Şimdi Ara

Silent Hill : ƒ | PS5 | ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
10
Favori
6.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konami'nin hissedarlarına ait toplantıda SH teaserı sızdırılmış Silent Hill Duyurusu 12 Temmuz'da gerçekleşebileceğini söylüyorlar.

Sızdırılan Teaser aşağıda. Gerçeklik payı var mıdır yok mudur şuan muamma. :)

New Silent Hill (2023) Reveal Teaser Trailer

Silent Hill : ƒ | PS5 | ANA KONURebs Gamingyoutube
    Silent Hill leaked gameplay trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=gXZpCNXnNGo

Silent Hill : ƒ | PS5 | ANA KONU
    Silent Hill : ƒ | PS5 | ANA KONURebs Gamingtwitter
    “Leak: New Silent Hill game from Konami reveal date and teaser trailer have been leaked! Here’s the teaser video and the reveal date is July 12! #SilentHill #Xbox #PlayStation”
    https://twitter.com/Mr_Rebs_/status/1543253049438863363

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 2 Temmuz 2022; 22:9:13 >

• Konami, 15-18 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek bu yılki Tokyo Game Show'da "dünyaca sevilen" bir seride bilinmeyen bir oyunu ortaya çıkarmak üzere. Sizce hangi oyunu tanıtacaklar?

• Eski tadı vermeyecek oyunların başında geliyor. Ancak orijinaline sadık kalınarak yapılacak bir remake ile kotarabilirler, yoksa Akira Yamaoka'da yokken işleri çok zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silent Hill 3 Remake olabilir.

• Gelsin artık ya.Yıllardır şu oyunu bekliyoruz…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • TheLuBu kullanıcısına yanıt

Evet hocam SH2 Remake söylentileri de var bakalım artık ne çıkacak. :)

• Silent Hill'den yeni resimler sızdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Himurajutsu -- 5 Eylül 2022; 21:5:45 >

• Çeviridir :

SH2R ile ilgili olmayan, ancak yayılmak üzere görünen Sakura teaser'ı ile ilgili ek bir Silent Hill sızıntısı var. Zaten bazılarının elinde olduğunu gördüm ve sızdırılmayacağını umduğum şeydi ve 'şüphelendiğim şeyin sızdırıldığını doğruluyor.

Benim önerim Spoiler vermekten kaçınmak istiyorsanız, çok derine bakmamak istiyorsanız, sızıntı Sakura'nın hepsini mahveden tüm bir hikaye transkriptini içerir (Japonca, ama yine de). Aslında Sakura'nın hikayesini çok beğeniyorum ve oynamakla ilgileniyorsanız kendiniz için mahvetmemenizi tavsiye ederim.

Birçok insan için tuhaf bir yön olduğunu biliyorum, birçoğu şu anda bu sızıntının gerçek olduğuna inanmıyor, ama öyle ve bence bu şımarıklığın hikayesine sahip olmak berbat ve oynamakla ilgileniyorsanız bundan kaçınmanızı tavsiye ederim. gelecekte ücretsiz teaser.

Kaynak :

Silent Hill : ƒ | PS5 | ANA KONUAestheticGamer aka Dusk Golemtwitter
    “(1/2) There's an additional Silent Hill leak that's not related to SH2R, but to the Sakura teaser that seems about to get spread. Already saw some in possession of it, & was the thing I was hoping wouldn't get leaked and kinda' confirms what I suspected was leaked. My suggestion”
    https://twitter.com/AestheticGamer1/status/1566837878050926592

• Demek ki SH2 Remake ile SH5 Time Exc. oyunları farklı farklı Firmalar yapıyor.

SH5 oyunun Sony ile anlaşmaları olduğunu düşünürsek belki Sony stüdyolarından yada Geliştiricilerinden yardım bile alabileceklerini düşünüyorum. :)

@Himurajutsu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 5 Eylül 2022; 21:32:29 >
  • Silent hill 2 remake i Bloober Team diye bir studio yapıyor. Geçen tweeterdaki tek kelime furyasında horror kelimesini paylaştılar.

