Şimdi Ara

yeni symbol2 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
7.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bencede kelebek cam hos durmamis
  • Yandan ve arkadan fena değil, inşallah ön farları da değiştirmişlerdir. Anlamadığım resmi olarak duyurulmayan bir aracı nasıl kamuflajsız olarak trafiğe çıkarırlar .
  • SABAH - 30 Haziran 2008, Pazartesi - UFUK SANDIK

Yeni Symbol'den Türk gazetecilere sürpriz
    Türkiye, otomotivde önemli üretim ve ihracat üslerinden biri. Birçok markanın Türkiye'de yatırımı var. Fakat, yıllardır Türkiye'de üretilen otomobillerin fotoğraflarını ilk olarak Avrupalı dergilerde görüyoruz. Yapılan yenilikleri sonradan öğreniyoruz. Çünkü, otomotiv fabrikalarının yabancı ortakları fotoğraf servisini ilk kez Avrupalılara yapıyor. Bu bir tercih.
    'Türk mühendislerinin ve işçisinin emeğiyle üretilen modelleri ilk kez Türk gazetecilere gösterin' şeklindeki şikayetim, sonunda ses getirdi. Oyak Renault'nun ilk Türk CEO'su Tarık Tunalıoğlu, eylül ayında yola çıkması planlanan ve tamamen yenilenen Symbol'ü tüm dünyada ilk kez Türk gazetecilere gösterdi. Haber ambargosu nedeniyle Yeni Symbol'le ilgili bir şey yazmam mümkün değil. Sadece şu yorumu yapabilirim. Türkiye'nin en çok satan otomobili
    Symbol, yeni haliyle bu unvanını uzun yıllar sürdüreceğe benziyor .

Yeni Symbol sınıf atladı
    Türkiye'nin en çok satan otosu Symbol yenilendi. Yeni Symbol "Üst sınıfa hitap edecek"

24 Haziran 2008 09:27
    Moncondhuy, Bursa'da deneme üretimine başlanan Yeni Symbol için "Üst sınıfa hitap edecek" dedi. Son çeyrekte satışa sunulacak Symbol'ün tanıtımı Türkiye'de yapılacak..

2007 yılında elde ettiği 2.5 milyar dolarlık ihracat cirosuyla son 10 yıldaki ihracatını 11.2 milyar dolara çıkaran Oyak Renault, 2007 yılında Türkiye'nin en çok satan otomobili olan Symbol'ün yeni versiyonunun deneme üretimine başladı. 2008 başında Clio Grand Tour üretimini yüzde 50 artırmak, yeni bir dizel motor tasarlamak ve Yeni Symbol'ü üretmek için toplam 200 milyon dolar ayıran Oyak Renault, 2008 yatırımında son viraja yaklaştı.

BİR GECEDE DEĞİŞECEK
    Renault'nun Euromed Bölgesi Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Gilles Moncondhuy, daha üst sınıfa hitap edecek yeni Symbol'ün satışına ekim-kasım ayında başlanacağını söyledi. Moncondhuy, "Symbol son çeyreğe girerken Bursa'ya veda edecek. Tamamen yenilenen ve daha üst sınıfa hitap eden Yeni Symbol ise eski versiyonun yerine Bursa'da üretilecek. Bu aracın ön üretimine başladık. Eski versiyonun üretimi ise duracak. Fabrika bir gecede yeniyi üretmeye başlayacak. Bütün bunlar son 3 ay içerisinde gerçekleşecek" diye konuştu. Türkiye'de yeni bir modelin uluslar arası lansmanını yapacaklarını da söyleyen Moncondhuy, daha önce Dacia Logan'nın dünya tanıtımının Türkiye'de gerçekleştirdiklerini hatırlattı. Moncondhuy'in sürpriz olarak nitelendirdiği bu tanıtım Yeni Symbol'ün lansmanı olacak.

• Yeni sümbülümüz hayırlı olsun şimdiden.
  • Şimdi bu araç Lineayamı rakip olacak?
  • sanırım evet
  • quote:

Orjinalden alıntı: Energetic

Şimdi bu araç Lineayamı rakip olacak?

linea C bu B sınıfı ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: Energetic

Şimdi bu araç Lineayamı rakip olacak?

al iste bir fanatiklik daha seziyorum

siniflari farkli bir kere

fakat sunuda belirtmek gerekirki linea fiatin umdugu basariyi yakalayamadi

sadece motorla olmuyor
  • tebrik güzel yakalamışsın duymuştum yenisinin çıkacagını da ilk burda gördüm resmini önü clio 3 aynısıymış galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: asilx

bu resim yarın arabam.com da arabam.com farkıyla dünyada ilk mottosuyla yayınlamazlarsa neyim

Bu arada önü nasıldı aracın

Aracın önü tahminimden çok daha başarılıydı. tabii zevk meselesi.
    şunu söyleyebilirim ki kesinlikle hb nin önünün aynısı değil. Örneğin gp ve lineanın önü ne kadar farklıysa..
  • arkadan c4 sedana benziyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Screamer

Hocam sizin araba ne ve ibre resimde kaç km/s gösteriyor.Yeni Symbol nasıl gidiyormuş bakalım

Çekim anında benim hızım 130 civarı, çekimden sonra sağından geçtim. Geçerken söförü bana bakıyordu çektiğimi farketti. Elimle güzel olmuş anlamında hareket yaptım ama amcam kötü kötü bakıyordu kızmış gibiydi.
    aslını isterseniz belkide çok detaylı fotoraflarını çekebilirdim ama sanki yanlış bişi yapıyormuş hissine kapıldım. Herhalde kamuflaşsız yola çıktılarsa fotolanabileceklerini biliyorlardır. Vicdanım rahat..
    Benim araç 2007 cerato crdi, eski clionun en güçlüsü bile eminim bu kadar arkamdan gelemezdi. (170 e kadar arayı hep açsamda peşimden geldi).
    Bunun gidişine bakılırsa 100 lük dizel motoru buna da koymuşlar gibi ki o zaman iyi bir iş çıkarmışlar.

• arabam.com yine yapmış yapacağını senin fotoyu çalmış

http://www.arabam.com/haber.aspx?HID=1&PID=681&haberID=283612

bu arada tebrikler .
  • buraya bakınca şasıracaksınız.arabam.com hemen arkadaşın çektiği resmi ithal etmiş

http://www.arabam.com/haber.aspx?PID=681&HID=1&haberID=283612
  • Yaptıkları rahatsızlık verici. Bari kaynak gösterselermiş....
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrkoran

arabam.com yine yapmış yapacağını senin fotoyu çalmış

http://www.arabam.com/haber.aspx?HID=1&PID=681&haberID=283612

bu arada tebrikler .

Buna resmen denir.

• aynen bende arabam com olayını yazmak için geldim arkadaşlarda farketmişler keşke fotoya baştan başa nick felan koysaydın..

bu arada niye kaynak belirtmiyorsunuz diye yorum yazdım ama tabiki yayınlamazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluENight -- 7 Temmuz 2008; 14:32:37 >
  • Yahu bu ne rezilliktir, insan biraz saygı gösterir. Bu fotoyu ilk ve tek burada yayınladım. Bari bi kaynak gösterin insafsızlar..
    arabam com. un habercilik anlayışı, arakçılıkmış demek.
  • arabam.com resmen calıntı haber yapıyor

bu arada ben bu aracın arkası uzun olan tipini gödüm ankarada plakalıydı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.