Şimdi Ara

yeni sistem kurmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

13 lük kapıya iki hoparlör piooner

arkaya iki oval piooner düşünüyorum.Bu ucuz yollu olanı

birde pahalı olarak bunlara ek kolonun ortasına woofer ve anfi istiyorum.Bütün bunlar için piooner ın model tavsiyesine ihtiyacım var.

Yardımcı olursanız sevinirim..

• ya arkayı kullan yada önü sahneyi tek bir yerde tutmakta fayda var.
    Aslında arkaya hiç bulaşmadan ön kapılarına 1 takım component bagajada kutu bir bas koy diycem ama illa pandizot dersen ön kapıları boş bırak arkaya 1 takım 6*9 ortasınada freeair bi bas koy.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hem öne hemde arkaya düşünüyorum...

13 den büyük düşünmüyorum
  • Toplam bu iş için bütçenizi belirtirseniz net markalar önerebiliriz ayrıca kaliteli sesden yanamısınız yoksa milletemi dinlettirmek istiyorsunuz beklentiniz nedir tesisattan..
  • Şimdilik kaliteli sesden yanayım.
  • Amfi kullanıcaksanız coxial hoparlör yerine kompenatı şiddetle tavsiye ederim.Coxial hoparlörler teyip çıkışıyla beslenmek üzere üretilmiş ürünlerdir.Bu ürünlerin bass ve tiz frekansları aynı bobin üzerinden geçtiğinden ısınma sonucu sesler birbirine girmekte ve kaliteden yoksunlaşmakta.
    En kötü ihtimalle ön kapı içlerine orta düzey bir kompenat iyi bir ana ünite sub bass şeklinde olabilir.
    Şuan kendi sistemimi tavsiye edebilirim size..
    2takım hertz esk165
    Kicker 650.4 sterio amfi
    Kicker crv12 bass
    4awg kablo kiti
    ve pioner deh 6450bt ana ünite..
  • Önlere COMPENANT düşünüyorum.Arkalara da güzel bir oval anfi ile yeterli olur herhalde

http://urun.gittigidiyor.com/elektronik/ts-a-1304c-pioneer-13-cm-mid-komponent-component-55830492
  • Ana ünite ne kullanacaksınız
  • Pıoneer 2250 var.Sistemi de pıoneer düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.