Şimdi Ara

Yeni Reno MASTER şikayetleri en çok yakıtla ilgili (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
112.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bizdede 125 bg 16+1 2011 master var bizde bayramda o trafikte trazom ofa gittik 1135 km yol yaptık 89 lt mazot yaktık abi arbayı kullanmasını biliceksin reno değil fortla mercedesle bile kıyaslanamaz çünkü dingil mesafesi çok uzun am sende abartmışsın be abi 3 sefer ne demek bide renault 10000 km deil 20000 km bakım yapıyor ve daha geçen ay 400 lira bakım parası verdik bide almamakla çok kötü yapmışsın iyi değil bide kimle oturup konuştuysan bu konuyu o 4 arkadaşını gönderde bi araba kullanmasını öğretelim ayrıca merak ediyorum hangi markayı kullanıyorsunuz?... @cihanair
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    evet resmen sallamışsın ben 2000 master da kullandım 2004 te suandada 2011 kullanıyorum çokta memnunum
  • ugur_yavuz kullanıcısına yanıt
    wv mi ahahaha yağ tenekesi daha gitma bile gidemiyo değil crafter 140 lık caravelle bile beylikdüzü yokuşundan yukarı çıkamadı benle wv yi arba diye alnın zaten merces aklını kllandı motorlarını renoya ürettirmeye başladı ve 2015 tede mercedesle wv nin anlaşması bitiyo mercedes rnoyla üreticek bundan haberiniz varmıydı kısaca wv araban başka herşeye benzer
  • Masterla sadece kısa mesafe servis yapacaksın kardeşim. Master uzun yol arabası değil evet seri araç ama manevrası kısıtlı.
  • 1atasoy kullanıcısına yanıt
    son durum nedir yakıt düştümü @1atasoy
  • o bir yıldız O kullanıcısına yanıt
    klima açık sakin sürüş 10.5/100km 11.5/100km arası gidiyor
    yakıtın normale inmiş arabadan memlunmusun
  • Renault master in yakıtı sehır ıcınde gıat ducato vb ile aynı fakat uzun yolda master in yakıtı azalıyor. Masterden baska hangı mınıbusle 1500 devırde gıdebılırsınız ?

Önden çekişli oldugu için yol tutusu olarak mercedesten daha iyidir. Mercedes yerde tukuruk dahı olsa kıç atan bır arabadır. Kesınlıkle parasının hakkını veremıyor mercedes. Kışın veya yağışlı havalarda dıkkat edın virajlarda. çook mercedesın arkası kayıyor. Ondan dolayı mercedesleri kullan kişiler yagmurlu havalarda daha yavas araç kullanırlar.
    Dıger araçların tek seferde dondugu yerden master iki turda ancak döner. Bu sebepten dolayı çok master sahıbı aracı aldıgı ilk gunlerde okul vs kapısına surttuler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alman Sempatizanı

quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

quote:

Orijinalden alıntı: 1atasoy

aracımı servise götürdüm giderken rüzgar arkadan esiyordu araba boştu ve bir sefer ışığa takılmak dışında hiç durmadım 90 km nin üstüne çıkmadığım gibi altınada inmedim. 100 km de 10 litre yaktı gidince servise durumu anlattım yakıt sistemini kontrol ettiler araçta sorun yok ilk bakımdan sonra düşer dediler. Renault'a yazı yazarmısınız dedim ilk bakımdan sonra düşmezde yazarız dediler ama fazla umut verici bir şekilde değil. Araçla ilgili genel bir inceleme yazısı yazmayı kafaya koydum eksikleri sorunları ve çözüm yollarını resimlerle birlikte yazıcağım ve konu başlığını renault'a da bildiriceğim belki incelerde düzeltmelerde bulunurlar.

hocam yakıtı düştü mü aracın

bende aynı aracın 13 m3 olanı vardı on numara araçtı yakıtıda çok düşüktü uzun yolda 100 km de 8 lt fln yakıyodu

