.avi -> artık sazan.mkv demek lazım avi bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadistica -- 18 Mart 2017; 12:30:7 >
  • Volkswagen bir audi, bir porsche olma yolunda ilerledigini gosteriyor. Kucuk kucuk degistirip eski kullanicilari uzmeden yola devam etmek mantikli.

Ancak ne kadar degistirirse degistirsin guncel polo hala cok guzel.

• En güzel iş WW'de mühendis olmak.

Full yatışla geçiyor çalışanların hayatı.
    Bütün gün face, twitter, 12 ayın 3 ayında arabanın farlarını değiştir tamamdır aynen devam.
  • üstüne 20 daha koyup .. şaka şaka
  • Foto biraz ustten basilmis mi? Yoksa polo genislemis mi? Yanlis gormuyorsam arka stoplarda krom cerceve var. Oyleyse rezalet. Resmen midifiyeli sahin gibi durur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ee arka stoplar symbol olmuş :)))

• Alamıyorsunuz tabi ondan böyle poloya ve vw grubuna laf ediyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.