Diğer yenisi konami.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 5 Eylül 2022; 21:40:26 >
  • 3 farklı silent hill projesi var.

1-bloober - sh2 remake

2-annapurna - episodeli silent hill

3. ve en önemlisi silent hill 5 yani direk yeni oyun. Bunu konami kendi içindemi yapıyor (stüdyosu yoktu en son), yoksa birine mi yaptırıyor belli değil.

Playstation sunumunda detayları görürüz. Sunumun final gösterimi Silent hill olur :)

• Himurajutsu kullanıcısına yanıt

Bloober SH2R yapıyorsa o zaman katılacakları Yarın Fear Fest'de görülebilir kendiler orada olacaklarmış.

Silent Hill : ƒ | PS5 | ANA KONUBloober Teamtwitter
    “We're excited to be a part of Fear Fest: Black Summer. September 6th is coming up! Don't forget to set a reminder! #BlooberTeam #Horrorgame”
    https://twitter.com/BlooberTeam/status/1565375752308424704

Playstation Showcase'de veya Tokyo Games Show'da gösterilecektir büyük ihtimal.

Playstation Sunumu Finalinde ben ND'nin yeni IP'sinden Teaser ile kapatacaklarını düşünüyorum. Yada Santa Monica Stüdyosunun yeni IP'si.

Bakalım 2023 yılı için korku oyunlarına doyuracaklar sanırım firmalar. :)

• GOW Ragnarok çıkmadan santa monica yeni ip göstermez. Ama ND belli olmaz gösterebilir, bence %75 gösterme oranı :) TLOU Factions ile de geçiştirebilir. Ama silent hill kesin gelecek gözüyle bakıyorum artık.

Çok stüdyo çok oyun var ne olacak bakalım :)

• Himurajutsu kullanıcısına yanıt

Silent Hill TGS'de gösterilme ihtimalide var sanki.

Ama Dediğiniz gibi Sony Showcase daha ağır basıyor Time Exc. olacağı için. Kendi etkinliğinde duyurması güzel reklam olacaktır.

Aynen hocam acaba hangi sürpriz oyunlar üzerinde çalışıyorlar merak içindeyiz. :)

• Ps Console Exc soylentisi gercek cikacak mi bakalim, SH guzeldi daha da guzel olur ... Silent Hill : ƒ | PS5 | ANA KONU 

• Ps exc olursa malum tayfa gelip bu konuda ağlar yine.

• PC oyuncusuyum ama umarım PS Exclusive olur. Şu gamepass'ten nefret ediyorum.

• Soylentiler Ps ve Pc olacak diyor tadini cikaracagiz kaliteli SH'nin ... Digerine bir nane yok ... Silent Hill : ƒ | PS5 | ANA KONU Silent Hill : ƒ | PS5 | ANA KONU 

• Silent Hill: The Short Message Oyunu Kore'de Derecelendirildi

Kore Oyun Derecelendirmesi ve Yönetim Komitesi, henüz resmi olarak duyurulmamış “Silent Hill: The Short Message” adlı oyunu derecelendirdi. Platformlar belirtilmedi.

Yayıncı, Kore'de düzenli olarak Konami oyunlarını yayınlayan UNIANA olarak karşımıza çıkıyor. UNIANA'nın geçmişine bir göz atacak olursak onun Kore'nin en büyük arcade oyun üreticilerinden biri olduğunu göreceksiniz. Bununla birlikte, çeşitli dövüş, arcade ve MMORPG oyunlarını geliştirmesiyle de bilinir. Buna ek olarak UNIANA genellikle Konami'nin atari cihazlarını ve konsol oyunlarını da yayınlamasıyla ön plana çıkar.

Yeni Silent Hill derecelendirmesi ilgili yakın zamanda resmi açıklamalar bekleniyor.

• Mobil oyun galiba. 3 oyun düşünülüyordu. Biri yeni silent hill biri remake ve bir tane daha.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.