Şimdi Ara

YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU (761. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.420
Cevap
193
Favori
1.276.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 759760761762763
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anexi

arkadaşlar merhaba..

yeni aldığım 2015 model Octavia mın garanti süresini uzatabilir miyim? bunun için ne gerekli?

birde aracı alırken 30 bin bakımının yapıldığı iddia edilmişti ama güvenemiyor insan Ankara da Skoda servisi tavsiyesi yapabilir misiniz?

teşekkürler..

garanti için kimlik ve ruhsat yeterliymiş.. 2 yıl için 2bin 3 yıl için 3500 lira istiyorlar..

30 bin bakımı yapılmış..
  • Fiyatlar uçmuş..bugün altur skoda ya gittim...sunroof lu ve metalik boyalı 1.6 tdi dsg style 110.950 tl....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Fiyatlar uçmuş..bugün altur skoda ya gittim...sunroof lu ve metalik boyalı 1.6 tdi dsg style 110.950 tl...

Zamlardan önce Superb alınıyordu aynı fiyata.
  • yeni fiyat soran var mı. ötv uygulandımı acaba..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bybyxx -- 8 Aralık 2016; 21:40:49 >
  • Arkadaşlar herkese merhaba, bir ay sonra octavia almaya karar verdim, önerdiğiniz skoda bayi paylaşırsanız sevinirim.(indirim yapan, ilgilenen)
  • Haziranda izmir vosmerden oktay beyden octavia aldık hem ilgisi alakası hemde yardımları gayet memnun etti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anexi A kullanıcısına yanıt
    Garanti bitimine son 6 ay kala uzatim yapamazsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mikili17

Bende fiat egea lounge dizel otomatik aracıma aldım.
    gerçekten mükemmel yol tutuşu var lastiklerin.

Egea nasıl bir araç, konforu ve süspansiyonu nasıl? Bu araç hakkında hem iyi hem de kötü yorumlar duyuyorum..
  • Bu sıfır araç fiyatlarıyla piyasa ikinci ele yönelir diye düşünüyorum...
    2017 ikinci el oto işi yapanların altın yılı olacak bence...

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgao2000

Garanti bitimine son 6 ay kala uzatim yapamazsiniz.

ANKARA AND OTO 4 AY KALDIĞINI BİLMESİNE RAĞMEN UZATAMAZSINIZ DEMEDİ...
  • Arkadaslar mrb , 1.0 tsı octavia sehir içi yakıt tüketimleriniz nedir.
  • anexi A kullanıcısına yanıt
    Şu anda öyle bir süre sınırlaması yok. 18-24 ay içinde de yapılabiliyor garanti uzatma.VDFnin sayfasında var zaten süreler ve fiyatlar. Servis konusunda da zaten iki tane seçenek var ya and ya da efe ben 15.000 bakımına yazın and otoya gittim bayram öncesiydi randevuyla gittim saat 1 randevusuydu saat 6:30 da ancak teslim aabildim aracı ve memnun kalmadım. Rötuş bayası yapılması gereken 1 mm lik iki yer vardı onu yapmamışlar unutmuşuz dediler sonra telefonla aradılar boya yokmuş dediler ki benim araç beyaz bunun boyası dahi yoksa artık. teslim alırken arka yan camdaki güneşliğin vantuzu vardı onu kaybettiler bana göre camla birlikte içeri girdi. Yorumlarda okuduğum efe tecrübeli ama ilgisiz and ilgili ama tecrübesiz diyordu biri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykayan -- 10 Aralık 2016; 11:52:35 >
  • ykayan Y kullanıcısına yanıt
    Efe'nin servis tarafının burunları havada. Aracı bir sefer götürdüm memnun kalmadığım ve yapmadıkları birkaç şey oldu müşteri memnuniyeti için aradıklarında söyledim aracı yeniden getirin dediler servis müdürü olan kişi ilk gittiğimde buyrun beyefendi diyerek güleryüzle karşılarken şikayetten sonra gittiğimde kaba bir tavırla oturun bekleyin diyerek yüksek bir ses tonuyla konuşunca neredeyse birbirimize girecektik araya girenler yüzünden mesele uzamadı. Satış bölümü olarakta Efe kötü araba satmamak için uğraşıyorlar gibi bir tek Nilgün hanım ilgili ama yedek parça stokları And otoya göre daha fazla. And otoda bulamadığım ön cam bilet tutucu parçasını hemen getirip taktılar 5 lira ödemiştim birkaç yıl oldu ama servis müdürünün tavrı nedeniyle bir daha servise uğramadım.

