Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.720
Cevap
128
Favori
523.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freedom058

quote:

Orijinalden alıntı: Champarator

1-2 saat önce alev kırmızı kadjar touch edc 1.5 dci aldık :) 10 bin fark icin ustteki mesajda belirttigim gibi otomatik almayi dusunmuyorduk ama 2.el satisinda otomatigin daha rahat satilacagi gercegi ve fiyatin duze gore daha yuksekten gidecegini dusununce tabi kullanim kolayligiyla birlikte edc aldık gitti.

Hayırlı olsun
    Ama düşündüğünuz mantık yanlış ben 3 sene önce düz vites Clio sport Tourer aldım
    Ve aldığım paranın 1000 tl üstüne sattım ?

Burda ihtiyaç önemli bence manuel kullanırım dersen alırsın
    Ama EDC dersen 10 bin TL fark satarken tabi farklı olcak sonuçta 10 bin TL fark var ?

Bende 87.500 1.5 icon cosmo mavi Panoroma li araç aldım

Daha sonra forumu okuruz bakarız ☺

Hayırlı olun.

• evet fiyat çok iyi, biz ankarada geçen hafta alacaktık ama araç kalmamış. bakalım istanbuldan getirebilirsek güzel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç kalmamış değil, araç gelmemiş. Bayilerde aradığını donanımda araç yok. Sadece otomatik vites full paketli en üst seviye fiyatlı araçlar var.
  • Jakopsee J kullanıcısına yanıt
    Aynen ben meşale manuel dizel baktım icon zor buldum
    EDC full var hep
    İlk başta taktik sağlam full paketleri satacaklar ki satıyorlar alan herkes mecbur edc li alıyor
    Ama ben sabrettim manuel buldum

• thelarchers T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hangi bayiden aldınız acaba?

• Merhaba arkadaşlar.. Kadjar 1.5 edc icon donanıma ek olarak 19'' jant ve panorama paketi cosmo mavi aracımızın gelmesini bekliyoruz. 100.000,00 TL ye anlaştık. Daha uygun fiyat alan oldu mu aranızda ?
  • darchton kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun genelde o fiyatlar liste fiyatı 95550+jant 2500+panorama 3000+stepne de vardır muhtemelen ,101.350 tlyi buluyor siz 100.000 e almışssınız, daha uygun fiyatlar bulunabilir ama siz elinizdeki seçeneklere göre size cazip gelen seçimi yapmışsınız arabanızın keyfini çıkarın

Metalik boya opsiyonunu kullandınız mı? Diğer arkadaşlar metalik mi aldınız? Çok fark yaratır mı acaba
  • Bende kadjar almak istiyorum.Ama istedigim özellikte araç bayilerde yok.Yılbaşından sonra zam beklentisi nedeniyle siparis almiyorlar.Genelde koyu renk araclar ve full donanımlı olanlar.var.İkinci ellere baktım nerdeyse tamamı koyu renk.İstediğim araç touch 1,5 dizel manüel sedef beyaz

• quote:

Orijinalden alıntı: teyyareciosman

Bende kadjar almak istiyorum.Ama istedigim özellikte araç bayilerde yok.Yılbaşından sonra zam beklentisi nedeniyle siparis almiyorlar.Genelde koyu renk araclar ve full donanımlı olanlar.var.İkinci ellere baktım nerdeyse tamamı koyu renk.İstediğim araç touch 1,5 dizel manüel sedef beyaz

Hocam istanbuldaysanız bika esenyurtu arayın. Beyaz manuel vardı belki kalmıştır şansınızı deneyin.Çok ilgililer krediden bile 4500tl yırttık sayelerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Champarator -- 26 Aralık 2015; 22:29:16 >
  • Champarator kullanıcısına yanıt
    Cosmo mavi metalik renk, stepne var. Maliyetlerinin 99.850 olduğunu ağzından kaçırdı ama ne kadar doğru bilinmez.. Benim 2 endişem var araçla alakalı
    1- 2. eli sıkıntı yaratır mı ? (5 sene sonra satacak olsam)
    2- Trim sesleri çok olur mu ? çözümü var mı ?
  • Manisadayım.izmir maise tlf sordum yok.Yılbaşından sonraya kaldi.zam gelirse sansimiza.3000 ile 5000 arasi zam beklediklerini söyledi.satış elamani

• darchton kullanıcısına yanıt
    Bayideki satış elemanı 2.eli zarar ettirmez dedi doğal olarak Bu araç tutulursa 2.eli de üzmez ki tutulmaya başladı diye tahmin ediyorum zamanla her şey ortaya çıkar.

