Şimdi Ara

Yeni Skoda Fabia 1.2 TSİ 110 DSG Style satın aldım. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
339
Cevap
11
Favori
79.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de bugün 1.2 tsi dsg style sipariş verdim.Karartmalı dikiz aynası ve yağmur sensörünü de paket dahilinde eklettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x15

Ben de bugün 1.2 tsi dsg style sipariş verdim.Karartmalı dikiz aynası ve yağmur sensörünü de paket dahilinde eklettim.

Hayırlı olsun, sakıncası yoksa ne kadara aldınığınızı yazarmısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: headhuntergs

quote:

Orijinalden alıntı: x15

Ben de bugün 1.2 tsi dsg style sipariş verdim.Karartmalı dikiz aynası ve yağmur sensörünü de paket dahilinde eklettim.

Hayırlı olsun, sakıncası yoksa ne kadara aldınığınızı yazarmısınız ?

Park sensörlü style donanım 52300+ kendiliğinden kararan dikiz aynası ve yağmur sensörü paketiyle 53100 tl.

Bu arada bu konuda ve skodaturkey forumundaki kullanıcılar style donanımda standart olarak otomatik kararan iç dikiz aynası olduğundan söz etmişler.İlave olarak 800 tl vereceğimden dolayı konuyu özellikle servise ve yüce oto dahil başka bayilere de sordum.Standartta olmadığını kesin olarak teyit ettirdim.Zaten internet sitesinde de donanım özelliklerinde görünmüyor.Bir tarafta yanlışlık var ama nerede onu anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arabadakimvar

Skodalar ikinci elde çok düşüyor. Bende yeni octavia vardı. Beğenmediğim için satmaya kalktım bir yıla yakın ilanda kaldı. Sıfır fiyatından 12 bin lira düşüğe gitti

Ikinci elde dusuyor demissiniz ama 54bin tl den bile ikinci elleri hep satildi. Fabia icin tam aksini dusunuyorum. Ikinci elde en cok dusen peugeot ve citroen lerdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba
    bende dun 1.2 tsi 110bg dsg style paket aldım. ve sormak istedigim 1-2 konu var.
    hız sabitleyicisi var diye bildigim ozellik hız limitleyicisi cıktı... saka olmalı diye dusundum ama gercekten limitleticiymis. kim ister boyle sacma bir ozelligi anlamadım.
    bunu hız sabitleyicisi yapmanın bir yolu yokmu ?
    2. sorun arabanın bana verilen donanım listesinde "mirrorlink baglantısı" yazıyor ama konustugumda bu ozelligin su an olmadıgını soyluyorlar. madem yok neden bana verilen listede bulunuyor? acaba var da satıcı arkadasınmı bilgisi yok.
    satıcı arkadas demisken. kendisine aracı almadan once yagmur sensorunun olup olmadıgını sordum cunku sitede sytle donanımda yazmıyordu. kendisi bana her ozellik sitede yazmıyor sıkıntı yok aslında yagmur sensoru var dedi.
    fakat aracı satın aldıgımda baktımki yagmur sensoru yok....
    bu konularda bilgisi olan arkadaslar yorum yaparsa sevinirim.

yagmur sensoru takılabilyormu ? evet ise ne kadara?
    mirrorlink baglantısı yazmasına ragmen yok dendi ama ozellik acma gibi bir durum soz konusu olabilirmi?
    hız sabitletiyicisi taktırılabiliyormu?
  • Rokhdall kullanıcısına yanıt
    Yağmur sensörü için ön camınızın değişme ihtimali var ona göre dikiz aynası değişeceği için ön camında değişmesi gerekir.(oldukça maliyetli) Mirorrlink mevcut niye size yok şeklinde birşey söylediler anlamadım.Hız sabitleyici mağdurlarından bir tanesi de benim.Servisle konuştuğumda bu parça için 1000 tl civarı fiyat verdiler ama parça ellerinde yok.Yağmur sensörü için ender elektronikle konuşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan.e

Yağmur sensörü için ön camınızın değişme ihtimali var ona göre dikiz aynası değişeceği için ön camında değişmesi gerekir.(oldukça maliyetli) Mirorrlink mevcut niye size yok şeklinde birşey söylediler anlamadım.Hız sabitleyici mağdurlarından bir tanesi de benim.Servisle konuştuğumda bu parça için 1000 tl civarı fiyat verdiler ama parça ellerinde yok.Yağmur sensörü için ender elektronikle konuşabilirsiniz.

cevap icin tesekkurler.
    yagmur sensorunu pas geciyoruz o zaman. ama hız sabitleyicisini kendim alıp taktırsam acaba olurmu? yani aracın kendisinde aktiflestirilmemis halde bu ozellik mevcutmu? 1000 lira dediklerine gore var diye dusunuyorum.
    mirror linki i bende anlamadım. burda yazıyor neden yok diyorlar?

