Şimdi Ara

Yeni Reno MASTER şikayetleri en çok yakıtla ilgili (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
112.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benimde master 2012 19+1 aracım var 3 aydı kullanıyorum.Araç performans ve yakıt konusunda iyi.Bu araçtan kullanan arkdaşlar varsa onlardan araç hakkında bilgi almak isterim.
  • llmertll L kullanıcısına yanıt
    Hocam ducato nasil sikintisi var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    üç kere bence de abartı.

Master önder çeker araçtır. Transit ise arkadan iten araçtır. Yakıt konususnda master den fazla olması bencu kullanıcı hatası. En az yakan araç master dır.
  • 1atasoy kullanıcısına yanıt
    Selamün Aleyküm

Sevgili kardeşim öncelikle hayırlı işler dilerim. Sizin aracınızı VW ile kıyaslamak iyi olmaz. Yakıt konusuna gelince henüz 4000 demişsiniz bu normaldir. 20 binden sonra yakıt düşecektir. Crafter kayışlı mersedes zincirli bir araçtır.
  • Bende sirket araci kullaniyorum 15 reno 11.5 m3 master yakit konusuna gelince 100 lt yakitla 850 km yol yapiyorum sehir ici.
    Tek sevmedigim yani iki dir jant kapaklari firliyor 2. Eli yok sifiri da 100 lira lanet bir sey kim icat ettiyse ben onun gozlerinden opucem gerizekali muhendisler 200 lira verilir mi jant kapagina ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2008 masterımız var. 8m3 dci 100 yol bilgisayarında yakıt tüketimi yazmıyor. üstüne mazot gostergesi doğru göstermiyor. mesela fullüyorum yarım depo gösteriyor. 350 tl lik mazot aldım daha sonra 620km yol yaptım. araçta yük yok tek ben varım. şehir içi kullanıyorum. bu araç kaç litre yakar km de ? yolda kalacağım yakında )
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.