Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.721
Cevap
128
Favori
523.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ufak bir yazılım ile işin çözülebilmesi Lazım. Çok basit bir Hadise aslında.

Bugün sigorta kasko işini aradan çıkardık. Trafik 550 gibi kasko 1600 gibi bitti. Hasarsızlık indirimsiz rakamlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sigorta 550 cok iyi.
    Benim üstüme ilk araç olacak.
    Kasko 1500
    Sigorta 1200
    Sigorta tam bir soygunculuk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 550 ye sigorta nasil oluyor hangi sigorta?

• Champarator kullanıcısına yanıt
    300 tl ye yaptırdım
    Genarali

• quote:

Orijinalden alıntı: ametal82

Sigorta 550 cok iyi.
    Benim üstüme ilk araç olacak.
    Kasko 1500
    Sigorta 1200
    Sigorta tam bir soygunculuk.

Sigorta için yüklenin. Bize de 920 dediler 550 ye bitti generali den.

Acentenizin güzel indirim oranı var ise rakam yakalayabilir.

Hatta yukarıda 300 TL yaptırmış bir arkadaşımız.

Kasko için bir şey diyemiyorum , çok değişkeni var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridleyscott -- 6 Ocak 2016; 9:29:32 >
  • Aracımın plakası çıktı ,bugün iş yoğunluğundan gidip alamadım. Cuma gideceğim hayırlısıyla. Kaskoyu eski kaskom üzerinden araç değişikliği yaptıracağım. Sadece 30tl fark çıktı, Super oldu.Trafik sigortası için ise araç değişikliği olmuyormuş, esksini iptal ettirip yenisini yaptırıcam mecburen. Ben de 300 tlye bağlamaya çalışacağım bakalım.

• bence araç tutuldu bugün 4 adet yolda gördüm ve bayağı heniş ve heybetli duruyor
  • Aracı test sürüşünde çok beğendim aldım. Motor edc vites uyumu çok başarılı. 6lt civarında yakıt sarfıyatı var. Bu boyutlarda bir araç için süper değerler. Qq dışında rakibi yok.

• Biz de yarın alacağız 10 ocaktan sonra zam gelecekmiş euro,dolar artınca malum

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

300 tl ye yaptırdım
    Genarali

Hocam poliçe resmini koysana sigortacıya gösterelim. 300 TL fiyat hiç duymadim

• Dedigim gibi ilk arabam olacak oyuzden sigorta bu fiyat çıktı. Çok yerden sorduk sorusturduk. Ama nafile..

• Kadjar teslim aldik . İlk defa otomatik arac kullandim cok memnunum boyle rahatlik yok. Duz vitesli arac isteyen arkadaslar vardi satis danismanina sordum ellerinde 5 adet varmis ,30 civari otomatik varmis. Aldigimiz yer bika esenyurttu en buyuk saticilardanmis aradiginiz arabayi muhtemelen bulabilirsiniz. Satis danismani satin almayi dusunenlere telefonumu ver yardimci olurum dedi. Paspas koymamislar arabaya eve gelince anladik.Arabayi babam eve getirdi ben de connecti getirdim eve:D

• Champarator kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Connect nedir hocam?

Bu arada halı paspasının yanında kışlık Kauçuk paspas rica ettim. Bakalım yarın teslimat olabilir ne yapmış ne etmişler göreceğim.

• ridleyscott kullanıcısına yanıt
    Eyv. hocam sag olun:) ford connect (ticari arac olan modeli)

Paspaslari kontrol edin aman diyim:) havlu ve cantayi da veriyorlar hatirlatin.

Usb yi taktim tanimadi internette arastirma yaptim fat32 formatina cevirin demisler. Sorun bu gibi(ilk defa usb li teyp kullanacagimiz icin tam bilmiyoruz)

• Güle güle kullanın. Neşeniz daim olsun..
  • ODD Aralık ayı verileri açıklanmış. Ben çok pahalı böyle iş mi olur satmayacak satmayacak diye çığırtkanlık yapmıştım günlerce ama görünen o ki 2bin TL indirim işe yaramış 1183 adet satmış. Böylelikle Kadjar'ın lansmanı yapıldığı günden 2015 Aralık sonuna kadar yıl genelinde toplam 3877 adet satmış oluyor.

Bu foruma Kadjar icin üye olup yorum yazmaya başlamıştım. Ben zamlı hali ile istediğim modeli artık alamıyorum, bu saatten sonra alan ve alabilecek herkes güle güle kullansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakopsee -- 12 Ocak 2016; 10:14:38 >
  • Neden fiyatlar zamlandi mi

• Zorlayın Şartları alın derim. Vaz geçmeyin. Güzel bir araç. Bugün teslim aldım.

Fakat enteresan şekilde r link usb bile verilmeyecekti söylemesem.
    Ayrıca Kauçuk paspas ile teslim edildi. Halı paspas yok. Bu da garip geldi açıkçası. Mais e soracağım neden böyle diye.

Araç 17 jantla daha yumuşak bunu kesin olarak Söyleyeyim. Diğer taraftan 19 jant çok farklı hava katıyor.

Bugün start-stop hiç devreye girmedi. Yarın öbür gün biraz daha kullanılsın aktif olmaz ise servise sorarım.

Babam kullanacak zaten. Biraz büyük geldi haliyle ama alışır. Genel olarak aracı çok beğendim. Işıklandırma vs gayet iyi.

Follow me home olması Lazım ama nereden aktif oluyor bilemiyorum. Bilen var ise aydınlatırsa sevinirim.

• ridleyscott kullanıcısına yanıt
    Start stop, hava sıcaklığına, motor sıcaklığına, havalandırmanın çalışmasına vs. Sebeplere bağlı olarak geç devreye girebiliyor. Örneğin yazın kışa göre daha çabuk devreye girmekte.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judge Dredd

Start stop, hava sıcaklığına, motor sıcaklığına, havalandırmanın çalışmasına vs. Sebeplere bağlı olarak geç devreye girebiliyor. Örneğin yazın kışa göre daha çabuk devreye girmekte.

Evet evet onu okudum. Sürücü kapısı kilitli delilse, klima görüş modunda ise , emniyet kemeri takılı değilse , akü tam şarj değilse vs bazı şartlar gerekiyor.

Ama başka bir forumda okuduğum kadarı ile satın alan bir arkadaş ilk gün çalışmamış hiç. Ertesi gün servise giderken Çalışmaya Başlamış. Sanırım Aracın Sıfır olmasının etkisi olabilir.

Bu sebeple 3-4 gün kullandıktan sonra tekrar durumu değerlendirmek daha uygun olacak gibi.

Herkese keyifli sürüşler.

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.