Şimdi Ara

yeni sistem femseti nereden bulabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    121 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar merhaba bu yıl kardeşim öss ye hazaırlanacak tutturmuş bu kitepları alıcam diye nereden alabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.....

|
    |
  • Teğmen
    121 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    evet güncel arkadaşlar hadi hiç mi feme giden yok....
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Hocam eski sistemle yeni sistem arasında konu anlatımı olarak pek fark yok sanırım? Eski FEMSET'ler de yararlı olabilir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    974 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Özgür

Hocam eski sistemle yeni sistem arasında konu anlatımı olarak pek fark yok sanırım? Eski FEMSET'ler de yararlı olabilir.

hocam femsetlerde konu anlatım yok zaten femsetler soru bankasıdır.Birde femset satılmıyo diye biliyorum
    |
    |
  • Yarbay
    12863 Mesaj
    Bildiğim kadarıyla FEMSET ve Körfez SayısalSET (İkisi de aynı sayılır.) dışarıdan satılmıyor. Çünkü bunlar, dershanenin öğrencilerine verdiği aylık soru bankalarıdır.

Şunu da söyleyim: Kardeşin ÖSS için bu kitapları almakta bu kadar ısrarcı olmasın. Yeni sürümleri nasıldır, bilmiyorum da; 2008-2009 FEMSET ve Körfez SayısalSET kitapları oldukça basitti. Zaten sonraki serilerde, dağıtıldıktan sonra kitabı açar açmaz çıkmış ÖSS-ÖYS sorularına bakıyorduk, düşün artık.

Bu setler, Prestij Seti ve İleri Düzey Seti diye ikiye ayrılıyor. "İleri Düzey" dediğine bakma, sadece adı öyle. İçindeki soruların normal Prestij Seti'nden farkı yok denecek kadar azdı.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.