Şimdi Ara

Yeni Vito mu Caravelle mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
9.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar, yakin bir zamanda bu ikisi arasindan birini alacagiz hem is geregi hemde 7 kisilik bir aileyiz (6 yetiskin + 1 cocuk). Babam hali hazirda kullandigimiz Megane II sw yi satacak 170 bin km'ye dayandi ve artik sigmiyoruz bu yuzden artik buyuk arac almamiz gerek. Sizce yeni vito mu yoksa yeni caravelle mi test eden var mi ? Sizce hangisi nedenleriyle soylerseniz iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir yanda merso dıger yanda vosvos.

• quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Bir yanda merso dıger yanda vosvos.

Markaya bakacak olursak tabi oyle Ancak hemen kestirip atmak olmaz, nedenleri onemli. Caravelle otomobil olarak geciyormus Vito'da oyle mi ? Koltuk sayisina bakarsak o da oyle ama emin olmak acisindan sordum.

• eyüp1907 E kullanıcısına yanıt
    On arastirma yaptiniz mi usta?

Caravelle 91binden basliyor. 119a kadar cikiyor. Hepsi 8+1. Vito 89dan basliyor 140a kadar. Detayini bilemiyorum. Ancak ev icin o kadar da gerekli mi ona bakmak lazim oncelikle. 7 koltuklu mpvleri dusundunuz mu? Ev icin minibus cok mantikli gelmiyor bana. İkisi arasinda fazla fark yok. Sartlariniza uyuyorsa mercedes derim. İs yerinde kullanilan caravellelere bindim. İci cok saglam durmuyordu.

• Bence 7 kisilik mpvlere goz atmalisiniz

• Viano>Caravelle>Vito sıralamanız bu şekilde olsun.

Caravelle ile ilgili her konuda yardımcı olabilirim.

• 7 kişilik captiva çok rahat ettirir

• Caravelle iyidir guzeldir,

Amaa

YENİ VİTOYU TERCİH EDİN HEMDE SİYAH OLSUN TADİNDAN YENMEZ :)

• Vito, bir de Select olursa tadından yenmez

• Bizde 98 model vito var ve hala sapasağlam. Bizim model otomobil olarak geçiyor fakat yenilerini bilemem. Mercedes alırsanız değerini çok uzun yıllar kaybetmez ve kolay satılır(çoğu turizm şirketi vitoları alıp lüks hale getirip misafirleri gezdiriyor).

• Ford Custom
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selfish Love

7 kişilik captiva çok rahat ettirir

Özellikle 3.sıra koltuğa oturdum. Çok rahat. 3.sıra koltukta bile 120v çakmak priz var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selfish Love

7 kişilik captiva çok rahat ettirir

1-Gitmiyor
    2-Çok yakıyor
    3-Caravelle Vito Viano grubu 750 lira MTV öderken Captiva 2400 lira MTV ödüyor.

• vitonun tasarımını ben beğenmedim açıkçası.bu yüzden caravelle diyorum.paranızda varsa 2.0 BiTDI 180 hp DSG öneririm.çoğu binek araçtan hızlı hızlanması var.geniş ve rahat.Yeni vitoda 1.6 CDI(dCi) var motor olarak ben yakıt konusu dışında tercih etmezdim.ancak vito alınacaksa da tercih direk 2.2 CDI'lardan yana olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

On arastirma yaptiniz mi usta?

Caravelle 91binden basliyor. 119a kadar cikiyor. Hepsi 8+1. Vito 89dan basliyor 140a kadar. Detayini bilemiyorum. Ancak ev icin o kadar da gerekli mi ona bakmak lazim oncelikle. 7 koltuklu mpvleri dusundunuz mu? Ev icin minibus cok mantikli gelmiyor bana. İkisi arasinda fazla fark yok. Sartlariniza uyuyorsa mercedes derim. İs yerinde kullanilan caravellelere bindim. İci cok saglam durmuyordu.

Ev icin dediysemde agirlikta is icin isimiz kumas pantolon imalati, babam surekli olarak arabamizi tika basa kumas doldurarak atolyeye gidiyor. Satis yerimizde atolyede evimize uzakta ciddi derece arabayi iste saglam kullaniyoruz yani . 2009 model olan arabamiz suanda 170.000 km ye dayandi ona gore siz hesap edin.

• Caravelle tabiki. Das auto

• quote:

Orijinalden alıntı: Airapper

Caravelle iyidir guzeldir,

Amaa

YENİ VİTOYU TERCİH EDİN HEMDE SİYAH OLSUN TADİNDAN YENMEZ :)

Siyahi cok iyi aynen ama babam oturdugumuz semtteki cocuk sayisindan oturu gri dusunuyor
  • Vito
  • Arkadaslar arastirdim bende ancak tr de mvp alinmaz bakin mvplere hayran biriyim ancak tr deki mvp lerin motor secenegi donanim secenegi pazari herseyi sikinti. Bizim gibi yetiskin sayisi cok aileye uygun bi galaxy var birde alhambra ama motor seceneklerine bakiyoruz ayri sikinti birde bu kadar para vericem yine 3. Koltuklar asiri bi diz mesafesine sahip degil yurt disindaki Honda'nin Odyssey modeli var o model tr de olsa ve motor secenegide makul olursa alinir. Ama tr de satilan mvp lere bakiyorum birde amerika ve diger avrupa ulkelerinde satilan mvp lere (Oddssey,Escape vs) fark var cidden. @Shedower. @eren15935

• Vito 1.6dci güzel tercih olur bence.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.