Şimdi Ara

YENİ SEAT TOLEDO KULLANICI YORUMLARI (122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.670
Cevap
45
Favori
394.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar fiyat ile ilgili bir sorum olacaktı

2013 toledo 1.2 tsi reference 30 binde araç için son 40 bin fiyat aldım. Araçta boya kaza darbe yok.
    Sizce fiyat nasıl alınır mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 28 Ağustos 2016; 21:58:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso

Birşey sormak istiyorum.Dun Petrol İstasyonunda yeni dizel Seat vardı.Bizde de dizel Punto var.
    Seat Cordoba muhtemelen Sedan di sonuçta inanılmaz gürültülü çalışıyordu.VW dizelleri yapi olarak gürültülü mu çalışıyor?
    Teşekkürler şimdiden...

evet hocam audi de durum nedir bilmiyorum ama vw dizelleri hepsi gürültülü çalışıyor. polo passat hepsi aynı. ama adamlar yalıtımı çok güzel yapıyorlar içeri o gürültülü ses gelmiyor.
  • geçen sene 42000 kmde hatasız boyasız toledo 1.2 tsi style paket aracımı 40750 ye verdim. referance paket o paraları etmez gidin ibizi alın daha donanımlı araç. ve 1.2 tsi 7 lt benzin yakıyor gerek yok.

• 2015 model 1.6 dizel dsg kullanan arkadaşlar bilgi verebilirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: 41brknt

geçen sene 42000 kmde hatasız boyasız toledo 1.2 tsi style paket aracımı 40750 ye verdim. referance paket o paraları etmez gidin ibizi alın daha donanımlı araç. ve 1.2 tsi 7 lt benzin yakıyor gerek yok.

Eyvallah. İbiza sport tour otomatik 2011 1.2 tsi style 70 binde sağ kapı boyalı başka sorun yok. Son 38 diyor. Ben 36500 önerdim fiyat nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 4 Eylül 2016; 9:52:30 >
  • Herkese slm ve iyi forumlar 2014 yılına kadar dizel ve otomatik dsg araçlarında sorun yaşayan var mı?Genellikle dizel otomatik dsg sanzumanlarda şakir şakir kavramadan ses geliyormuş ve kimse tavsiye etmiyor.Yorumlarınız nedir?Kullanıcı yorumları çok önemli ve başka böyle önemli kronik sorun varmıdır.Herkese teşekkürler.

• Selam bildiğim kadarıyla 2013 öncesi VW grup DSG bütün araçlarda biraz sıkıntı vardı ancak mağdur olan kimseyi duymadım. Şirket araçlarımızın garantisi bitmiş olmasına karşın hepsinin dsg leri garantiden yapıldı. Yeni araçların hepsi yeni tip DSG mevcut. Daha önce 2014 sıfır Leon Tdi aracım vardı ve bir sıkıntı çıkartmamıştı. Yarı otomatik araçlarda dikkat edilmesi gereken bazı hususlar olduğunu servislerin hepsi söylemektedir. Buna ( EDC, DSG, DCT ) ler dahil. Dur kalk trafikte spor modda veya manualde kullanmak gerektiği, Dik yokuşlarda ( D ) yerine yine ( S ) modda gitmek gerektiği gibi.
  • bugün altur'dan sıfır toledo'ların kasım ayında geleceğini öğrendim.
  • Toledo makyaj gorecek mi 2017 modellerde ya da kasa degisimi vb. olacak mi? bilginiz var midir?

Ayrica Toledo seceneklerim arasinda ancak 69,500TL dizel manuel fiyati hakediyor ya da deger mi sizler icin arkadaslar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirgir

bugün altur'dan sıfır toledo'ların kasım ayında geleceğini öğrendim.

Nasıl yani şu anda sıfır toledolar yokmu?
    Makyajlı mı olacak peki bunlar daha detay verebilirmisiniz?
  • Merhaba Arkadaşlar,

Yeni bir araç alacağım ve şu an için 2 araç arasında kararsız kaldım.
    Bir tanesi Seat Toledo 1.4 TSI DSG ve diğeri de Skoda Rapid Sedan 1.4 TSI DSG.

Sizce hangisini almalıyım ve nedenleri nedir?
    Veya aynı fiyatlarda başka bir tavsiyesi olan var mıdır?

Bütçem aslında bu 2 aracın da altında ancak çıkabileceğim max. miktar bunlar.
    O nedenle sizce 60.000-65.000 TL bandında alınabilecek en iyi sedan araç nedir ve neden?

Yorumlarınız için şimdiden her birinize tek tek teşekkür ediyorum.
    İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abrakadabra.

Merhaba Arkadaşlar,

Yeni bir araç alacağım ve şu an için 2 araç arasında kararsız kaldım.
    Bir tanesi Seat Toledo 1.4 TSI DSG ve diğeri de Skoda Rapid Sedan 1.4 TSI DSG.

Sizce hangisini almalıyım ve nedenleri nedir?
    Veya aynı fiyatlarda başka bir tavsiyesi olan var mıdır?

Bütçem aslında bu 2 aracın da altında ancak çıkabileceğim max. miktar bunlar.
    O nedenle sizce 60.000-65.000 TL bandında alınabilecek en iyi sedan araç nedir ve neden?

Yorumlarınız için şimdiden her birinize tek tek teşekkür ediyorum.
    İyi forumlar.

