Şimdi Ara

Yeni Tucson 1.6 Dizel Otomatik Elite - Peugeot 3008 1.6 Dizel Otomatik Allure Elegance (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
90
Cevap
1
Favori
24.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğru yanlış kötü çirkin göreceli kavramdır... Sana tavsiyem Premium araba isteyene veya sadece 2 araba karşılaştırması yapana önerme. Ben 1 haftadır takip ediyorum gelene geçene Renault öneriyorsun
  • İkisi arasında tabii ki Tucson mantıklı. Hem sıfır hem 4*4.

Alternatif olarak subaru xv öneririm. O fiyatlara daha donanımlı, i-sight lı xv daha güzel seçim olur. Benzer donanım olursa da en az 30bin uygun olur. Dizel için o farkı vermezdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3008 de sifir olsa 3008 derdim ama bu durumda tucson mantıklı ama 4x2 alın bence şehir içinde kullanacaksanız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bobera10

Benzer araç arayışım olduğu için sormak istedim, kuga, crv, kadjar, Kodiaq ve xtrail için görüşleriniz nelerdir? Neden bu araçlar listeniz de yok, eleme sebebleriniz nedir?

Sorunuza gelince ben pejo 2008 kullanıcısıyım, 3008i hem test ettim hem de arkadaşın aracını kısa süreli kullanma fırsatım oldu, tusconu bilmemekle beraber ikinci el, yenilik, yakıt gibi konularda 3008 in ön de olacağını düşünüyorum

3008 ilk geldiğinde allure elegence fiyatı 120 küsürdü bu da ilave bilgi olsun
    Kuga dizayn olarak hoşuma gitmiyor.
    Crv çok kafama takıldı fakat kasası yenilendiği için ve özellikle malzeme kalitesi + araç içi izolasyonun kötü olması sebebi ile elemek zorunda kaldım.
    Kadjar bir SUV havası vermiyor.Tasarım olarak hoşuma gitmiyor.
    Kodiaq güzel araç fakat oda dış dizayn olarak pek hoşuma gitmiyor açıkçası.
    X-trail de 3008 ve Tucson a göre kalite bir tık altta kalıyor diye düşünüyorum.

Sizin belirtikleriniz haricinde Tiguan , QQ ve Karoq ta inceledim..

Kısaca hepsini araştırdım. Hoşuma giden iki araç arasında kaldım. Aklımda olan başka araç olsaydı onuda yazardım.

Teşekkürler

• 3008 GT Line al geç
  • Subaru Forester da var alternatif olarak, sürekli 4x4.
    Forester XT olsa keşke.
  • 4 kişilik aile olsam gider Citroen Grand Picasso alırdım, tam kayınço arabası
  • Bu sınıfta kuga dan daha yakışıklı ve kullanımı keyifli araç yok.
    Diğer ikisine bakmam bile.
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Kötü demedim zaten, iğrenç görünüyor. Beğenen de çıkabilir, ama çoğunluk benim gibi düşünüyor. Tek kelimeyle iğrenç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence Tucson alın. Hatta 4x4 almayın 9bin TL cebinize kalsın

• Hocam Tucson gerçekten çok ağır. 177lik benzinlisi ile uzun yolda biraz gaza dokununca 12-13lt tüketimi var.sehir içini siz hesaplayınız. Benim kullandığım LPG'li idi öyle telafi ediyordu yakıtı ama LPG ile bile oldukça fazla yakıyor. Dizeli De haliyle fazla yakacak çünkü araç ağır. Az yakitsa önceliğiniz bunu unutun derim. Pejo'nun araçları hafif ve hâliyle az yakıyor. Onun haricinde tucson 4*4 her şeyde önde. Fiyat olarak sıfır fiyatları çok yüksek şuan.butun bayileri tek tek arayın derim elde kalan mutlaka araç vardır ne olursa olsun tucson çok yaktığı için çok satılan bir araç değil. Elite plus paket hala geçerliyse mutlaka onun alın derim. Özellikle otomatik bagaj kapağını çok arayacaksınız. Bu arada eğer opsiyon yarı deri koltuk varsa o da tadından yenmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Rıza Baba52

Evet az yakar
    cunku arada 400 kg var
    1270 kg 1.2 puretech 3008
    1676 kg 1.6 dizel 4x4 tuscondan az yakar.
    Aynisini yine soluyorum

Sen şaka mısın? Turbo benzinli araçlarda gaza biraz dokununca tüketim 2 katına fırlıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba,

Açmış olduğum konuyu askıda bırakmak istemedim. Yeni ötv indirimleri ile birlikte Tucson Dizel Otomatik Elite 4x4 modeli dışı metalik gümüş gri, içi siyah deri döşeme için istanbulda bir bayiden 176.000 TL ye anlaştım (Seramik kaplama + cam filmi + kauçuk paspas + bagaj havuzu hediyesi ile).

Kapora bıraktım önümüzdeki hafta içi aracı almış olacağım inşallah. Alınca da görsellerini ve ilk izlenimlerimi buradan paylaşacağım. Yorum yapan ve fikirlerini belirten arkadaşlara teşekkürler.

NOT: aynı koşullarda 4x2 yide 10 bin tl aşağıya bırakıyorlar fakat almışken 4x4 alayım dedim...

Hayırlısı olsun,

Selamlar
  • Energymkn E kullanıcısına yanıt
    ho. dizel bile olsa tüketimi çok olan bir araç.
  • Energymkn E kullanıcısına yanıt
    Hyundai Tucson karsisinda 3008 tasarim harici bir avantaji yok yerinizde olsam Tucson seçerdim.

Hayırlı olsun

• Hayırlı olsun iyi seçim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Energymkn

Herkese merhaba,

Açmış olduğum konuyu askıda bırakmak istemedim. Yeni ötv indirimleri ile birlikte Tucson Dizel Otomatik Elite 4x4 modeli dışı metalik gümüş gri, içi siyah deri döşeme için istanbulda bir bayiden 176.000 TL ye anlaştım (Seramik kaplama + cam filmi + kauçuk paspas + bagaj havuzu hediyesi ile).

Kapora bıraktım önümüzdeki hafta içi aracı almış olacağım inşallah. Alınca da görsellerini ve ilk izlenimlerimi buradan paylaşacağım. Yorum yapan ve fikirlerini belirten arkadaşlara teşekkürler.

NOT: aynı koşullarda 4x2 yide 10 bin tl aşağıya bırakıyorlar fakat almışken 4x4 alayım dedim...

Hayırlısı olsun,

Selamlar
    Hayırlı olsun.Allah tekerine taş degdirmesin

Aracı alınca bı kaç hafta bol bol gez.benzin paran yoksa IBAN yolla :).arkadasta bu iki araç arasında kaldı.kullanici yorumu lazım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 4 Kasım 2018; 17:53:9 >

• Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın.

• Hayırlı olsun güzel araç.

• Hayırlı olsun iyi makine 4×4 olması da muhteşem dağ taş gez dolaş her yola gider sonuçta 4*4

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.