Şimdi Ara

Yeni Toyota Proace City Türkiye fiyatı açıklandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
6.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Schtroumpf Grognon

Ulan aracı PSA grubundan çarpıyorsunuz onlardan yüksek fiyat koyuyorsunuz bu ne iş :D
    Neyse ki Peugeot ile anlaşmasına motor ve şanzımanları da eklemiş yoksa p*ç ederdi güpgüzelim aracı atmosferik+cvt ile caponlar.
    Gram akıl yok şunlarda ego arşa dayanmış ama.

pejonun kullandığı 6-8 ileri otomatikleri aisin daha doğrusu toyota veriyor zaten.

• Opel cam tavan elagans 100 bin i sıfır faizli kredi verirken pazarda da iyi kötü tutunmuşken e bide herşeyi aynı amblemi farklı olunca insanın 30 bin fazla veresi gelmiyor opel alacaktım bu ay reklamları görünce bekledim ama boşuna beklemişim opel güzel indirim yapıyor bayide. Toyota bu fiyatlarla çok zor getirdiği ilk partiyi bile zor eritir bi daha da gelmez mercedes citan gibi olur.

• doblo gibi araba 250 bin helal lan size :D

• Rifter en fulü Toyota en full olan Passin X pack ile artıları daha çok. Adaptif hız sabitleme, şerit takip, HUD, ısıtmalı ön koltuklar, 220 v priz, akıllı park destek sistemi vs ile ciddi dolu bir araba olmuş. Rifter GT Fiyat olarak daha yüksek toyota daha fazla donanım ile Rifter'den daha ucuza geliyor.

4 kardeş arasında en boşu Opel Combo, orta Citröen Berlingo, dolu olanı Rifter idi, Toyota Rifter'i sollayarak zirveye oturmuş. Donanım isteyen tercih edebilir. Zaten ucuz isteyen doblo alır bunların arasında.

• Şıh Hazretleri kullanıcısına yanıt
    aralarında en ucuzu hangisi ?

• muhalif13 kullanıcısına yanıt

Rifter dan eksiği grip control ve merceksiz farlar olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wtersad kullanıcısına yanıt
    En ucuzu combo ama onda da orta konsol ve elektrikli el freni yok. En tipsiz iç mekana sahip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sancar10 kullanıcısına yanıt

caponlara kalsa kıyamazlardı ticariye böyle şanzıman koymayı demek istedim orda ama ironi... lexus'a layık görüyorlar 8 ileriyi anca.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schtroumpf Grognon -- 25 Mart 2021; 0:48:10 >
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt

Combo o kadar saçma donanımlar ile geliyor ki akıl mantık ermiyor. En dolusu ultimate ama elektronik park freni ve uzun orta konsol yok. Edition plus paket varmış yeni öğrendim; uzun konsol var ve direksiyon ısıtma mevcut! Ama otomatik yok. Tuhaf...

• Ticari araca koy Eat6 şanzımanı daha ucuz olsun

• PSA grubunun en pahalı aracı olmuş. Bu paraya alınmaz.

• Tofaş logosu çaksak şuna. Herkesin elinden geçmiş nasıl olsa. Ticari kutsal kase Egea gibi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: gizza

Bu mesaj silindi.

Sorması ayıp olmasın, sen hangi millettensin???

• tefennili kullanıcısına yanıt

Arkadaş hakkında CBS'ye dilekçe verdik. Bizim de milletimiz hakkında beğenmediğimiz yönler olabilir ama bu kimseye çıkıp hakaret, nefret söylemi ve aşağılama hakkı vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Arkadaş hakkında CBS'ye dilekçe verdik. Bizim de milletimiz hakkında beğenmediğimiz yönler olabilir ama bu kimseye çıkıp hakaret, nefret söylemi ve aşağılama hakkı vermiyor.

Aynen öyle 

• Ford bunu beğendi. Pardon bunlara güldü :)
  • alanın elinde kalır bu

• Aracı görmeye gittim.rifter in tümü ile aynısı..arka koltuklara oturmak zor.full donanım 254000 TL iken rifterde 240000 TL..araç alalım dediğinizde ise özellikle Peugeot goral yok diyor..goralde showroom full dolu ama ne hikmetse sadece teslim edilebilcek 208 varmış !! Muhtemelen nisanı bekleyip stoktan kar edecek korsanlar..yani görünen ÖTV düşmezse sıfır araç zor..Nisan'da ise hayal...

• tonodias kullanıcısına yanıt

harbiden öyle ama ford u gördükten sonra bunlar bana oyuncak gibi geliyor.adamlar araba yapmayı bilmiyor  

• Tasarımı güzel

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.