Her kadjarda trim sesi yoktur bence arabanız elinize geçince ancak anlayabileceksiniz.Biz yılbaşından sonra arabayı alacağız trim seslerine takılmıyoruz açıkçası:)

edit:Ayrıca 1000tl metalik farkını da koyarsanız liste fiyatına göre 102.350 tl gibi fiyatları buluyor .Aldığınız fiyat güzel bence Diğer 2 şeyi çok önemsemeyin almışssınız güle güle kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Champarator -- 26 Aralık 2015; 22:49:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teyyareciosman T kullanıcısına yanıt
    Hocam 3-5binler az değil bizim satın aldığımız yer de bunları söylemişti fiyatlar artacakmış.Büyük bayileri arayın benim size tavsiye ettiğim bayinin internetten telefonunu bulun arayın oradan gelip alırsınız. Belki oradaki fiyattan bile daha uyguna alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Champarator -- 26 Aralık 2015; 22:51:04 >
  • İkinci eli takip ediyorum fakat ilanlar yayın süresi dolduktan sonra satılmadığı icin yeniden yayınlanmaya alınıyor. Dolayısı ile 2. elin henüz güçlü olmadığını düşünüyorum. Bununla birlikte bu rakamlara 2. el almak isteyen kişilerin biraz tereddüt ettiği görülüyor. Yani hem sıfır satış hem 2. el icin güçlü denemez.

2016 yılı vergi konusunda Türkiye'de yeni rekorların kırılacağını gösterdi. ÖTV ve MTV ile yine yüklü bir artış olacak elleri maalesef cebimizden hiç çıkmadı. Türkiye fiyatları ile Avrupa'da BMW X ve Audi Q serilerine biniyor insanlar. Türk vatandaşı maalesef kalitesiz araca mahkum. Ortalıkta karışık uzun vadede ülkenin ne olacağı belli değil şu durumda borçlanırken insan 2 kere düşünüyor. Renault son ay 2bin TL destek indirimi yaptı bu biraz faydalı olmuştur ama yinede mutlu etmedi.

Kredi icin faiş oranlarda kredi tahsis bedeli kesiyorlar(20bin tl icin 450tl gibi), zaten üstüne faiz ödüyorsun(20bin lira icin 24 ay 3-4bin tl faiz yani bir ay vergininde faizi icin calisiyoruz), vergiyi ödemek icin bile kredi çekiyorsun bu ülkeden başka bir yerde anlattığında gülüyorlar. Dövizin durumu belirsiz neyse iyi bir tablo çizmek çok kolay değil anlayacağınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakopsee -- 28 Aralık 2015; 9:35:46 >

• 1.5 dizel edc touch muson paketli için 90 bin fiyat aldım sizce nasıl.

• körfezim K kullanıcısına yanıt
    İyi fiyat almışsınız bence bu fiyatın altına zor düşerler ama biraz daha zorlayın. Yılbaşından sonra teslim alın mtv nin 6 aylık kısmını onlar ödesin. Yedek lastik var mı? Jantlar 17 inç mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Champarator -- 28 Aralık 2015; 12:25:09 >
  • quote:

İyi fiyat almışsınız bence bu fiyatın altına zor düşerler ama biraz daha zorlayın. Yılbaşından sonra teslim alın mtv nin 6 aylık kısmını onlar ödesin. Yedek lastik var mı? Jantlar 17 inç mi?

Touch donanımda 19" opsiyonu yok sadece 17"
    Fiyat pahalı.
    Ayrıca 1 ay icin MTV vergisi odeyeceğinizide unutmayın.
  • 96.350 fiyat üstünden 90 bine düştü jantlar 17 renk cosmo mavi trafik sigortası hariç mtv onlar ödeyecek o şekilde fiyat aldım.baya bi pazarlık yaptık dahada düşmezler

• Jakopsee J kullanıcısına yanıt
    edc ve muson paketli araclar bu fiyatlarda. daha uygunu kac olmali? 85 olsa iyi mi? Piyasaya gore normal 90 lar. Yilbasindan sonra bu fiyatlari bulmak bile zorlasacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Champarator -- 28 Aralık 2015; 15:40:54 >
  • quote:

edc ve muson paketli araclar bu fiyatlarda. daha uygunu kac olmali? 85 e kim alabilir ?

Kabaca 600TL 1000TL gibi bir indirim yapılmış. Eğer peşin alacaksanız mutlaka daha fazla zorlamanız gerekiyor. Touch donanım icin 90Bin çok(paket bile olsa).
    Kaldı ki kredi kullanıyorsanız zaten yukarıda yazdıklarım geçerli bir zahmet göz atın.

Sanırım tek bir yerden fiyat almışsınız. Araştırdığınızı düşünmüyorum, haklıysam mutlaka en az 2 bayi ile daha görüşün.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.