Şimdi Ara

Yeni Renault Captur (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.429
Cevap
69
Favori
553.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu paraları Captur'a vereceğinize gidin Volkswagen kalitesiyle üretilen Skoda Yeti alın, en azından test sürüşü yapın. Kesinlikle pişman olmazsınız hatta bana dua edersiniz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cesc_ -- 20 Mayıs 2013; 11:51:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CescRvP

Bu paraları Captur'a vereceğinize gidin Volkswagen kalitesiyle üretilen Skoda Yeti alın, en azından test sürüşü yapın. Kesinlikle pişman olmazsınız hatta bana dua edersiniz. :)

Yeti yi begenen adam Captur'u sevmez emin ol. Yeti dediğin ticari arac görüntüsüyle zaten maca yenik başlamış. Kalitesine lafım yok. Görüntüsünü de ticari arac seklinden uzaklaştırsa enfes olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorrento -- 20 Mayıs 2013; 12:13:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, Touch Opak hangi renkler satışta, Tek renk olan.... Mesela beyaz satılıyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: egesum

Aynen, aylardan beri ona baktım, bunu inceledim, yurtdışı road testleri oku vs.vs.

Sonuç; megane 3 sahibi olmakla beraber, capture alacağım eşime, yakıt tüketimi, EDC li, fonksiyonel oluşu yüksekte oluşu teknik değerleri çok çok iyi.

Fiyatı da, piyasadaki otomatik araçlarla kıyaslayınca phalı değil, Juke un donanımlısı liste fiyatı 59.000 TL, Tiguan 65.000-70.000 TL lerde neredeyse,

Benim yorumum, ancak otomatik alacaksanız ya renault ya vw, diğerleri (lüx segment hariç), berbat. ne ivmelenme, ne yakıt tüketimi ne vites değiştirme konforu. Toyoto da dahil.

Sonuç itibari ile capture yıl sonu 60.000 TL lerde göreceğiz sanki.

Not; otomobil satışları geçen yıla göre Türkiyede yaklaşık %16 artmış, avrupalı şehirli tüketicilerin yeni trendi de crossoverlar diyordu okuduğum bir yazıda.

Renault bayi çalışanın yorumları, malum her satıştan prim kazanma dürtüsü hakim olunca??...

• bu fiyatlara 0.9 luk motora verileceğine ix35, kia sporttage ,1.6 tekna juke, daha makul olur
  • unutmadan söyliyeyim yıl sonu 60 bin göreceğiz lafı tam bir kızıştırma ve pazarlama taktiğidir, oysaki yıl sonu tüm araçlarda belirli oranda fiyatlar düşer, kota doldurmak için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakorsansakal -- 20 Mayıs 2013; 13:01:39 >
  • Yahu onlara verecek kadar paramız olsa keşkee? daha zeyginlemedik Öte dünyada Cennete gidince kaparız belki

Alacağımız 41 tlye Kaptır....

yada az üstü Kaptıırrrrrr

Kia sport en ucuz, 57.700

en ucuz bomboş Cookee 47 tl, motor 1.6 benzin parası yetmez,

biz gene kaldık parasızlıktan Kaptıra...

30 elde, 13bin kredi felan alsana Kaptır.

Para olsa, dünya benimde yok anasını satayım. Napalım...
  • Arkadaşlar Şu renk işi nedir, gelen renk mi Kaptır yapılcak, Tercih yapıcazmı? Birisi allah rızası için cevaplasın.
  • araçlar fabrikadan tek renk çıkıyormuş, üst tarafa kaplama ikinci renkler atılıyormuş, dolayısıyla güncelleştirme seçenekleri sunmaları kolaylaşmış,
    bizzat gidip sorup öğrenmek gerekir çünkü var olan ve internet ortamı ile medya da gözüken her captur türkiye ye gelecek diye bir durum sözkonusu değilmiş, örnek scenic te birçok renk seçeneği var türkiye ye yaklaşık 4 renk hiç gelmemiş
    captur tek renkleri mavi siyah gördüm ama dikkat çeken turuncu beyaz turuncu siyah
  • Teşekkür 'ler bayilerinden havadis alamıyoruz . Beyaz opak vardır heralde, turuncu ise metalik galiba,yani artı para...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DogrucuMustafa -- 20 Mayıs 2013; 13:48:44 >
  • bugün eskişehir güven renaultdan fiyat aldım.

juke sportive dizel 58120 TL benzinli 51300 TL

Captur dizel henüz belli değil, benzinli 55000 TL ve 2 ay beklemeli

diyerek bilgilendirdiler...

crossover istiyorum. captur netleştikçe güzel olacak gibi geliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eflatoon

bugün eskişehir güven renaultdan fiyat aldım.

juke sportive dizel 58120 TL benzinli 51300 TL

Captur dizel henüz belli değil, benzinli 55000 TL ve 2 ay beklemeli

diyerek bilgilendirdiler...

crossover istiyorum. captur netleştikçe güzel olacak gibi geliyor...

Bende Eskişehir'de gidip bakayım diyorum.

