Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (72. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.720
Cevap
128
Favori
523.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kadjarcılardan ses çıkmıyor herkes halinden memnun sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Uzun surelerdir devam eden otomobil arastirmalarimi icon edc titanyum gri panaromik+19" kadjar ile sonlandırmis bulunuyorum.
    Önceki aracim 2011 auristi.
    Motoru yağ eksiltiyordu. Onun dışında çok bir problemini görmedim.
    Kayinpederim en az 7 tane renault aldı sattı hiçbir problemi olmadı. Hepsinden gayet memnun.
    Bir tanıdığım sıfır 3.20d ile kaza yaptı bir tane bile havayastigi açılmadı.
    Bu isler birazda nasip meselesi..
    Herkese kazasız sürüsler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ametal82 -- 1 Ocak 2016; 17:39:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun. Güle güle kullan. Ben de kadjar aldım. Teslimini bekliyorum.
  • Cok tesekkur ederim aynen ben de teslimatı bekliyorum.
    Hayirlisi olsun.
    Insallah Allah herkese kazasız sürüsler nasip etsin.
    Ben dogru bir karar verdigimi düşünüyorum. Nerdeyse skypack 1.2 xtronic qashqai alıyordum. Ama korkunç bakim masraflari kronik problemleri daha küçük olmasi ve her köşede 1 tane bulunmasindan, ayrıca incelemelerde kadjarin bariz sekilde daha iyi bir araç olduğu belirtildiginden..
    Aslında asıl olan benim kendimin begendigimden kadjar aldım..
  • ametal82 A kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun dogru karar almissiniz :) Teslim ne zaman olacakmis? biz de bekliyoruz islemler uzun surmez umarim

• Tam teslim zamanını bende bilmiyorum. Sanırım onumuzdeki cumartesi gibi teslim edilir. Ben islemleri 31 aralik günü ancak halledebildim. Bakalim artik bekleme moduna girdik. :)
    Yapmayın hocam 1 haftayı bulur mu Bizim araba garajdaydı beklicez bakalım

• Geçenlerde bi arkadaşımla test ettik aracı. Çift kavramalı şanzıman baya hoşuma gitti; aracın devirlenmesi, çekişi oldukça iyiydi. Fiyat açısından hiç de fena değil bence.
  • 1.2 tce EDC gelecek mi??
  • Renault ve nissan motor sanzuman kombinasyonlarıni paylaşmış görünüyor.
    1.2 edc gelirse ilk defa ortak bir kombinasyonları olmuş olacak.

Nissan'da xtronic (cvt) kullanıyor ama. Bende 1.2 otomatiğinin gelip gelmeyeceğini bekleyenlerdenim.

• ben test surusu yaptım oyle ahım sahım fark yok aslında mokka falan alacan oda yuksek ve az yakıyor. Kadjar goruntu sadece
  • udmexpert U kullanıcısına yanıt
    Mokka doğru bir karşılaştırma değil.Aynı sınıf değiller. Kadjarın rakipleri QQ, Tucson, Tiguan vb. dir. Mokka, Cx3 veya capturela kıyaslanmalı.

• 1.5 Edc dizel KAdjar alan arkadaslar ses konusunda yorum yapabilirler mi? Ruzgar, motor, yol, trim vb. Tesekkurler
  • Bugün babama aldım. İcon Edc cosmo mavi istepne. Başka hiç bir ekstra yok. 95 liraya aldım.

Panoramik daha önceki aracında vardı ama hiç kullanmadı. Jant paketini de kasıtlı olarak almadım. Konfor açısından. Tabi 19 jantın arabadaki duruşu çok farklı tartışılmaz.

Araç teslim edildikten sonra müsait Zamanda hafta sonu alıp gezerim, buraya paylaşımda bulunurum. Bir önceki aracı Peugeot 2008 idi. O da efsane tüketim değerlerleri veriyordu. Gayet güzel arabaydı.

Tek sorum var , ayna katlama kumandadan yapılamıyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ciddi olarak fiyatlara takıldım bu 5.000 tl farka gerek yoktu zaten millette öyle çok parada yok kıyaslama yapınca qq ciddi bir üstünlük kuruyor özellikle 2. Elde önce piyasayı eline al sonra zam yap acaleci davrandılar bence ne yazık ki benimde hevesim kursağımda kaldı ciddi ciddi düşüyordum almayı bakalım zaman ne gösterecek alan arkadaşlara hayırlı olsun bizede kısmet etsin
  • Takip

• Ayna katlama kumandadan yapılamıyor. Sadece araçtan inmeden önce düğme ile kapatmaniz gerekiyor.
    Önceki aracim auristi ondada oyleydi. Kötü tarafı aynayi kapatip indiginiz icin kapıyı açarken arkadan gelen olup olmadığını pek goremiyorsunuz. Orta dikiz aynasi biraz yardimci oluyor.
    Babamda mondeo var onunki kumandadan. Güzel bisey o.. :)

Ha şu var cokda önemli değil. Sonuçta kendin kapatmiyosun. Belki bi modülle falan yapılır onuda bilemiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ametal82 -- 5 Ocak 2016; 15:20:17 >
  • Bence modulle yapilir corolla icten ayna kapatma var ve modulle kumandadan kapaniyor cok guzel bir olay.

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.