Şimdi Ara

lise başlama ve bitiş tarihi??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
51.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    diplomam ünide.
    lise başlama ve bitiş tarihini öğrenmem gerek
    nasıl öğrenirim

• Bir iş başvurusu için benim de gün/ay/yıl olarak lise başlangış ve bitiş tarihi isteniyor. Lise diplomam elimde. Ancak diplomamda sadece diploma tarihi yazıyor. Bu tarihleri nasıl öğreniriz ? Okula mı gitmemiz lazım ya da telefondan okulu arasam öğrenebilir miyiz ? Bilgisi olanlar yardım edebilirler mi ?
  • Az önce mezun olduğum okulu aradım. Okula gelip öğrenebilirsiniz dediler. Konuyu açan arkadaş okula gitmemiz lazım yani öğrenebilmek için. Ben de şuan çıkıyorum gidip öğreneyim bakalım.
  • aradım muhattap yoktu zaten lise başka ilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperdgn06

Az önce mezun olduğum okulu aradım. Okula gelip öğrenebilirsiniz dediler. Konuyu açan arkadaş okula gitmemiz lazım yani öğrenebilmek için. Ben de şuan çıkıyorum gidip öğreneyim bakalım.

okulda öğrenebiliyor muyuz?siz öğrenebildiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bu_Ne_Oluyor?

quote:

Orijinalden alıntı: alperdgn06

Az önce mezun olduğum okulu aradım. Okula gelip öğrenebilirsiniz dediler. Konuyu açan arkadaş okula gitmemiz lazım yani öğrenebilmek için. Ben de şuan çıkıyorum gidip öğreneyim bakalım.

okulda öğrenebiliyor muyuz?siz öğrenebildiniz mi?

Evet.
  • Mümkün değil okula gitmem , nasıl öğreneceğim ki şimdi , iş başvurusunu bankaya yapacağım , epey önemli yani , mesela eylülün herhangi bir pazartesi gününü ve yılını , bitiş tarihini de bitirdiğim yılın haziranının ilk cuması olarak yazsam olur mu acaba?
  • internetten mutlaka öğrenirsin ben öyle yapmıştım yani girdiğin sene ve mezun olduğun senenin eğitim öğretim dönemi okul açılış/kapanış tarihlerini google da araştırsan bile çıkar emin ol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi One Day -- 29 Eylül 2012; 0:49:58 >
  • Tahmini değerler girin.
    Örnek : Lise başlama yılı : 1994 , Bitirme yılı : 1997 ... yıldan kesin emin olduğumuzu farzedersek
    Lise başlama ayı : Eylül ( genelde ) ***** Lise Kayıt : Ağustos*****
    Lise bitirme ayı ise ; işte oralar karışık mevzu... Bu noktada çuvallarız.

Çünkü işe başvurularda ; günü güne kontrol edileceğini pek sanmıyorum.

Sanırım çok mantıksız konuştum yahu..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.