P

Yüzbaşı
23 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 159 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Başlık uzun oldu kusura bakmayın. Asus un neden Amd platformlar içim Maximus XIII extreme glacial gibi anakartlar üretmiyor? Asus crosshair VI hero ardından şu an Rog strix X570-E Sahibiyim. Affedersiniz ama bok gibi anakartlar. Fan kontrol etmekten acizler. Bir fark ediyorum AIO pump sıfır devir, işlemci 80 derece. Kapatıp açıyorum PC yi düzeliyor. Her iki anakartta da yaşadım bu durumu. Bir daha Asus mu? Asla...
https://www.amazon.ae/Projector-Android-luetooth-Prejector-display/dp/B07MW7XTBH/ref=sr_1_1?crid=1EEIO4IM1LF8Z&keywords=mijia+projector&qid=1576673560&sprefix=mijia+pro%2Caps%2C1294&sr=8-1

Arkadaşlar selam. Yukardaki projeksiyonu kullanan veya bilgisi olan var mıdır? Sanırım ürün native 4k değil. Amazon uae mağazasında detaylı bilgi yok malesef. Böyle kısa atım bir projeksiyon alıcam. Bu ürünü Dubai den getirtebilirim. Fiyatı uygun gibi geldi bana. fikirlerinizi bekliyorum.

Viewsonic in 32 inc 1080p monitörü için attığım cevap ve gönderdiği yanıtı. Yorum sizin...
Arkadaşlar merhaba. GÜncel çıkan bir oyun olması sebebi ile evimde olan iki sistemle 1080P ultra high ayarlardaBenchmark aldım. 1. Sistem R7 1700 + Asus Strix 1080Ti OC. 2 sistem 6700K + Asus Strix 1080 A8G.

6700K 4.7GHZ sonucu

6700K 4.2GHZ sonucu

R7 1700 3.8GHZ sonucu

R7 1700 3.2Ghz sonucu

GTX 1080 li 6700K 1080Ti lı Ryzen 1700 den daha iyi sonuçlar verdi. Neden derseniz bir fikriö yok açıkçası. Oyun Ryzen e iyi optimize edilmemiş olabilir. BEn sadece deneyimimi paylaşmak istedim.
Herkese merhaba, başlıkta da yazdığım gibi. Merak ediyorum Aoc monitörler neden ülkemizde fahiş fiyatlara satılıyor. Normalde düşük kaliteli ve uygun fiyatlı olan bu marka değer markalara göre Avrupa da çok uygun fiyatlı olmasına rağmen ülkemizde keriz avına çıkılmış durumda. Sanırım ithalatçısından kaynaklanıyor.

http://www.hepsiburada.com/aoc-ag271qg-27-165-hz-4ms-hdmi-displayport-2k-qhd-gsnync-oyuncu-monitoru-p-HBV000005HB7G
Ryzen sistem toplayacak arkadaşlar. 2133 mhz üzeri ramlere boşuna para vermeyin. Sistem hiçbiri şekilde bu üzeri hızı desteklemiyor. Zaten destekleseydi default olarak sistem xmp ne veriyorsa ordan boot olurdu. Agesa 1.0.0.6 güncellemesi de fiyasko çıktı. Boşuna yüksek mhz ram almayın. Paranızı diğer bileşenlere basarsınız.
İlk foto A8 5600k + R9 280

İkinci Ryzen 1700 + Gtx 1080 e ait.

İki pc de 8gb ram var. A8 5600k 2×8gb dual çalışıyor. R7 1700 tek 8gb single çalışıyor. İnşallah bu minimum fpslerin eşit çıkması single ram ile alakalıdır. Yoksa ilk defa gtx 1080 ile Nvidia ya sağlam para gömdüm. Beklerdim ki minimum fps ler 60 üzeri olsun. Yoksa yarısından ucuza rx480 alır geçerdim.

Arkadaşlar özel bir firma da teknik servis olarak çalışıyoruz. Mevcut araçlarımızın kirası bitmesine az kaldı. Clio grandtour 65 bg kullanıyoruz. Yeni dönemde C segmenti bir SW kiralamak istiyoruz. Şu üç modeli düşünüyoruz;

Renault megane sporttourer extreme
Ford focus Sw style
Kia Ceed Sw concept

Sizce bu 3 model arasında en konforlusu hangisidir. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
iyi akşamlar. yaklaşık 1,5 ay önce 42g20e panasonic plazmam arızalandı. Yarın artık yeni bir tv alacağım. Gönlüm yine plazmadan yana ama arıza yapma ihtimalinin ledlere göre daha yüksek olduğunu düşünüyorum. 47etw60, 55et5e ve 47pfl7008 bu üç model arasında seçim yapmam lazım. Öncelik görüntü kalitesi. 55 inç boyut olarak öne çıkıyor tabi ama et5 serisi ne kadar kaliteli görüntü verir hiç bir mağazada test edemedim. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Eğer ki sen plazmaya alıştın plazmadan şaşma diye çok ısrarcı olursanız 50stw60 için bütçemi zorlayabilirim. Yorumlarınızı bekliyorum?
Arkadaşlar öncelikle hepinizin Kurban Bayramı Kutlu Olsun...

Bu 2 televizyon arasında karar vermem gerekiyor. yaklaşık 1 aydır tv araştırıyorum. philips in 5 yıl uzatılmış garantisi olduğu için philips almaya karar verdim. bütçem 2700 TL. 50pfl5008 i sadece 50 inç olduğu için düşündüm. D-smart Hd kullanıyorum. Media player üzerinden Full HD Mkv film izlerim ağırlıklı olarak. 3D film de izleyecem inşallah. Sizce aradaki Hz farki çok önemli midir? 5008 ile 6008 arasında görüntü kalitesi olarak fark var mıdır? acil yorumlarınızı bekliyorum.
Hakkında
Forum İmzası:
AMD RYZEN 9 5900X - ASUS Strix X570-E - INWIN 509 - ASUS Strix GTX 1080Ti OC- 2X8 GB GSKILL Trident Z RGB 3600mhz CL16- NEC EA245WMi- Sandisk Extreme Pro 256gb - Seagate Barracuda 1Tb 1Tb- Zalman CNPS9900A Led - Thermaltake Toughpower XT 750W
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 595
İkinci El Bölümü Mesajları: 27
Konularının görüntülenme sayısı: 16.896 (Bu ay: 136)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 357 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.