Şimdi Ara

Ucuz Film Nerden Bulabilirim ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yakın zamanda analog fotoğraf makinesi aldım , çevremden film fiyatlarının önceki dönemlere göre çok yükseldiğini duyuyordum ama ilk filmim olan fuji c200ü 2hafta önce 50 liraya almıştım şuan en ucuz satan yerde 100 lira ile satışta

Bu kadar kısa sürede bu artış aşırı saçma geldi bana

bayat filmlere bakayım dedim millet çöpten depodan evin bir köşesinden bulduğu yani uygun şekilde kesinlikle saklanmadığı belli olan 10-20 yıllık filmleri bile en ucuz 50-60 liraya satıyor şuan

Sizler nerden temin ediyorsunuz ya da ucuza halledebileceğim yollar var mı?

• Facebook gruplarından 65-70TL arasına C200 temin edilebiliyor bi bakın derim , fiyat artış sebebi global.

Bayat film olayı ise tamamen bizim milletin hevesinden kaynaklı. Dur onu da deneyeyim , dur bu farklı tonlar veriyor derken talep oluşuyor. Satıcılar da fiyat yükseltiyor ne yazık ki.

Alt Edit : C200 alana kadar XTRA 400 alınabilir. Ya da az bütçe yükselterek Pro400H

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erendpt -- 10 Mayıs 2021; 20:20:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erendpt

Facebook gruplarından 65-70TL arasına C200 temin edilebiliyor bi bakın derim , fiyat artış sebebi global.

Bayat film olayı ise tamamen bizim milletin hevesinden kaynaklı. Dur onu da deneyeyim , dur bu farklı tonlar veriyor derken talep oluşuyor. Satıcılar da fiyat yükseltiyor ne yazık ki.

Alt Edit : C200 alana kadar XTRA 400 alınabilir. Ya da az bütçe yükselterek Pro400H

teşekkürler hocam ben de bazı dükkanlarda 60-70 liraya buldum c200ü daha sonrasında , online alışveriş sitelerinin komisyon oranı iade durumu ve kargo gibi değerlerden dolayı birazcık daha uçuk fiyatlar var galiba internette

ama yine de geçmiş yıllarda alan kişilerden ya da geçmiş yıllardaki ilanlarda gördüğüm fiyatlarla şimdikisi arasında dağlar kadar fark var insan cidden üzülüyor alım gücümüz her geçen gün eriyor resmen :(

tavsiye için de teşekkürler hocam ben de açıkcası c200ü çok fazla beğenmemiştim şuan dediğiniz gibi xtra 400 almıştım onu denemeye çalışıyorum ama pandemi şartlarından dolayı daha film bitemedi :) bir de kodak proimage 100 2007 bayatı aldım bu filmden sonra onu deneyeceğim , önerebileceğiniz başka film varmıdır aklımda bulunsun

Bir de hangi gruplar var önerebileceğiniz ahan da ve analog fotoğraf makine pazarını takip ediyorum ama orda da güzel fiyatta olan filmler hemen alınıyor ben görene kadar :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.