Yeni Skoda Fabia 1.2 TSİ 110 DSG Style satın aldım.
    Servise sorduğum kadarıyla ayrıca bir parça gerekiyor gerisi araçta bu özelliği aktif etmek.Dışarıda taktırmanız çok fazla kar sağlayacağını düşünmüyorum çünkü orjinal servis dışında bu parçayı getirme şansınız yok gibi sadece işçilik belki biraz daha ucuz olabilir.İlk gelen fabia larda mirrorlink sorunluydu sanırım bu yüzden size yok demiş olabilirler yoksa iphone bağladım kullanabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan.e

Servise sorduğum kadarıyla ayrıca bir parça gerekiyor gerisi araçta bu özelliği aktif etmek.Dışarıda taktırmanız çok fazla kar sağlayacağını düşünmüyorum çünkü orjinal servis dışında bu parçayı getirme şansınız yok gibi sadece işçilik belki biraz daha ucuz olabilir.İlk gelen fabia larda mirrorlink sorunluydu sanırım bu yüzden size yok demiş olabilirler yoksa iphone bağladım kullanabiliyorum.

tesekkur ederim. aracı aksam teslim alıcam. iphone 6 var bakalım takıp deniyicem umarım acıktır ozelligi.
  • Selamlar, biraz da benim tavsiyelerimle bizim baldıza da fabia 1.2 style dsg 110 bg aldık. Araç rengi büyülü siyah. Nasipse bu cts teslim alacağız.
    Fiyat olarak 53.250 oldu. +3 yıl garanti uzatımı da 2500'e yaptırdık (dsg den dolayı). Velhasıl sahipler son zamanlarda baya bir artmış gibi.
    Forumda Fabia kulübü yok mu yoksa bana mı öyle geliyor?
  • sizede hayırlı olsun. bana garanti uzatmayı sormadılar bile :) bakalım aracı dun aksam alacaktım asbis kitlendi diye plaka cıkmamıs. bu ogle arasını bekliyorum.
    sormak istedigim onemli bir konu var. aracta hız limitleyicisi var. bunu hız sabitleyicisi ile degistirmek istiyorum. vagcom kablosula ozelliklere girip kolu degistirdikten sonra olur diye tahmin ediyorum ama satıs muduru limitleyici oldugu icin sabitleyici takılamıyor diye ısrar etti. varmı bilgisi olan.

not : bir onceki aracım 2005 gol5 comfortline da sabitleyici kolunda sorun vardı degistirdim ve sonra vcds programından update leyip kullanmaya devam ettim.
  • aracı aldım. smartlink le apple car acıldı :) ama harita uygulaması yoktu. ayar falanmı var bilen varmı? yada uygulamamı indirecegiz?
  • Yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun.Forumda paylaşım az..Bir yeni fabia konusu açılsa hiçte fena olmaz aslında.
  • Bende aranıza 1.2 dsg style alarak katıldım garanti uzatmayı sormadılar bana da :(
  • oswald O kullanıcısına yanıt
    Sorun yok. İlk iki yıl içinde istediğiniz Zaman uzatabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bolero 6.5 luk sistemde iphone 6 yı bagladıgımda neden maps uygulaması gorunmuyor bilen duyan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rokhdall

bolero 6.5 luk sistemde iphone 6 yı bagladıgımda neden maps uygulaması gorunmuyor bilen duyan varmı?

sakamı bu ????!?!?!??

Merhabalar aracınız hayırlı olsun. Aracı ne kadara hangi ilden aldınız? Bilgilendirebilir misiniz?
  • 1.2 TSI Style DSG de kaç hava yastığı var. Donanım kısmında ön yan hava yastıkları diyor

fakat güvenlik kısmında 6 adete kadar hava yastığı yazıyor ve bunun içerisinde perde hava yastıkları da bulunuyor. Nasıl bir bilgilendirme şeklidir anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toprake

Merhabalar aracınız hayırlı olsun. Aracı ne kadara hangi ilden aldınız? Bilgilendirebilir misiniz?

merhaba, tesekkurler 53bin tl ye bursa dan aldım. beyaz renk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rokhdall -- 3 Haziran 2016; 11:41:27 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.