Şimdi Ara

Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) (395. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.823
Cevap
176
Favori
934.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

240 bandinda derken hocam?

Bir de şunu sorayim; VW 408bin liste fiyatlı t roc aracı otv muafiyetine sokabiliyorken Suzuki 340binlik aracı nasıl sokamıyor onu anlayamadım bi türlü..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En ful çift renk vitara için 402bin fiyat verdiler. 2016 kazasız 1.4 tsi comfort passat için takas ne diyecekler merak ediyorum. Bilgileri yolladım çalışacağız dediler. 2020 4 binde glx için 292 ye anlaşabilirim ama İstanbul bakalım nasip.

• çerkez kullanıcısına yanıt

Önceki yazıları okuyabilirsiniz

• İki kelime cevap için 395 sayfayı tara mı diyorsun hocam, eyvallah

• çerkez kullanıcısına yanıt

Hayır tabiki takasla ilgili 1 sayfa önce yazmıştım onu diyorum😊 sadece suzuki aracın varsa en alt paket hibrit vitara takasta 231 bin tl ye veriyolar

• selam

hiç 2020 vitara ların Hibrit ile değişimi konusunda bilgi alan oldumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhanvitara -- 7 Nisan 2021; 18:21:4 >
  • Takas rakamları çok mantıksız kelime oyunu. Birde bugün vitara gördüm arkadan egzoz sanki sallanıyor soğudum resmen. Araç yeni kasaydı bu arada

• sokcuuuuu S kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam.

Bende takaslık araç yok maalesef. Sunrooflu modeli verseler ciddi ciddi düşünürüm ama limite girmiyor dediler. Ben de bunu anlamıyorum VW 408 bin TL liste fiyatli aracı engelli indirimine sokuyor ama Suzuki 340binlik aracı sokamiyor..ilginç

• Gokhanvitara G kullanıcısına yanıt

Geçen hafta 2020 model GL+ Çift renk Ağustos 2020 trafiğe çıkşlı 5.000 km. aracım için takas bilgisi sordum. 190 bin tl verdiler.

Sarı siteye göre en az 30-40 bin tl fark var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Feridun275

Geçen hafta 2020 model GL+ Çift renk Ağustos 2020 trafiğe çıkşlı 5.000 km. aracım için takas bilgisi sordum. 190 bin tl verdiler.

Sarı siteye göre en az 30-40 bin tl fark var.

Değerinin çok altında....270 üzeri değeri var.....o zaman bunları hibrit takasa sokmayacaklar

• Amaç sanki daha eski model araç sahiplerini hybride özendirmek bence. 300 bin tl etiketli araca 230 bin tl takas indirimli fiyat vermelerinin sebebi de bu. Belki de bu yüzden yeni fiyat listelerinde sadece hybrid modeller var.

Birkaç aya kadar listeler sadece hybrid şeklinde çıkmaya devam ederse artık sadece hybrid üretecekler demektir.

Bu durum bizim araçlar için avantaj mı olur dezavantaj mı zamanla göreceğiz.

• Feridun275 kullanıcısına yanıt

Sarı siteye göre 40 bin frk olabilir belki ama aracı liste fiyatından 60 bin ündiriyolar siz her türlü kârdasınız

• sokcuuuuu S kullanıcısına yanıt
    Pek bilinmiyor ancak S Cross ve Vitara aslında aynı araçtır. S Cross'ta ön ve arka tekerlek arası mesafe uzatılmış, bu sayede arka diz mesafesi ve bagaj büyümüştür. Aracın yüksekliği ise 3 cm. daha alçaktır. Alçak olması elbette sürüş için avantaj ancak daha uzun aks mesafesi sürüşü olumlu etkiler mi pek emin değilim, mantık yürütürsek S Cross Vitara'ya göre önden kaymaya biraz daha meyilli olmalı. Sürüşü daha iyi derken eğer hislerinize göre yazdıysanız elbette tartışılmaz ancak araçlar dediğim gibi aynı. Yerden yükseklikleri de tamamen aynı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ÖZGÜR_DH Ö kullanıcısına yanıt

Bir YouTuber test esnasında demişti fakat önemli değil zaten bomboş ce çirkin bir araç çok tutulacağını sanmıyorum ki pek görmüyorum zaten

• İyi geceler arkadaşlar.

Aracıma Spotify yükledim şarkılar çalıyor gözüküyor ama ses gelmiyor. Kullanan var mı codec filan mı yüklemek lazım.

• Arkadaşlar selam. Şuan 2021 corolla flame x pack model aracımız var. Piyasası 270 bin tl civarı. Ben babama corollayı sattırıp yerine Vitara aldırmayı düşünüyorum. Ne dersiniz corolladan sonra üzer mi? Nasıl bir araç vs pek bilgim yok hic binmedim içine bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

• ymtrgkbr Y kullanıcısına yanıt
    Avensis'ten Vitara'ya geçen bir arkadaş yazmış buraya, birkaç mesaj önce. Ben de yazdım bir şeyler. 10-15 dakika göz gezdirirseniz şu anda özetleyeceklerinden çok daha fazla bilgiye ulaşırsınız forumda. Corolla harika bir araç, alçak olduğu için sürüş hissi çok farklı. Ben 8 yıldır SUV kullandığım için Vitara'ya hemen alıştım. Kimisine göre 130'dan sonra yolda tutmak tedrgin ediyor, ben İzmir otobanında 180-190'la 1 saat boyunca gittiğim oldu, nefis bence. Konfor ve malzeme kalitesi Corolla'yı aratır. Ama yürüyen aksam, güvenlik gibi hayati ve çok gerekli olan konularda Vitara masraftan kaçmamış bir araç. Ayrıca 4x4 seçeneğine yönelirseniz bir daha 4x2 araca binmek istemeyeceksiniz. Akıllı AllGrip sistemi yakıt tüketiminde 4x4 piyasasında rakipsiz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ÖZGÜR_DH Ö kullanıcısına yanıt

Anladım hocam teşekkür ederim. Bakayım dediklerinize. Hocam bir de kaç yakiyorsunuz bu araçla şehiriçi şehirler dışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ymtrgkbr -- 19 Nisan 2021; 1:41:30 >
  • ymtrgkbr Y kullanıcısına yanıt

Yeni citroen C4 e de bir bakın derim

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖZGÜR_DH

Avensis'ten Vitara'ya geçen bir arkadaş yazmış buraya, birkaç mesaj önce. Ben de yazdım bir şeyler. 10-15 dakika göz gezdirirseniz şu anda özetleyeceklerinden çok daha fazla bilgiye ulaşırsınız forumda. Corolla harika bir araç, alçak olduğu için sürüş hissi çok farklı. Ben 8 yıldır SUV kullandığım için Vitara'ya hemen alıştım. Kimisine göre 130'dan sonra yolda tutmak tedrgin ediyor, ben İzmir otobanında 180-190'la 1 saat boyunca gittiğim oldu, nefis bence. Konfor ve malzeme kalitesi Corolla'yı aratır. Ama yürüyen aksam, güvenlik gibi hayati ve çok gerekli olan konularda Vitara masraftan kaçmamış bir araç. Ayrıca 4x4 seçeneğine yönelirseniz bir daha 4x2 araca binmek istemeyeceksiniz. Akıllı AllGrip sistemi yakıt tüketiminde 4x4 piyasasında rakipsiz.

Siz yinede bence 180 yapmayın. 160'tan sonra araç allaha emanet diyor sanki :)

• 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.