Şimdi Ara

__(((... yeni SEAT LEON ...)))__ (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
2
Favori
191.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Akincl

quote:

Orjinalden alıntı: Pink_Cadillac

quote:

Orjinalden alıntı: Akincl

motorlar aynı değil leon 8v.eski toledo 16v

ancak aradaki kilo farkı toledo 3 bg fazla olmasına rağmen geçmesine yetmez.

o listeyi ben de merak ettim.megane falan var mı o listede

eminmisin hocam ?

benim bildigim ikiside 8v 102 bg

emin olmadığım şeyi yazmam zaten. 2004 model toledo 1.6 lar 16v 105 hp

işin acayip tarafı son çıkan kasalar 8v 102 hp

doğru söylüyor o model golf ve boralarda 16 v'dir.

• yanlış yapmışlar
    seat dizel almayı düşünüyorum benzinliyle arasında 9binytl fark var
    diğer marka otomobiller 1.5 dizel güçlü motor yaparken bunlar neden 1.9 dizel yapmış
    bu sebeblerden dolayı seat leon inşallah ben araba alana kadar motorlarını değiştirir
    yoksa biraz zorlanacam
  • arkadaşlar aranıza yeni katıldım.. çok güzel yorumlar gördüm.. ama piyasada bu kadar verdiğin paranın hakkını teslim eden ful bir araç daha görmedim. . gören varsa benı bılgılendırsın.. benı siyah seat leon 1.6 stylance dan vazgecirsin...
  • ya o arabadan ancak benim gibi benzinden dolayı vazgecersin :( ya benzin oldu 3 ytl ogrenciye cok beaaa ama sekli yeter
  • quote:

Orjinalden alıntı: cbr_quen

yanlış yapmışlar
    seat dizel almayı düşünüyorum benzinliyle arasında 9binytl fark var
    diğer marka otomobiller 1.5 dizel güçlü motor yaparken bunlar neden 1.9 dizel yapmış
    bu sebeblerden dolayı seat leon inşallah ben araba alana kadar motorlarını değiştirir
    yoksa biraz zorlanacam

bunlar leonun avrupa fiyatları:

Leon Stylance
    1.6, 75 kW (102 PS)¹ --------------------------------------------------18.390,00
    2.0 FSI, 110 kW (150 PS) -----------------------------------------------20.690,00
    2.0 FSI, 110 kW (150 PS) Automatik¹ ---------------------------------22.090,00
    1.9 TDI (s), 77 kW (105 PS)¹ --------------------------------------20.290,00
    1.9 TDI (s), 77 kW (105 PS)¹ mit Diesel-Partikelfilter -------------20.865,00
    2.0 TDI (s), 103 kW (140 PS)¹ ---------------------------------------21.990,00
    2.0 TDI (s), 103 kW (140 PS)¹ mit Diesel-Partikelfilter -------------22.565,00
    2.0 TDI (s), 103 kW (140 PS) DSG¹ --------------------------23.490,00
    2.0 TDI (s), 103 kW (140 PS) DSG¹ mit Diesel-Partikelfilter 24.065,00

adamlarda Türkiyedeki gibi motor hacmine göre gerzekçe belirlenmiş vergi oranları yok ki

durum böyleyken adam aman türkiye'de çok satmak için 1.6lt hacimden küçük dizel motor geliştirelim diye düşünmüyo haliyle. elinde ne varsa onu gönderiyo türkiyeye

1.6 benzinli ile 1.9 TDI arasında 1900 euro fark var. hesap açık, orada 4000YTL olan fark buradaki vegilendirmeden ötürü 9000YTL oluyor

bize de her ay 500YTL benzin parası bayılmak düşüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_rion80 -- 15 Haziran 2006; 10:29:25 >

• Arkadaşlar 2008 de golf bildiğiniz üzere kasa değiştirior ve yeni kasayla birlikte vw yeni geliştirdiği dizel motorlarını sunacak.

Büyük bir ihtimal aynı sene eğer leon makyaj geçirirse 1.6 TDi motorlu seçeneği de olabilir.

Yani şimdi dizel leon almak isteyenler 2 sene sabrederse belki istedikleri gibi 1.6 TDi motorlu leon a kavuşabilirler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Loop

Arkadaşlar 2008 de golf bildiğiniz üzere kasa değiştirior ve yeni kasayla birlikte vw yeni geliştirdiği dizel motorlarını sunacak.