And otoya gelirsek yeni yerlerine taşındılar serviste Eyüp usta baya bilgili isim bakım için önceden fiyat veriyorlar gidince değişmesi gereken parça falan varsa kendileri söylüyor isterseniz değişiyor. Eksik yönlerine gelirsek galeri mantığında çalışıyorlar ahbap çavuş ilişkiniz varsa daha ilgililer yedek parça stokları Efe otomotiv kadar bol değil en basit parça bile siparişle gelebiliyor. Satış bölümünde Hülya hanım ve İnanç bey iyiler Murat bey fena sayılmaz satış müdürü Kemal beyin emekli olması gerektiğini düşünüyorum.

Her iki bayide çoğu bayideki gibi sipariş almaya pek yanaşmıyor zorlarsanız alıyorlar sanki zorla araç alıyorsunuz stoklardaki aracı satmak onlar için öncelik. Benim için artıları eksileri koyunca And otonun servisi ağır basıyor satış olarak ise Ankara dışındaki bayiler daha ilgili Çorum Ahlatçı seçenek olarak değerlendirilebilir

• captain_07 C kullanıcısına yanıt
    Karma tüketimim 5.1 litre civarı.

• Skoda Octavia 1.6 TDI 110 beygir Şeker Beyaz Trim Siyah Style paket satın aldım aracı bayiden teslim almadan önce tavsiyeleriniz var mı arkadaşlar nelere dikkat etmeliyim araca neler ekletmeliyim

• Laurin Klement L kullanıcısına yanıt
    Hatırladığım kadarıyla Skoda Efe bayisiyle de geçici olarak bayiliğini çekmişti kriterleri tamamlasini bekliyordu son durum nedir bilmiyorum

• serkan_b S kullanıcısına yanıt
    Evet bayiler yenilendiği için geçici süre araçları Honda bayilerinin içinde sergilediler şimdi bayileri yenilendi büyük ihtimal açılmıştır. Bir arada Etimesgut doğuş otonun içine Skoda bayisi açılacak söylentisi vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: MUST@F

Skoda Octavia 1.6 TDI 110 beygir Şeker Beyaz Trim Siyah Style paket satın aldım aracı bayiden teslim almadan önce tavsiyeleriniz var mı arkadaşlar nelere dikkat etmeliyim araca neler ekletmeliyim

Style pakette bagaj havuzu standart diye biliyorum
    Ayrıca bagaj filesi standartMI bilmiyorum
    Kapı eşik koruması ve kapı koruma çıtası ekletmek istiyorum
    Ayrıca serviste kaput koruma yaptırmak istiyorum

sizlerden tavsiye ve fiyat bilgisi istiyorum

• Fiyatlarını aynı olarak düşünürsek 1.0 octavia baz paket mi tercih etmeli, 1.2 jetta mı tercih etmeli. Jetta 1 sene civarında kasa yenileyecek belki ama octavianın da fiyatları çok yüksek. Üçüncü bi seçenek olarak da 1.33 corolla var ama yakıt ve performansı biraz şüpheli.

• DevilMayCry07 kullanıcısına yanıt
    Jetta kasa yenilemeyecek üretimden kalkacak.
  • 
Sayfa: önceki 759760761762763
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.