Şimdi Ara

Yeni Subaru Impreza

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni impreza hakkında, test eden, kullanan ve ciddi yorumlar yapacak arkadaşlar, yardımlarınızı bekliyorum.
    Araç uygun fiyatı ve 4x4 avantajı ile iyi bir seçenek gibi görünüyor ?

• arkadaşlar yok mu bilgisi olan
  • ne yardimi bekledigini söylememissin?

öncedende uygun fiyati 4x4 avantaji sunan bir modeldi.

dis dizayni cok elestiri alsada sonucta yeni herzaman yenidir.tekniginde ve motorunda porsche mühendislerinin imzasini tasiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forbest -- 6 Ekim 2007; 0:52:33 >
  • Teşekkürler
    kullanan, test eden arkadaşlardan yorun yardımı gibi
    Eski modellerin konfor özellikleri düşük diye bahsedilir hep, daha bıçkın vs., yenisi c sınıfı araçlar içinde nerededir, iyi bir alternatif olabilir mi?
  • subaru kullanmak alfa gibidir.

kanina islerse birakamazsin,her kesime hitap etmez ama profesyonel sürüs teknigi ve imaji yüksek bir markadir Subaru

yeni impiyi kullanan varsa forumda yorumlayacaktir
  • İmaj ve sürüş tutkunluğu benimde üzerinde durduğum konu (saydığın 2 markada aynı fikirdeyim)
    şu artırılmış konfor meselesi kafama takılıyor? aslı varmıdır?
    Sanırım kullanan arkadaşlar yok bu saatte
  • eyer yılın 6 ayı kar yağan bir memlketteysen tercih edilebilir ama sıcak batı ege ve akdeniz şehirlerinde gereksiz bir araç 1.5 motoru çok zayıf 4 çeker fazla tükettirmekten başka bir işe yaramıyor v.s v.s
  • bence çok mantıklı bir seçim 40000ytl piyasadaki hergün arıza yapan arabalara vericegime saglam arıza çıkartmayan ömürlük subaru alırım.
  • Dün showrom da inceledim tek kelimeyle rezalet tasarımı.
  • tasarımı hariç harika bir araç
  • Görüntüsü kötü gibi fakat diğer herşeyi harika
  • Tasarımını beğenmiştim ben ama
    o kadar çok eleştiren varki kendimden şüphe duyuyorum ,
    diğer taraftan subaru impreza hiçbi zaman güzel tasarımlı bi araç olmadı ki ? ancak sanırım çabuk makyaj yiyecek buda geri adım atmama neden oluyor
    Kullanım özellikleri yol tutuş ve konfor (ses yalıtımı, amortisör yumuşaklığı vesaire) özellikleri gerçekten çok üstünse alınabilir diye düşünüyorum, kullanan bilen varmı arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zinotugrul -- 7 Ekim 2007; 2:03:54 >
  • Bencede tasarım güzel ama insanlar imprezada Sedan kasasına alışık olduğundan HB bi garip geliyor yoksa yeni çıkmış bi araç için bence tasarım fena değil özellikleride gayet iyi alınır ama 2.el olayınıda düşünmek lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@lken -- 7 Ekim 2007; 1:06:28 >
  • hocam birde şuraya bak.forumdan bir arkadaş incelemişti.aldıda galiba
    http://forum.donanimhaber.com/m_17879657/tm.htm

quote:

Orjinalden alıntı: zinotugrul

Tasarımını beğenmiştim ben ama
    diğer taraftan subaru hiçbi zaman güzel tasarımlı bi araç olmadı ki ? ancak sanırım çabuk makyaj yiyecek buda geri adım atmama neden oluyor
    Kullanım özellikleri yol tutuş ve konfor (ses yalıtımı, amortisör yumuşaklığı vesaire) özellikleri gerçekten çok üstünse alınabilir diye düşünüyorum, kullanan bilen varmı arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 7 Ekim 2007; 1:23:44 >

• Arkadaşın yorumunu inceledim çok olumlu görüşleri var, tam benim aradığım gibi ancak resimlerdekiler 2.0 R fotoları spoiler falan taktırabilirsek o daha iyi duruyo sanki ama içimden bi ses yeni focus, 308 falan çıksın bekle öyle değiştir diyo,
    Şu 2. el durumu yok mu
    illaki çok satan modellere yönlendiriyor
    Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar
    dediğim gibi impreza hakkında kullanan sahip olan arkadaşlar sizlerde okuduysanız, yazarsanız sevinirim
    quote:

Orjinalden alıntı: TheGate

hocam birde şuraya bak.forumdan bir arkadaş incelemişti.aldıda galiba
    http://forum.donanimhaber.com/m_17879657/tm.htm

quote:

Orjinalden alıntı: zinotugrul

Tasarımını beğenmiştim ben ama
    diğer taraftan subaru hiçbi zaman güzel tasarımlı bi araç olmadı ki ? ancak sanırım çabuk makyaj yiyecek buda geri adım atmama neden oluyor

• A3 lemi karşılaştırdık
    quote:

Orjinalden alıntı: ..dEnZeL..

Dün showrom da inceledim tek kelimeyle rezalet tasarımı.
  • otohaberde testini okudum
    motor 107 hp güçte
    otomatik vitesli seçeneği 4 vitesli ve çok fazla performans kaybının olduğu yazıyordu ve bagaj 300 litre
    bu şehir içi için yeterli ama bazen sıkıntı çekebilirsiniz bunun suçlusu ise bagaja tam boy yerleştirilen yedek lastik
    bence bu arabayı al turbo tak egzost sistemi takdır sol şeritte 2,0 litre otomobillerle kapış.
  • Focus,308 ya da diğer C sınıfı araçlar İmprezanın AWD sistemine sistemine alternatif olamazlar.Beklentilerinizi bilemiyorum ama İmpreza düşünen birisi bu araçlara da bir bakayım diye beklemez.
  • geçen bende inceledim aracı eskisine göre daha kaliteli olmuş en azından bu paraya 4x4 araç alıyosun . fotolarda beğenmedim ama yakından incelediğimde çok fena olmadığını gördüm hatta iyi bile diyebilirim tasarımı . avrupa araçlara benzemiş lacettiyi andırdı bana biraz ama güzel olmuş
  • yeni subaru diyince aklıma şunlar geliyor.....
    ----- 4*4 olması yol tutuşunu mükemmel yapıyor ama biraz fazla yakıyor.
    -----2008 subaru dış görsel olarak bana göre berbat bu tasarı mı kim yaptıysa araçtan anlamadığı kesin.(görsellik bakınından)
    ----- araç mekanik olarak sağlam ama olduki sorun çıkarsa yedek parça biraz tuzlu.....
    ----- bu aracı satacak olursan ikinci eli seni bekletir....örnek renaultu 1 ayda satan subaruyu 7 ayda.....
    -----birde ülkemizde çoğu kişi bu aracı tanımıyor...ama gerçekten otomobili seven kişilerin tek geçeceği araç.
    ben olsam 2008yeni kasa subaru almam sebep ise görsellik... subaru firması gitsin evodan ders alsın görsel yönden.....

5MT / E-4AT, AWD
    Boyutlar: U x G x Y: 4,415 x 1,740 x 1,475 mm.
    Motor: Karşılıklı Yatay Yerleşimli, 4 Silindirli, DOHC, 16 supaplı, Benzinli motor
    Silindir hacmi: 1.498 cc.
    Maximum çıkış gücü :79 kW (107 PS) / 6,000 rpm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalaraz -- 7 Ekim 2007; 17:14:40 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.