Büyük bir ihtimal aynı sene eğer leon makyaj geçirirse 1.6 TDi motorlu seçeneği de olabilir.

Yani şimdi dizel leon almak isteyenler 2 sene sabrederse belki istedikleri gibi 1.6 TDi motorlu leon a kavuşabilirler..

2 sene sabretmek yerine focus 1.6 tdci tavsiye edilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sephiroth -- 15 Haziran 2006; 10:56:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: OtoTurk

Gerçekten Seat Leon 10 numara bir araba ancak şu an bu modelleri tasarlayan arkadaş Alfa Romeodan geçti Seat'a ve arabayı giderek Alfa Romeo'ya benzetiyorlar. Daha doğrusu Seatları. İşte şu resme dikkatle bakın;

SEAT TANGO

/>

O arkadaşın ismi Valter da Silva. Alfa'daki çizgisi süperdi. Seat'a geçince de çok güzel tasarımlar yaptı. Gittiği her yerde kendi tarzını uyguladığı için Alfa'larla Seat'ların birbirlerini andırması doğal. Ancak benim dikkatimi çeken şey bu fotoğraftaki Tango isimli aracın farları BMW Z4'ten alınmış gibi görünüyor. Ya da bu çizimler daha önce gösterildi, Chris Bangle ondan çaldı.

__(((... yeni  SEAT LEON ...)))__

• Akincl Focus olabilir de, onun içinde de bir sürü işçilik kusuru var. Ghia modelinde bile.. Nereye elini atsan elinde kalıyor. Motoruna lafım yok, süper bir motor var. Genel olarak çok başarılı ama kusuru da bol.

Astra 1,3 cdti veya C4 1,6HDI da olabilir.
  • leon cok guzel bi araba
  • bende dun kavustum arabama :) baya iyi gibi ya bakacaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: rapimnet

bende dun kavustum arabama :) baya iyi gibi ya bakacaz

Dostum izlenimlerini yazar mısın?Bir de modeli ve motoru nedir?Hayırlı olsun...
  • stylance modeli :) baya dolu 1 araba

1.6 102 hb

vallaha sahile cıkınca kızlar icine dusecek :) puahhaa

cidden her bakan 1 daha bakıyor

benimki gumus rengi araba cok guzel calıstımı calısmadımı belirsiz birde o egsoz sesi yokmu adam o sesi duymak icin basar :) yakıt da cok fazla degil ya bu araba icin deger
  • Stylance donanımı en üst donanımdır zaten.

Leonun tipi benim de çok hoşuma gidior.En çok da siyah ve gri yakışıor arabaya.

Motor sesi de çok güzeldir.Sportif bir hırıldaması olur.Tekrardan hayırlı olsun
  • saolun bu arada izmir seat dan 36 ya aldım
  • quote:

saolun bu arada izmir seat dan 36 ya aldım

direk liste fiyatı ..hiçmi indirim yapmadılar? bari metalik rengi hediye etselerdi
  •  __(((... yeni  SEAT LEON ...)))__
  • vallaha indirimli hali bu liste fiyatı son zamlarla 37.500 e mi negeliyor metalik renkle
  • quote:

vallaha indirimli hali bu liste fiyatı son zamlarla 37.500 e mi negeliyor metalik renkle

anladım..metalik en son baktıgımda 650 mılyondu fark olarak..neyse hayırlı olsun guzel araç gerçekten
  • VAlla arkada$lar ben ne zamandan beri forumları takip edemiyodum cunku uzun zamandır Leonumlayım gecen car$amba arabam geldi ve gercekten cok memnunum gerek performansı olsun gerek yol tutu$u olsun gercekten beklediimden dahada iyi. yakıt konusuna gelince keyif verici bi motor sesi var bu sesi sürekli duymak istediginizde 11-13 lt civarı tuketımınız olur ortalamada. 145 ytl ye doldurdugum ilk depomla 550 km yaptım yarı yarıya $ehir ici ve dı$ı olarak kullandım ve motor sesinide istedigim her zmn duydum Tereddütü olan arkada$lar 1 kere kullansınlar memnun kalacaklarından eminim. 36500 e aldım arabayı Metalik Siyah izmir/ Gaziemir
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.