Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (1402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.050
Cevap
332
Favori
2.218.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14001401140214031404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _AveNTuriN_

Ledler her zaman yanar, anahtarı çevirdikçe sırasıyla parklar ve farlar yanar. Sizin araçta orjinal sis farı olmadığı için kolda ön sis farı için yol yok asdece arka sis farınız var çevirirseniz o da yanar. O nedenle sizin araçta olanlar bunlar.

Çok teşekkür ederim. Sis farı yok. Kolu 1 kez cevirdigimde led ler hafif kısılıyor ama malesef ön park lambaları yanmiyor sanırım .yani ilk dönemde sadece ledler yanık oluyor. Sanırım bir sorun var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şahdamar Ş kullanıcısına yanıt
    Ledler her zaman yanacak zaten sorun yok. SAdece parlaklığı azalacak. İlk devrede park lambaları yanacak. Sonraki devrede farlar yanacak.Kolu ileri iterseniz uzunlar yanar. Koldaki bileziktede arka sis farınız var. Aracınızın kılavuzuna bakarsanız daha net anlatımı var orada zaten. Ama ben bir sorun olduğunu düşünmüyorum.
    Ben bir ekleme yapayım, önlerde ledler olduğu için önde park lambası yok. Siz kolu bir defa çevirdiğinizde ön ledler kısılır çünkü arka parklar devreye giriyor. Bir daha çevirdiğinizde de ön kasalar devreye giriyor. Yani park konumunda ön ledler park ampulü görevi görüyor.

• Arkadaşlar yokuş desteği yokuşun dikliğine bağlı mı? Sanki benimki bazen ufak ufak geriye kaçırıyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • proffesor kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Aliexpress üzerinden aldigim birçok ürünler genelde 30_35 gün aralığında elime ulasti.
    En iyi 20 gunde gelmisti en kotu 42 gundu.
    ama bu ledlerin aynisindan 2.5 ay önce siparis vermistim anca geldiler ve en kotu rekorum oldu (gelmiyecek diye vidomdaki ledleri tekrar baska firmadan siparis verdim ve once geldiler)

Geri vites ledini özel seçtim (mercekli 5630 ledli) suanlik hiç fark yaşamadım aydinlatma kalitesi ayni.

Ic ledlerde de bir fark yok ama zaten ampul ikende bana yetersiz geliyordu ve sadece avantajim beyaz olmalari oldu ama onlarada plakalikta kullandigim ledlerden (5630 led) siparis verdim aydinlatma fazla olsun diye ve yakindir ledlerin gelmesi.
    Bagaja taktigim led (5050 led) cok iyi oldu çünkü onceki ampul hic aydınlatamıyordu.

Görüşmek uzere iyi gunler

• Arkadaşlar merhabalar 1.6 makyajlı kasa corolla sahibiyim. Aracım henüz 1500 km de. Frene her bastığımda ciyaklama sesi geliyordu. Dün Yetkili servise götürdüm Şu açıklama yapıldı fren balatalarında artık kanserojen içerdiği için aspes maddesi yerine çevreci olsun diye ufak bakır parçacıkları kullanılmaya başlandı dedi malesef bu sesi ara ara duyacaksınız dedi değişim yapabiliriz fakat aynı ses tekrar gelecek dendi bende degistirtmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: nettur

Arkadaşlar merhabalar 1.6 makyajlı kasa corolla sahibiyim. Aracım henüz 1500 km de. Frene her bastığımda ciyaklama sesi geliyordu. Dün Yetkili servise götürdüm Şu açıklama yapıldı fren balatalarında artık kanserojen içerdiği için aspes maddesi yerine çevreci olsun diye ufak bakır parçacıkları kullanılmaya başlandı dedi malesef bu sesi ara ara duyacaksınız dedi değişim yapabiliriz fakat aynı ses tekrar gelecek dendi bende degistirtmedim

bende de var usta takma kafana. bundan önceki aracım clio 3 idi aynısı ondada vardı, 20 bin de değiştim yan sanayide. sanırım sıfır araçlarda bu sorun var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre2882

Merhabalar,
    Aliexpress üzerinden aldigim birçok ürünler genelde 30_35 gün aralığında elime ulasti.
    En iyi 20 gunde gelmisti en kotu 42 gundu.
    ama bu ledlerin aynisindan 2.5 ay önce siparis vermistim anca geldiler ve en kotu rekorum oldu (gelmiyecek diye vidomdaki ledleri tekrar baska firmadan siparis verdim ve once geldiler)

Geri vites ledini özel seçtim (mercekli 5630 ledli) suanlik hiç fark yaşamadım aydinlatma kalitesi ayni.

