Şimdi Ara

YENİ SEAT TOLEDO KULLANICI YORUMLARI (124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
2.669
Cevap
45
Favori
394.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toledomuza ilk nazarligi taktik.sizce kaça halolur bu?
     YENİ SEAT TOLEDO KULLANICI YORUMLARI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

2016 dizel Otomatik Seat Toledo arabamı satıyorum. Arabamda herhangi bir boya değişen vs yoktur. Zaten Tramer mesajı da ilanım da var. Ekspertiz raporu da var isteyen olursa mail atabilirim. Ayrıntılı linki aşağıda bulabilirsiniz.

Herkese iyi Forumlar

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-sahibinden-toledo-boyasiz-degisensiz-354542990/detay/
  • 1.2 toledo siyah renk 54000 anlaşilip kapora bırakıldı fiyat performans olarak kullanıcılardan yorum istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: irs69

1.2 toledo siyah renk 54000 anlaşilip kapora bırakıldı fiyat performans olarak kullanıcılardan yorum istiyorum

Dizel otomatik fiyatı aldınız mı acaba

• Arkadaşlar araç alıcam, fakat aklım çok karışık. dizel otomatik düşünüyorum,
    seat toledo yu 2 aydır bakıyorum, ama bi türlü cesaret edemedim. . Kime sorduysam alma diyor

3 silindir olması dezavantajmış güya!

Param hazır, ama cesaretim değil :)

bu arada aklınıza gelen tüm arabalara baktım, skoda, kia, honda,hyundai,wv..

Hepsi çok pahalı.

Tek alternatif toledo var,

ortak yorum elinde kalır, satamazsın, tutulmuyor, çok dandik malzemesi felan falan...

Allah aşkına kullananlar bana bişeyler yazsında ilk ağızdan öğrenem şu aracı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulyunus

Arkadaşlar araç alıcam, fakat aklım çok karışık. dizel otomatik düşünüyorum,
    seat toledo yu 2 aydır bakıyorum, ama bi türlü cesaret edemedim. . Kime sorduysam alma diyor

Hepsi çok pahalı.

ortak yorum elinde kalır, satamazsın, tutulmuyor, çok dandik malzemesi felan falan...

ben 1.2 tsı aldım bı haftaya teslim alirim aklıma en mantıklı bu arac geldi

• Laji L kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkcası bayiden almak bana çok mantıklı gelmiyor. 2016 tertemiz sahibindende ilanlar 10-15 bin daha düşükken o kadar parayı boşa vermek pek mantıklı gelmiyor bana.
  • quote:

Hepsi çok pahalı.

3 silinidirin bana göre dezavantajı biraz ses yönünden sizi rahatsız edebilir zira bizim araçlarda biraz ses yalıtımı çok kaliteli değil.
    Aracın 3 silindir olması size güç ve tork yönünden hiç bir sıkıntı yaşatacağını düşünmüyorum
    belki bir başka dezavantajı DSG olabilir oda eğer servis bakımlı giderseniz iyi niyet garantisinden sizi yormaz maddi olarak gibi (kesin değil)
    -sıfır olarak rapid fiyatı seat daha düşük :-)
    ben benzinli modelini kullanıyorum araçtan kalite akıyor diyemem ama sıfır olarak alabileceğim en mantıklı araç olarak o geldi.
    birde lastik ebatları olarak ara ebat kullanıldığı için o yönden biraz sıkıntı yaşıyoruz.
    yetkili servis konusunda bence iyi değiller oda az olmasından ve tekel olmasından kaynaklanıyor gibi
    aracın iç ve bagaj yönünden gerçekten çok rahat ve geniş
    benim en çok sıkan kısmı klimasının on-off olmaması kapatmak için fan hız ayarını sona getirmeniz gerekiyor bir on-off düğmesi ile bu iş çözülebilirdi.

sonuç olarak aracı siz kullanacaksınız bir bayiye gidip veya imkanın varsa kiralama şirketlerinden aracı kiralayıp kafanıza takılan soruların bir kısmını gidermiş olabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hulugu01

Hocam açıkcası bayiden almak bana çok mantıklı gelmiyor. 2016 tertemiz sahibindende ilanlar 10-15 bin daha düşükken o kadar parayı boşa vermek pek mantıklı gelmiyor bana.

