Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (1502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35.050
Cevap
331
Favori
2.218.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15001501150215031504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de arka kapılarda gıcırdama başladı. 2015 eylül 1.33 corolla. Frenlerde de ötme var. Tüm kronik belalar beni buluyor sırayla. Arka kemerleden biri geç topluyor, anahtar bazen ne yaparsam yapayım dönmüyor. Bunların hepsini başkaları da yaşamış. Bence ciddi problem var bu parçalarda. 20 bin bakımına götüreyim gelecek ay bakalım ne yapılacak. Kocaeli kaya nın garanti ve hizmet kalitesini öğreneceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huka Sampos kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok. Touch 2 ekrandan grafik seklinde girebiliyorsunuz bir de.

• RaptorFX kullanıcısına yanıt
    Bizi de bilgilendirin hocam

• ScHeNKii_ScP kullanıcısına yanıt
    Komedi gibi, Türkiye'nin en çok satan C sedanının anlık yakıt tüketimini gösteren ekranı yok. Peki bu touch ekran değilde gösterge üzerindeki tüketim kaç km'lik tüketimi kapsıyor acaba?

• ScHeNKii_ScP kullanıcısına yanıt
    Huka Sampos kullanıcısına yanıt
    Anlık yakıt göstergesi var, ayarlara girin orada anlık yakıta girin sonra sayısal ve grafik şeklinde iki seçenek var, sayısalı seçin. Anlık sayısal gösterge çıkacak, biz satın alırken yok dediler ama kurcalayınca buldum:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmetkardes06 -- 16 Mayıs 2017; 11:47:43 >
  • Merhaba, aracınızda yağ eksiltme var mı. 2014 manuel var bende, 7400 km de yağ eksik uyarısı verdi. tamamladık yağı 500km de max çizgisinin 4mm altında şuanda. yağı kontrol ettiniz mi hiç. bu sorun dizellerin hepsinde mi var, benim araç mı sorunlu.
  • Arkadaşlar whatsapp grubunuz var mı?
  • Merhaba. Şubat ayında 29binde 2015 çıkışlı 2014 model dizel corolla aldım. 30 bin bakımını kayseride 11 mart da yaptırdım. Kayseri ağrı ağrası 7400 km yaptım. Geçen hafta ağrı girişinde yağ eksik uyarısı verdi. Çektim sağa yol yardımını aradım. Erzurum servise gidecek araç dediler, çekici ile gönderdim servise. Servis herşeyine baktık hiç bir sorun yok dediler. Peki araç neden yağ eksiltir dedim dedilerki bakımda yağı eksik konmuş olabilir. Sizce böyle birşey mümkün mü. Yakıt ortalamam şuanda 5.4 ile 5.3 arası gidip geliyor. 2014 modellerde formlarda hiç okumadım yağ eksiltme. Aracın çekişinde hiç sıkıntı yok. Yalnız 6. Vites 2500 devirde 140 ile rampa çıkarken vites düşürme uyarısı veriyor ben devir iyi diye vitesi düşürmüyorum sizce kullanımda mı hata var. 7400 km de 2-2.5 litre yağ eksilmesi neden. Servis yağı tamamladı 5bin km sonra yeniden kontrole gideceğim. Şuanda 500km yaptım yağa baktığımda max çizgisinin yarım santim altında. sorun yaşayan varmı bu konuda. benim araçlu sorunlu.

Ahmetkardes06 A kullanıcısına yanıt
    Hocam en son ne zaman sıfırlarsanız o andan itibaren ki ort. tüketimi gösteriyor. Ort. tüketimle birlikte trip a yada trip b yi sıfırlarsanız o zaman kaç km.lik kullanım olduğunu anlarsınız.

Ahmet arkadaşım verdiğiniz bilgi için teşekkürler. Benim araç 2015 model ve ben o sayısal ayarı bulamadım eve gidince tekrar kurcalarım ama sizin ki 2016 model mi. Touch 2 ekran mı var.

• 2017 model bizdeki araç, ama mutlaka sizin araçtada vardır.
  • Ahmetkardes06 A kullanıcısına yanıt
    Bizde yok hocam, bugün bir baktım aradım ama yok.

• 2016 temmuz çıkışlı aracım, ben de ya bulamadım ya da yok. Kitapçığı karıştırdım, sayısal gösterim var diyor ama çok kapalı bir anlatım var.
    Mevcut. Ekrandan ayarlara girin çubuk tip yerine sayısal seçilebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bombar Dıman -- 18 Mayıs 2017; 3:4:49 >
  • Aracım 2017 advance 1.6 benim sorunum havalandırma çalışırken koku olan bir bölgeden geçerseniz içeriye koku alıyor oysa dışarıdan hava giriş gösteren tuşada basmadım. Ayarlarını bilemiyorum sanırım.
  • Havuzlu paspas veya bagaj havuzu alıpta olumsuzluk yaşayan var mı?

Bej rengi havuzlu paspas ve halı tipi bagaj havuzu alayım diyorum.
  • Merhaba,

Son zamanlarda yetkili servislere 10.000 km. bakımı yaptıran oldu mu ? Ne kadar ücreti var bilen varsa yazabilir mi ? Ayrıca bakımı yaptırırken özel servis ile yetkili servis arasındaki fark nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

Havuzlu paspas veya bagaj havuzu alıpta olumsuzluk yaşayan var mı?

Bej rengi havuzlu paspas ve halı tipi bagaj havuzu alayım diyorum.

Hepsiburadadan bej rengi havuzlu paspas aldık memnunuz biz gayet güzel ve kullanışlı.Temizliğide kolay.En önemlisi koku yapmamıştı.

Markası L.Locker de hocam hala satılıyor mu bilmiyorum ama.
  • L.Locker aldım elif tuningden çok güzel oldu hiç düşünmeyin derim.
  • Bombar Dıman kullanıcısına yanıt
    TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA

Bu ekranda sağdaki grafiği sayısal yapamıyorum? Ayarlar gibi bir seçenek yok? Ben mi yapamıyorum hocam.

• 
Sayfa: önceki 15001501150215031504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.