Captur var mı hocam showroomda?(güven)

Fiyatı yanlış söylemiş olmalılar.Benzinli Captur 55 bin olamaz.Dizeli bile 52 bin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • müneccimmisin arkadaşım, atılır da desteksiz atılmaz.ne biliyorsun nerede çalıştığımı. tek otorite sensin herhalde. abukça suçlamada bulunacağına yorum yap ta eğer bilmediğimiz bir şey öğrenirsek senden teşekkür edelim.
  • Güncel Fiyat...

Captur Touch Turbo 90 bg Stop & Start
    41.990 TL
    Captur Touch 1.2 Turbo EDC 120 bg
    47.490 TL
    Captur Touch 1.5 dCi 90 bg Stop & Start
    47.990 TL
    Captur Icon Turbo 90 bg Stop & Start
    46.490 TL
    Captur Icon 1.2 Turbo EDC 120 bg
    50.990 TL
    Captur Icon 1.5 dCi 90 bg Stop & Start
    52.490 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DogrucuMustafa -- 20 Mayıs 2013; 20:09:26 >
  • inşallah düşer yıl sonuna fiyatlar, inşallah ben yanılırım. otomatik (edc olmasa bile) crossoverların yani rakiplerin şimdiki fiyatları ortada, 63 yapıp kapmanyada 60 yapmasınlar. renault babamın oğlu değil, otomatik ve teknik değeri de olsa şehir içi 6,5-7,5 lt tüketen varsa bilmediğimiz marka model öğrenmiş olalım. ya dizele 8-10 bin fazla vericeksin yada robotize otomatik alacaksın. daha az donanımlı juke platinum a 59.800 fiyat koymuş ki cvt şanzıman, mokka 60.000 fiyat koymuş, yada sen biliyorsun ya vw 70.000 liste fiyatı.eee, kızıştırma dimi.. haklısın arkadşım, inşallah yanılırım, millet düzgün fiyatlı ortalama kaliteli bi araca biner.
  • arkadaşlar bilgi belge, dedikodusu olanlar paylaşsınlar öğrenelim... Test sürüşü olmadımı daha?
  • ben de bugun captur u görmeye gittim.Aracı beğendim. 0.9 beyaz touch modelde olacak mı dedim. Satıcı evet olacak dedi. Bana Türkiye çapında 2000 civarında siparişle rekor kırdığını söyledi.(Doğru-yanlış bilemem) Araç çıkalı 3 gün oldu ben 6 tane sipariş verdim dedi. Yüksekliğinin QQ ile aynı olduğunu söyledi.
  • Fiyatı hakkında bu forum haricinde, hemen hemen her platformda çok olumlu geri dönüşler var.. Bu sınıfta Mokka, Duster ve Juke'dan başka alternatif yok ve her üçü de piyasada olumsuz referanslarla anılıyorlar. Renault, Clio'da olduğu gibi fiyat/donanım/lansman da güzel iş çıkardı. Fiyatlar 2 ay içerisinde zamlanır bu nedenle aracı gözüne kestirenler zaman kaybetmesin, 42.000 TL gerçekten güzel rakam..

Bu sınıfta şimdilik rekabet kızgın değil ama kokuyu alan gelecektir eminim. Ne istediğini bilmeyen kararsız alıcıların rağbet edebileceği bir sınıf oluştu. Öyle ya da böyle son kullanıcı da jeep imajı çiziyor bu arabalar. Bu nedenle C sınıfı bir araç yerine tercih edilebilir durumdalar. Ben son bir senedir Crossover ları detaylı takip ediyorum. Şurası açık ki ; ne istediğini bilen, otomobilden anlayan son kullanıcılar bunlara pek bulaşmayacaktır. Tek avantajları yüksek otomobil algısı yaratmaları.. Gerçi piyasada kendini kanıtlayan Crossover modelleri ile arasındaki fiyat farkı gerçekten fazla onun için çok da eleştirilecek bir yanları yok..

Mokka bu treni kaçırdı, Trax 48.000 TL ile geliyor ve Mokka'nın platformundan geliyor yani tasarım dışında bir farkı olmayacak.. 2008 gelene kadar, Captur başarısını sürdürecektir..

• SUV segmentini Duster silip supuruyor. Temmuzda makyajlisi geldiginde satislari daha da articak. Cünkü ESP Media NAV vs. standart olucak ici degisicek.
    Diger B SUVlar avuc yalama operasyonu yasicaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.peugeot.fr/media/deliacms/media//87/8733-8c98bb.pdf

yukarıdki link fransadaki resmi 2008 sitesinden alınma broşür.

ben de 2008 dikkatle inceledim, şu anda satışta fransada, dizynı harika.ammaa..

otomatik düşünüyorsanız değerleri tatminkar değil bana göre.

benzinlilerin yakıt tüketimi iyi ancak 16 sn 100 km ulaşıyor. şanzımanı yine robotize.. bence şekil olarak ve donanım olarak tatmin etsede, canlısını incelemedim olmadığından, kalitesine bir şey diyemem, motor değerleri rahatsız edebilir.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.