Haklısınız ilanlarda 10-15 bin TL fark var lakin biz şirket adına alacağımız için bayiden almamız gerekli
  • quote:

1.2 toledo siyah renk 54000 anlaşilip kapora bırakıldı fiyat performans olarak kullanıcılardan yorum istiyorum

iyi günlerde kullanın.
    renk konusunda tabi zevkler kişi göredir ama fiyat farkı olmadığı için Rodyum Gri size tavsiye edebilirdim. ama 3 ay beklemeniz gerek derler ise o farklı bana söyledikleri gibi...
    fiyat konusunda geçen sene ile arada çok fark oluşmadı ben 51 almıştım ki sizin ek donanım ve 110 HP avantaj ve üzerine farklı renk seçenekleri olması güzel (beyaz mahkum kaldık)
    eğer çok dikkatli ve özenli kullanırsanız 6 ile 7 Lt arasında tüketiminiz olur. şehir içi ve İstanbul trafiğinde

yol tutuşu gayet güzel ama bunu yol konforu için söyleyemeyeceğim çünkü yolun tüm bozukluğunu hissedebiliyorum. süspansiyonlar biraz daha iyi olabilirdi.
    benim boya konusunda sıkıntı yaşıyorum inşallah diğer arkadaşlar aynı sorun yaşamazlar ileride paylaşacağım.
    size bir tavsiyem de aldığınız zaman bijon kapaklarını kontrol edin ve iyice sıkıştırın.

• quote:

Orijinalden alıntı: asbircan

quote:

iyi günlerde kullanın.
    renk konusunda tabi zevkler kişi göredir ama fiyat farkı olmadığı için Rodyum Gri size tavsiye edebilirdim. ama 3 ay beklemeniz gerek derler ise o farklı bana söyledikleri gibi...
    fiyat konusunda geçen sene ile arada çok fark oluşmadı ben 51 almıştım ki sizin ek donanım ve 110 HP avantaj ve üzerine farklı renk seçenekleri olması güzel (beyaz mahkum kaldık)
    eğer çok dikkatli ve özenli kullanırsanız 6 ile 7 Lt arasında tüketiminiz olur. şehir içi ve İstanbul trafiğinde

yol tutuşu gayet güzel ama bunu yol konforu için söyleyemeyeceğim çünkü yolun tüm bozukluğunu hissedebiliyorum. süspansiyonlar biraz daha iyi olabilirdi.
    benim boya konusunda sıkıntı yaşıyorum inşallah diğer arkadaşlar aynı sorun yaşamazlar ileride paylaşacağım.
    size bir tavsiyem de aldığınız zaman bijon kapaklarını kontrol edin ve iyice sıkıştırın.

1.2 Toledo aracımı yeni aldım iki haftadır kullanıyorum. Bana göre Toledo bu piyasada iyi bir f/p aracı. Aracın fiyatına göre donanımı zengin ve kalitesiz değil. Şurası burası daha iyi olabilir diye düşünebiliriz ama bunun zaten sonu yok. 2010 model Peugeot 308'imi satıp Toledo aldım. 308 C sınıfı bir araç ve kalite olarak iyiydi fakat Toledo'dan daha sert süspansiyonları ve sert bir direksiyonu vardı. O bakımdan bana çok iyi geldi yani bu tür şeyler beklentilere ve alışkanlara göre de degişen şeyler. En iyi fikri insan kendisi deneyimleyince edinebilir. Yine de akla gelen temel artı eksileri paylaşayım.

Artılar
    + İç mekan güzel, yeterince geniş, arka koltuklar rahat
    + Donanım zengin, bir sürü özellik var
    + Bagaj on numara (550 lt)
    + Hem tasarruf ettirir hem performans sağlar (Sürüşe göre)
    + Kullanımı kolay, direksiyon güzel, yol tutuş iyi
    + Güvenlik özellikleri iyi (6 hava yastığı, ikincil çarpışma freni, Euro Ncap 5 yıldız vs. -Yeni gördüm Egea'ya üç yıldız vermişler)

Eksiler
    - İç mekanda sert plastik mevcut (Ama kollarınızı koyacağınız yerler yumuşak ve deri -kapı kolları ve kolçak-)
    - Süspansiyon sert evet (yol tutuş için iyi, sınıfı için makul ancak üst sınıflar kadar iyi değil, beklentiye göre değişir)
    - Lastik ebatları pek yaygın değil bu yüzden biraz daha pahalı (Ibiza, Rapid gibi diğer bazı VW grup araçlarda da var)
    - Yalıtımın çok iyi olmadığı söyleniyor, neyle kıyasladığınıza bağlı çok sorun olduğunu sanmıyorum.