Ic ledlerde de bir fark yok ama zaten ampul ikende bana yetersiz geliyordu ve sadece avantajim beyaz olmalari oldu ama onlarada plakalikta kullandigim ledlerden (5630 led) siparis verdim aydinlatma fazla olsun diye ve yakindir ledlerin gelmesi.
    Bagaja taktigim led (5050 led) cok iyi oldu çünkü onceki ampul hic aydınlatamıyordu.

Görüşmek uzere iyi gunler

Merhaba bu ledler icin ayrı bir düzenek kurdunuzmu yoksa direk yuvalara taktinizmi

Ayrı bi düzenek kurmadım urunleri duy tipine göre aldım. Ampulleri söküp direk yerlerine Ledleri taktım.

Kullandığım ürünler ise;

Ön tavan ve bagaj aydınlatması için;
    http://s.aliexpress.com/NJNrENFN

Arka tavan aydınlatması için;
    http://s.aliexpress.com/vAnamaEz

Makyaj aydınlatması için;
    http://s.aliexpress.com/ja6vqEJ3

Plakalık aydınlatması için;
    http://s.aliexpress.com/Ifu6ZzUj

Geri vites aydınlatması için;
    http://s.aliexpress.com/aia6bMvu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre2882 -- 20 Kasım 2016; 14:38:25 >

• Video paylaşmış zaten..Çok basit ...Plakalıkkarın ki biraz daha zor..

• caver kullanıcısına yanıt
    Dikmen de yaşayan biri olarak hiç kacirmadi diyebilirim Hocam. Düz yolda neyse dikte de o. Manüel icin bu yorumum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tello2

Dikmen de yaşayan biri olarak hiç kacirmadi diyebilirim Hocam. Düz yolda neyse dikte de o. Manüel icin bu yorumum.

Benimki mds otomatik

• caver kullanıcısına yanıt
    Yokuş kalkışı devre alınca kaydırması imkansız. Normal frenden çekip agaza basarsanız elbetteki çok az bile olsa geriye kaçma olur.

• _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    Ustad konusu acilmisken sormak istedigim bir konu var. 1.3 makyajli kasaya sis fari taktirmak istedigimizde on tamponda yerini goremedim. Nereye takiliyor. Bir kirma delme isi mi yapiliyor yoksa yeri varda ben mi dikkat etmedim. Diger bir sorum ise sis fari taktirdigimizda on sis fari acmakapama dugmesi yok dedini. Acma kapama nasil oluyor peki bu durumda. Ayri bir dugme mi monte ediliyor. Cevap icin simdiden tesekkurler.

• cagataybas kullanıcısına yanıt
    Öndeki kapaklar sökülüp sisfarı için olanlar takılıyor. Tesisatında tamamı hazır değil, bazı noktalarda müdahaleler gerekiyor. Buton olarakta soldaki butonların olduğu yere on off özellikli buton koyuluyor mecburen. Orjinaldeki gibi yapmak çok maliyetli olur diğer türlü.

Anladim ustadim. Son sormak istedigim konu ise camlara film olayi. Sizce arka isitmali cama film cektirmek sakincali midir. Kimisi ileride sokmek gerekirse isitma tellerine zarar veriyor diyor. Birde film konusunda oneriniz var midir. Marka olarak gibi...

• cagataybas kullanıcısına yanıt
    Film konusu çok karışık. Heryer yapıyor ve iyice ayağa düştü bu iş. Eğer garantili şekilde yapan bir yer varsa oraya yaptırın derim. Haricinde yer öneremem ne yazıkki. Ama ben olsam karartma yapan yerleri araştırırdım.

Karartma nedir ustad?

• Normal siyah cam gibi düşünün. Lazerle karartılıyor ve film vs olmadığı için kusur olma ihtimali yok. Şuanda makyajlı kasada fabrikasyon o şekilde advance ve premiumda.

Maliyeti cok yuksektir onun ama filme oran ile... Fiyat bilginiz yok degil mi

• 
Sayfa: önceki 14001401140214031404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.