Şimdi Ara

yeni symbol2 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
7.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: extremeenvy

quote:

Orjinalden alıntı: CYBORG00TR

tırnaklarınız ojelimi diye sorsam kızarmısınız?

Bence kaşlarını alıyo :P

mercedes'in bi modelinin stop lambasına benzettim (ne göz var)

sümbül çiçek açmış :)

resmi çeken arkadaşa tebrikler diyorum :)

Mercedes C serisi olmasın
  • fotoları çalanlar emeğe hiç mi saygınız yok.yaptığınız büyük ayıp.yorumlarıda yayınlamıyorlar.
  • vallaha şu yazıları okurken çok sinirlendim.

bir örnek vereyim.
    hayvanlar aç kaldıklarında yemek için diğer hayvanlara saldırırlar
    bu iç güdüdür.
    bunu değiştiremezsiniz.

bu denyolarda bu şekilde.
    bu güne kadar yalan dolan haberleri yaptılar.
    hırsızlık yaptılar.
    clio konusu da ilk değildi.

biz ne kadar konuşsak da değiştiremeyiz huylarını.
    onların ki de bir nevi iç güdü.
    denyoluk iç güdüsü.

numaraları var sitelerinde
    bir şeyler yapılamaz mı bu hırsızlar için?
    rakipleri yok mudur?
    durumu anlatsak milletin önünde afişe etsek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C8FEE75E -- 20 Temmuz 2008; 23:26:25 >
  • yeni symbol motor özelliklerini ve boyutlarını bilen var mı arkadaşlar?
  • Boyutlar aynı belki tampon farkından dolayı 5-10cm uzun olabilir.Arkadaşların yayınladığı fotolar.tcnk ve darknes_es e çok teşekkürler.

yeni symbol2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfa-x -- 15 Ağustos 2008; 13:39:44 >
  • bu aracın lastikleri de honda city ve chevrolet aveo gibi orantısız olmuş.çok ufak duruyor

boyutlar bana da artmış geldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: weycell89

bu aracın lastikleri de honda city ve chevrolet aveo gibi orantısız olmuş.çok ufak duruyor

boyutlar bana da artmış geldi

Evet tıpkı dediğiniz gibi lastikler çok orantısız sanki emanet gibi duruyor ve arabanın görünümünü mahvediyor.
  • Eski symbol gibi buda yine birinci olarak gidecek
  • quote:

İşin garip tarafınıda yayınlayalım. Ne gariplikse Donanımhaber forumlarında Otomobil kategorisinde yayınlanmış bu fotoğraflar hiçbir kaynak belirtilmeden başka sitelerde hatta özel sitelerde yayınlanıyor. Bunu yapanda büyük bir kuruluş. Yazdığım hiçbir yoruma onay bile verilmiyor. Madem sen telifini ödedin fotoğrafların neden bilgsinide vermiyorsun kalkıp haklıysan bile haksız duruma düşüyorsun. Sıkıyosa onayla yorumların hepsini..

NOT: Detaylı bilgilere, güncel yorumlarahttp://forum.donanimhaber.com/m_24508280/mpage_1/key_/tm.htm başlık altından ulaşabilirsiniz.

http://otomot.net/2008/07/19/2009-renault-symbol-2/ bu adresten alıntı yaptım bu yazıları. ve biz arabam.com a kızarken bu sitede bizim siteye çatmış

• Ne yazık ki detaylı resimleri gördükten sonra ilk başlarda oluşan beğeni duygum kayboldu.Bakalım bir de canlısını görmek gerek..
  • Türkiye'nin en çok satan otomobili Renault Symbol tepeden tırnağa yenilendi.

Otomobilin ilk tanıtımı yarın başlayacak olan Moskova Otomobil Fuarı'nda gerçekleştirilecek, eylül ortasında ise satışa çıkacak...

Boyu 4.26 metreye ulaşan aracın yüksekliği ise 1.43 m. Eskiye göre daha çekici görünüme kavuşan aracın dört farklı motor seçeneği bulunuyor. Otomatik şanzuman seçeneğine de kavuşan yeni Symbol'ün 1.4 litre hacmindeki Energy kodlu benzinli motoru 98 beygir güç üretiyor. Aynı motorun diğer seçeneği ise 75 beygir gücünde.

Yeni Symbol'un 1.5 litre gücündeki dizel motoru ise iki farklı seçenekte 65 beygir veya 80 beygir güç üretiyor

yeni symbol2

yeni symbol2

yeni symbol2

yeni symbol2

yeni symbol2

alıntıdır: egetuning.com

• http://news.auto.cz/nove-modely/renault-thalia-podorbne-informace-technicka-data.html

bu linkte sayfanın altında yeni symbol ün iç resimleri,bütün resimleri var.Clio 2 hb in son konsolu biraz makyajlanarak konulmuş.Sessizlik ,direksiyon,süspansiyon yol tutuş iyileştirilmiş.Yani symbol de clio 2 hb in son alttakım,izolasyon,amortisör,yay grubu direksiyon kutusu kullanılmış.Birde yeni symbol de 1.2 16v motor kullanılmaya başlamış ağırlıkta hb den daha az olduğundan tüketim de düşmüş..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.