İki araç birbirinin ikizi zaten, aynısı nerdeyse. Motor filan teknoloji aynı iç mekan farkı ve marka farkı var.
    Seatin bagaji az buyuk rapid te arka gorus kamerasi var.
    Bende bu 2 aracı birkaç suv modeli yanında araştırıyorum.
    Skoda yedi 1.4 tsi dsg de ilgilendiğim suv o da fiyatı uygun diye.
    Bu araçların 1.2 leri piyasada sanırım daha çok tutuluyor onlara da bakmak lazım.

• BENDE ARANIZA KATILMAYI DÜŞÜNÜYORUM KISMETSE İNŞALLAH ...

1.2 TSI İÇİN BUGÜN 54.000 TEKLİF ALDIM İNTERNETTE Kİ ARAÇTAN AYRI ARKA CAM SİLECEĞİ VE YAĞMUR SENSÖRÜ OLDUĞUNU VE ARACIN 1 AY SONRA GELECEĞİNİ SÖYLEDİLER ANTEP DİYARBAKIR ADANA KAYSERİ ŞUAN İÇİN ARAÇ YOK DEDİ

FİYAT NASIL VE YIL SONUNU BEKLEMEK DAHA MI MANTIKLI NE DERSİNİZ
  • Yıllık 40 bin km yapmıyorsanız bence dizel araç gereksiz.1,2 tsi hem ekonomik ayrıca atak bir araç.benzinli araçların bakımı çok kolay vede uygun fiyata yapılır.satışlarıda daha hızlıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhtar63

BENDE ARANIZA KATILMAYI DÜŞÜNÜYORUM KISMETSE İNŞALLAH ...

1.2 TSI İÇİN BUGÜN 54.000 TEKLİF ALDIM İNTERNETTE Kİ ARAÇTAN AYRI ARKA CAM SİLECEĞİ VE YAĞMUR SENSÖRÜ OLDUĞUNU VE ARACIN 1 AY SONRA GELECEĞİNİ SÖYLEDİLER ANTEP DİYARBAKIR ADANA KAYSERİ ŞUAN İÇİN ARAÇ YOK DEDİ

Yılsonunu bekle benim gibi. 50 bine alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhtar63

BENDE ARANIZA KATILMAYI DÜŞÜNÜYORUM KISMETSE İNŞALLAH ...

bence güzel fiyat yıl sonu bu fiyatın altında olacağını zannetmiyorum eğer euro kurunda düşüş olmaz ise, ben ocak 2016 51bin aldım opak beyaz manuel silecek ve yağmur sensörü yok ellerinde araç varmı eğer yoksa 1 ay sonra aynı fiyattan verecekler mi?
  • herkese selamlar.

FİRMA MBU GAZİEMİR İZMİR

bügün seat firmasına toledo araç alımı için gittim. karşılaştığım manzarayı anlatayım. bir müddet bakındım toledo araç yok. ilgilenen zaten yok. siz yokmuşsunuz gibi, kimse ilgilenmedi. ben gidip müşteri temsilcisine aracı sordum ve ellerinde sadece test aracı olduğunu ve onunda şirket çalışanlarının kullanımında olduğunu belirti. bari araç için pazarlık yapayım dedim, 1 tl inen yok . opsiyon seçelim dedim, opsiyon seçemeyeceğimi söyledi. internet sitenizde birsürü opsiyon var dedim. 2017 de eğer fabrika kataloktaki opsiyonlardan araçlar üretmeye karar verirse seçebilirmişim. ozaman neden bu opsiyonları koydunuz diye soruyorum. ben satıcıyım bilemem diyor.adamdan iki şey istedim. renk kırmızı olsun ve olan opsiyonlu araçları oğrenebilirmiyim dedim.başladı bilgisayarı kurcalama ve listelere bakıyor. ben olmasını istediğim opsiyonları belirtim. ama satıcı kafasına göre size şu renk verelim . olmaz diyorum. şu motor seçenek ve renk verelim diyor. olmaz diyorum. 6,5 inç ekranlı beyaz model var diyor ve 2 ay sonra alırsınız diyor ve euro kuru artarsa fark alırım diyor. baktım beni dinlemiyor , kaltım gittim. BU KADAR DAYATMACI VE KENDİNİ BEĞENMİŞ BİR FİRMA GÖRMEDİM. ADAMLAR KENDİNCE ARABALARI SEÇMİŞ VE GETTİRTMİŞ. SİZE ZORLA ONLARI SATMAYA ÇALIŞIYOR. kısacası hevesimiz kursağımızda kaldı. şöyle anahtarsız giriş ve çalıştırma , ön bölge asistanı , 6,5 inc ekranlı ve kış paketli bir toledo asla var olamayacak bunu anlamış bulunmaktayım. BUNLAR SAHTEKAR BAŞKA BİRŞEY DEĞİL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fesay -- 21 Eylül 2016; 5:00:37 >

• Boşverin gidin full titanium focus alın 80 bine filan benzinlisi istediğiniz renk de en kısa sürede gelir yada reno vs bakacaksınız artık, bende mail atiyorum bazi bayilere kimse iplemiyor. Neden var o mail adresleri bilmem.
  • Arkadaşlar fiyat olarak 508 tl aldım.sizce nasil.3 yil bakimi
    Bu mesaja eklenen görseller:

YENİ SEAT TOLEDO KULLANICI YORUMLARI

• Seat kullanıcısı değilim ama birşey merak ettim.Ben 4lt mobil1 5w 30 90tl aldım.Kullandıkları yağ nedir bilmiyorum kdv ile 200 tl anladığım kadariyla ne marka yağ kullanıyorlar da bu miktarı istiyorlar.

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.