Şimdi Ara

Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) (326. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: YSN_94 , YSN_94
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 16 Misafir (3 Mobil) - 14 Masaüstü4 Mobil
5 sn
8.823
Cevap
176
Favori
935.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba lpg kullananlar marka ve model lerini yazabilir mi hangi kit takili aracim 1.6 4*2 lpg taktircam kararsiz kaldim hangisini taktirsam diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RailFlexboost R kullanıcısına yanıt
    Benim araç 1.4 S 4x4 lpg kiti prins vsi 2di montajı yapıldı. 3000 km civarı yok yaptım çok şükür herhangi bir sorun yaşamadım. Fiyatı 7500₺. 1.6 atmosferik ler için brc öneriyorlar genelde. İstanbulda Candan mühendislik öneririm. İşçilik çok önemli lpg montajı da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Granddde

Merhaba arkadaşlar 2016 gs plus 30binde araci 2017 polo comfortline otomatik aracimla takas edecegim ustune 12bin vereceğim. Sizce fiyat nasil? Bir de 1.6 vitaranin çekişi nasildir?
    1.6 vitarların çekişi çok iyi değil, kullandığınız aracınkini bilmeme ama benim dha önce kullandığım tüm araçlardan gerideydi, bu nedenle 1.4 S turbo aldım.
    Suzuki bayisine gidip 1.6 ile bir test sürüşü yapın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimleon -- 11 Mart 2019; 10:16:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Benim araç 1.4 S 4x4 lpg kiti prins vsi 2di montajı yapıldı. 3000 km civarı yok yaptım çok şükür herhangi bir sorun yaşamadım. Fiyatı 7500₺. 1.6 atmosferik ler için brc öneriyorlar genelde. İstanbulda Candan mühendislik öneririm. İşçilik çok önemli lpg montajı da.
    Gaz tüpünü bagaja stepne yerine taktılar muhtemelen..
    Bagajı alt seviyede kullaninca, tüp şişkinlik yapiyormu? Kaç litre tüp takıldı?
    Cevaplarsaniz çok memnun olurum

• taylor1956 T kullanıcısına yanıt
    55 litrelik tüp takıldı. Bagajın üst kademesi ile sıfırlandı. Tüpün yanına bir kaç parça şey koyabildim. Bu tüpte şehir içi 470-480 km yol yapıyor gayet ideal oldu.

• Hocam teşekkür ederim en kısa zamanda ben de tüp taktıracağım saolun

• 2019 modeller herhalde yılsonu gelecek...
  • Diyelim ki 1.6 gl+ 4x4 aracı sıfır olarak aldım, hemen tüp taktırdım. Normalde muayenesi 3 yıl sonra olması gerekirken bu süre 2 yıla mı iniyor?
  • Lpg taktırıp muayeneye gidiyoruz, ruhsat değişiyor falan. Sonra 2 yılda bir diye biliyorum

• Üzerinde tadilat ve değişiklik olduğu için 2 yıla düşüyor muayene.

• 190 cm boy için uygun mu? Çoğu kişi için motor donanım performans öneml iken benim için sürğcğ koltuğuna oturduğum zaman kafam ile tavan arasındaki mesafe çok önemli. Tanıdık kullanıcı bulsam denerim ama yok ayrıca bulunduğum şehirde yetkili satıcı da yok.

• Sunroof olmayan bir versiyonda baş mesafesi daha iyidir. Ön koltukta başınız değmez bence ama arka koltuğu bilemem. Yolda görürseniz durdurup deneyin. Denemek lazım

• Arkadaşlar (suzuki vitara 2017) h11 ve hb3 kısa uzun ampulleri değiştirdim. İnwells marka led ampul ile philips diamond serisi beyaz ışık veren halojenle arasındaki farkı görmeniz açısından resim ekledim. Sönük olan philips. Aydınlık olan inwells led h11 ampul.
    Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU)

Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU)

• 75 bin rutin bakımını 592 TL ye yaptırdım.hala balata degismedi

Bu arada ben düşünmüyorum ama servise LPG yüklü sordum.tavsiye etmediler.subap sorunu oluyor dediler.siz bilirsiniz tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 16 Mart 2019; 16:8:7 >
  • Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    Ben 25 binde değiştim balataları. Şuan 34500 km civarı. Yanlış hatırlamıyorsam siz aracı sürekli uzun yolda kullanıyorsunuz. Ortalama hızınız 30-35 km'nin altına düşmüyordur. Bende olsam lpg takdırmazdım. Şuan benim lpg'de 33-35krş yakıt tüketimimi siz benzinde görürsünüz.

• redloves kullanıcısına yanıt
    Benimde 22 binde bakımda balata azalmış dediler. Ama yanlış hatırlamıyorsam 1300 tl gibi bir fiyat söylediler. Siz nerede kaça değiştirdiniz?
  • BK2000 kullanıcısına yanıt
    Tam emin olmamakla birlikte 500-600₺ civarıydı sanırım. Yanında polen filtresi ve hava filtresini de değiştirmiştim. Otomatik vites araçta kısa süreli dur kalk bir trafikte balata haliyle erken bitiyor. Auto mod'da vites D konumunda iken frene tam basınca kavrama ayrılıyor fakat, spor mod'da nedense kavrama ayrılmıyor araç sürekli askıda. Bende mecburen vitesi N konumuna alıyorum bazen. Bu durum bazen çok kısa dur kalk trafikte auto mod da oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Ben 25 binde değiştim balataları. Şuan 34500 km civarı. Yanlış hatırlamıyorsam siz aracı sürekli uzun yolda kullanıyorsunuz. Ortalama hızınız 30-35 km'nin altına düşmüyordur. Bende olsam lpg takdırmazdım. Şuan benim lpg'de 33-35krş yakıt tüketimimi siz benzinde görürsünüz.
    Ortalama bizim son 15 bin km de 47

Servis yakıt tüketimi ortalamasının rekoru bende olduğunu söyledi.yok optimal şartlar yok koltukları sokuyorlar fabrika verileri tutmaz diyorlar ya.tutuyormus

Yazın 5.9 civarı kışın 6.8 .ama servis 11 litre gelende var dedi.evereste kadar çıkıp aracı helikopterle indirip bir daha çıkıyorlar sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 17 Mart 2019; 2:5:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BK2000

Benimde 22 binde bakımda balata azalmış dediler. Ama yanlış hatırlamıyorsam 1300 tl gibi bir fiyat söylediler. Siz nerede kaça değiştirdiniz?
    60 bin bakımında herhalde 75 de değişir diye balata fiyatı sordum ikisinde fabrika yolluyor 250 TL ve 600 TL ye var demişti takımı.6 ay önce.bugun verdim yine degismeyince balatalar öğrenemedim fiyatını lakin 1100 e çıkması imkansız ya

• Ha bu arada torpidonun altındaki halı boyna sarkiyor.sabitliyorlar bir daha kopuyor

Hay babanın kemugune ya

• 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.