Araçtan genel olarak bahsettim. Ivır zıvır detaylara girmiyorum. Ben aracı f/p açısından olumlu buluyorum.

• assosyal A kullanıcısına yanıt
    bende sizin le aynı dusuncede oldugum için tereddutsuz olarak aracı aldım simdi teslim edilmesini beklıyorum 1 haftaya gelecekmiş
  • 2015 seat toledo 1.2 tsi aracımdan memnunum.Kullanımı performansı konforu güvenliği yakıt cimriliği vergi avantajı ve wv kalitesi ile müşteri memnuniyet algısını yanınızda hissetiyorsunuz.

• Arkadaslar merhaba

2015 1.2 TSI toledo style donanıma sonradan Led far takılıyormu orjinal serviste bilen varmı.Fiyat hakkında bilgi verebilirmisiniz.
    Araç 12 Bin km.2015 agustos çıkışlı.İstanbul Anadolu yakası ilk bakım fiyatları hakkında bilgisi olan varmıdır güncel olarak.

saygılar
  • Seat Toledo 1.2 TSI 90 HP Style Arka kapı içlerini hoparlör ve bağlantılarını gösteren görsel teknik pdf bulamadım yardımcı olurmusunuz.Ses sistemi güzel dokunmatik ekranı var ama acıkcası hoparlör değiştirmek istiyorum hoparlör ölçüsü nedir bağlantısı nasıldır bilemiyorum.Ayrıca dokunmatik multimedyanın model numarasını bulamadım navigasyon özelliği yok telefon ,voice,araç,mute,radio,menü tuşları var ekranı 5 yada 6 inch.İlerde anfi taktırmak istiyorum bu multimedya uyarmı bilemiyorum.Kısacası teknik pdf ve model numarasına verilerine ihtiyacım var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, bende 1.2 TSI Style Toledo'mu geçen hafta teslim aldım. Daha 400km deyim. Şuan için memnunum sonrasında ne olacak görecez bakalım. Bendece bu araç tam bir f/p.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanex3000

Arkadaşlar merhaba, bende 1.2 TSI Style Toledo'mu geçen hafta teslim aldım. Daha 400km deyim. Şuan için memnunum sonrasında ne olacak görecez bakalım. Bendece bu araç tam bir f/p.

Opsiyon varmi, ne kadara aldınız acaba? Birde kalite olarak ibizayami yakın leonami?

• Arkadaslar

2016 1.4 TDİ DSG Toledo arac ile aranıza katıldım. Ancak dikiz aynalarını içerden nasıl kapatılacağını bulamadım. Dışarıdan da yüklenmek istemedi. Sakarlık da var elimde kalmasın sonra :)

Tecrübeli Toledocular yardımcı olabilir mi
  • quote:

Hepsi çok pahalı.

Banada seat ibiza alırken satamazsın elinde kalır demişlerdi. 10 günde sattım. sıfırı 39.000 TL ben 2012 modelini 35.000 e sattım. alırkende 27.000 e almıştım. kontağı çevirdim 8.000 TL kazandım. Seat araçları güzel. şimdi azda birikim yaptım. Kısmet olursa Leon alacağım. Seatin en çok tutulan aracı leon. 1-2 daha çık, toledo alma leon al. toledo çok yaşlı işi duruyor. ikisinide test ettim. toledo malzeme kalitesi iyi değil ancak inanılmaz donanımlı. o donanım ve performance araçlar 63.000 den aşağı yok. Elindede patlamaz. hertürlü satarsın. Seat ibiza aldığımda pok gibi araç aldın dökülür dediler. maşallah 4 sene bindim sanayi yüzü görmedim. su ve yağ değişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaiser_1453

Toledomuza ilk nazarligi taktik.sizce kaça halolur bu?
     YENİ SEAT TOLEDO KULLANICI YORUMLARI

Ben olsam pasta cila yapar geçerim. sakın boya vs sürme. yada bırak öyle orjinal kalsın. bizim millette orjinal hastalığı var biliyorsun. değişen oldumu aracın değeri kafadan 3000 düşer.

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.