Yeni Reno MASTER şikayetleri en çok yakıtla ilgili

göstergesi seni yanıltmasın ben bu yeni kasayı ilk alanlardandım o yüzden göstergesi şuankılerden farklı

selamlar.Hocam ben 2006 model kamyonet almak üzereyim ne kadar vergi ödüyorsunuz yıllık bu araçlara cevap verirseniz sevinirim

• Servis aracı almayı düşünüyorum konu hakkında bılgısı olan yardımcı olabılırmı şimdiden tşk.
  • şuan master kamyonet var bende üstünde 2,40 metre tentesi var kısa şasi aracın herşeyinden memnunum fakat yüklü iken bu araç rampada beni deli ediyor boş iken 6.vites çıktığım yerleri dolu iken 4 le çıkıyorum hele bir yokuş var kargı-sinop yolu %10 eğimli yaklaşık 15 km bu rampada deliye dönüyorum 3.vitesle çıkıyorum beni deli ediyor ayrıca kasalı olduğu için yüklü iken en ufak ıslaklıkta patinaja düşüyor araç yol tutuş ve frenler mükemmel şuan aracımı satıyorum panelvan 16 m3 iveco daily 150 hp alacağım en büyük etken ise masterin artık yüzünün eskimesi ve önden çekiş olmasının yük aracında zararları biz karda zincir ile bile yüklü iken çıkmakta zorlanıyoruz bu araçla
    yakit nasil aracta sikinti varmi önerirmisin

• sinoplu kullanıcısına yanıt
    165 bg cift turbo masteride bi düsün bide 13 m3 kamyonette arkadan itiş eklendi duyduguma gore makyajla

• quote:

Orijinalden alıntı: o bir yıldız

165 bg cift turbo masteride bi düsün bide 13 m3 kamyonette arkadan itiş eklendi duyduguma gore makyajla

Fiyati cok ucuk sanki sprinter satiyor adamlar

Fiyati şuanda yükse. Ama düsecek masterden vazgeçme daily yükte on numara bide yakiti fazla benim master 8.4 yakiyor

• quote:

Fiyati şuanda yükse. Ama düsecek masterden vazgeçme daily yükte on numara bide yakiti fazla benim master 8.4 yakiyor

Hocam daily 2.3 motor 150 beygir euro 5.5 motora sahip eco modlu hiz sabitleyicili

hocam masteri sen bizdn daha iyi biliyorsum makyajli kasada hiz sabitleyici yokuş kalkiş camur ve kar destekleyici var eco modu da var yakit önemli degil diyorsan daily al

• quote:

hocam masteri sen bizdn daha iyi biliyorsum makyajli kasada hiz sabitleyici yokuş kalkiş camur ve kar destekleyici var eco modu da var yakit önemli degil diyorsan daily al

hocam şimdi yine baktım hız sabitleyici opsiyon eco mod da incelememde görememiştim donanım listesinde de yok eco modu iveco bayisi şuan en az yakıt tüketimine sahip araç daily diyor evet bizim master de tenteli olmasına rağmen 10 11 litre civarında yakıyor emsallerinden düşük fakat bizim tek sıkıntımız dediğim rampalar hız meraklısı da değiliz fakat araçta 600 kilo yük varken(kantara girdim) 3.vites ile çıktım 3000-3500 devir 4 e attığım anda bayılıyor araba
    Daily i incelemedim ama tipi itici geldi bu piyasada yakitta dci motor lider yükte ön cekis olmasindan sikinti yaratabilir ama biraz daha bekle 165 lik al keyfine bak yinede karar senin masterde eco mod yaziyor bi sitede

• hocam yeni daily nin tipi gayet güzel değil mi

https://store.donanimhaber.com/4b/b4/e9/4bb4e9e372fc0587654ddc97fca1da15.jpg

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.