Şimdi Ara

Yeni Skoda Fabia 1.2 TSİ 110 DSG Style satın aldım. (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
11
Favori
80.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Allah razı olsun emek verdiniz :) bende yaptıracağım dediklerinizi hoşuma gitti hepsi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.2 tsı 110hp style DSG sipariş verdim.

Merak ettiklerimi sorarım size :)

Kararan iç dikiz aynası var demişsiniz henry ben özelliği skoda sitesinde görmemiştim ? Var mı gerçekten ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emesdos

1.2 tsı 110hp style DSG sipariş verdim.

Merak ettiklerimi sorarım size :)

Kararan iç dikiz aynası var demişsiniz henry ben özelliği skoda sitesinde görmemiştim ? Var mı gerçekten ?

Ambition boş paketinde bile var kararan dikiz aynası. Kendim kullanıyorum 1.0ambition benzşnlisiini, oradan biliyorum...
    Artık bu standart oldugundan yazma gereği bile duymamışlardır hocam....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Life Jacket

Bu araç ilgimi çekiyor. Özellikle kırmızı araca beyaz tavan ve jantlar muhteşem oluyor. 110 lul dsg'li kasa ile test sürüşü yaptım. Gaz tepkileri bana da bir garip geldi. 90'lık Polo sanki daha atikti. Ya da bana öyle gelmiştir, bilmiyorum. Dsg ve 110 beygir aklımı çeliyor. Benim far takıntım var bir de. Mercekli farların aydınlatmasından memnun olmayan var mı? Bu konuda bilgi istesem?
     Yeni Skoda Fabia 1.2 TSİ 110 DSG Style satın aldım. Yeni Skoda Fabia 1.2 TSİ 110 DSG Style satın aldım. Yeni Skoda Fabia 1.2 TSİ 110 DSG Style satın aldım.

Ekim ayı sonunda bayileri gezerken sizin sözünü ettiğiniz aracın ters renk kombinasyonunu gördüm. 29 Ekim haftası olması nedeni ile de dikkatimi çekmişti. Bilgi olması açısından fotoları sizinle paylaşmak istedim. Beyaz gövdei kırmızı tavan bende hemen Türk Bayrağını çağrıştırdı :)

Yeni Skoda Fabia 1.2 TSİ 110 DSG Style satın aldım.

[simage]
    [/simage][simage]

[/simage]

[simage]
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibosener -- 17 Kasım 2015; 11:05:27 >

• Merhabalar eşim için arabayı dusunuyoruz.

Acaba çocuk koltugu ile arkada guvenli ve rahat bir yolculuk olur mu ?

Tavsiye eder misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: arastir

Merhabalar eşim için arabayı dusunuyoruz.

Tavsiye eder misiniz ?

3 yaşında kızım var.yaklaşık 7 aydır kullanıyorum.arkada bebek koltuğu var sıkıntı yok hocam..isofix bağlama yeri de mevcut.şunu söyleyebilirim içi dar değil korkmayın hocam..
    bi skoda satış yerine gidip inceleyin derim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

quote:

Orijinalden alıntı: arastir

Merhabalar eşim için arabayı dusunuyoruz.

Tavsiye eder misiniz ?

3 yaşında kızım var.yaklaşık 7 aydır kullanıyorum.arkada bebek koltuğu var sıkıntı yok hocam..isofix bağlama yeri de mevcut.şunu söyleyebilirim içi dar değil korkmayın hocam..
    bi skoda satış yerine gidip inceleyin derim ben.

ilaveten belirtmek isterim ki bu aracı almadan önce birçok B segment hatchback aracı inceledim.
    330 litre bagaj da dahil olmak üzere segment araçlarının tamamından daha üstün bir iç hacme sahiptir.

• Yorumlar icin cok tesekkurler.
    Cocuk, güvenlik vs denince insanin ici titriyor.

Ben ne olsa kullanirim tabii ben olmadigimda da guvenlik ve rahatlik olsun istiyorum. Baska araba çarpsa baska turlu kaza olsa arac korusun istiyorum.

Daha once arabayı incelemistim ama bu acidan bakmamistim.

Tum arabalara çok acaip zamlar gelmis. Hem otomatik hem de marka kalitesi olan uygun fiyatli bu araba var gibi.

Cok tesekkurler.

• Dostum f/p ve kalite açısındam kesinlikle Skoda Fabia derim..
    Ama tavsiyem ambition bile olsa cam tavan tercih sebebiniz olsun çok farklı bir deneyim

• Ewarrr kullanıcısına yanıt
    Haklısınız ben de cam tavan düşündüm. Gerçi güneş altında kalınca acaba zarar görür mü diye düşünüyor insan sanırım yaşlanıyorum
    2 araç kullanmak zorunda kalacağız gibi görünüyor bu durumda da çocuğun rahat edeceği bir araç olarak ekonomimiz el verirse değerlendirmeye çalışalım. Tabii yıl başında yine zam gelecek gibi derken kalabilir ...
  • Arkadaşlar navigasyon nasıl aylarım aracın multimedya sistemine eşimin sony xperia z1 ine yandex navigasyon yükledim onunla bağlantı kurmayı düşündüm daha iyi bir fikri olan var mı ?

1-Birde kılavuzda cam kapanırken engelle karşılaşırsa durur diyordu elimi koydum ön cama durmadı ?

2-Birde arka koltuk tavan lambalarını açmayı başaramadım o nasıl oluyor ?

3-Aynanın arkasında far sensörü var hgs yi nereye yapıştırsam iyi olur tavsiyeniz var mı ?

araç 1.2 tsi dsg style

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emesdos -- 21 Kasım 2015; 13:52:26 >
  • Bugün itibariyle Atik Skoda bayisinden Yeni Fabia 1.2 TSI DSG Style siparişi verdim. Kısmet olursa pazartesi günü
    arabama kavuşacağım. Atik Skoda bayisi hakkında yorumunuz var mı?
  • Aracınız hayırlı olsun.Sakıncası yoksa kaça aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tica -- 29 Kasım 2015; 3:56:08 >
  • Ankara için 1.2 TSI 110 HP DSG Ambition için fiyat sordum elimizde yok dediler, Style Mavi renk varmış onada e-mail de son 54500 TL fiyat verdiler bilginiz olsun.

• İlginize teşekkürler.Ancak pek indirim yok gibi 800 tl

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-tertemiz-sifir-kokusu-uzerinde-900-km-de-245338897/detay arayan varsa bir baksın fiyatı baya ucuz pertli değil diyor ama galeri sonuçta ne olur ne olmaz.
  • Aracı almayı planlıyorum. Fakat DSG olayı beni epey korkutuyor. Nissan Micra 1.2 CVT önerir misiniz?
  • Araç kesinlikle bu segmentin en uygun aracı, ciddi ciddi düşünmeye başladım, kafamdaki tek soru 2.elinin ne durumda olduğu. İlerde ikinci el piyasasında değerinde satılabilir mi acaba?
  • baturalpalp B kullanıcısına yanıt
    Bu kalite ve Ww arkasındayken değerinde satarsınsız merak etmeyin...
    Şöyle soyleyeyim ww polodan daha donanımlı ve şık bir araç olduğunu herkes kabullendi diyebiliriz..

• Arkadaşlar bende bu arabayı yeni alanlardanım. 1.2 tsi Style DSG. Daha 3000 km deyim. Yakıt tüketimi çok iyi. Bu kadarını beklemiyordum. şehirdışında 23 kuruş. Karma da 26 kuruş değerini gördüm. Düşünenlere tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.