Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 OYUNU ALACAKLAR [ oyunlar hakkında soru sormak isteyenler] Başlığı ? (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.263
Cevap
47
Favori
202.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolun hocam, dirt rally almıştım ama direksiyon seti yok o yüzden baya zorlandım. Şimdi gt sport alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playstation 3 için FPS oyunu önerisi alabilir miyim?
    -Mümkünse online sunucuları açık olsun.
    -Battlefield Hardline sunucuları açık/dolu mı?
    -Call of Duty Black Ops 3 sunucuları dolu mu?
  • Arkadaşlar acil yardım. Playstation (4) platformunda ya da çarpraz platformda olur farketmez oynayabileceğimiz bakın ONLİNE olarak, bazı arkadaşların daha iyi idrak edebilmesi için bir kaç basit örnek vericem, metin2, silkroad, shaiya, black desert tarzı, karaktere exp usulü ile level aldırmak suretiyle geliştirebileceğimiz, silah ve bilimum ekipmanlara artı, efsun vb işlemler uygulayabileceğimiz open world devasa çok oyunculu oyunlardan bahsediyorum. var mı böyle bir oyun ve en önemlisi türkçe olmalı. türkçe değilse önereceğiniz oyun zahmete girmeyin. halihazırda neverwinter var zaten. Acil hiç farketmez mmorpg olsun ve türkçe olsun. güveniyorum size
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bağa mı didin?

Arkadaslar selam. Yarin ps4 pro aliyorum hayirlisiyla.

Spiderman

God of war

Last of us

Uncharted serisi

Detroit become human

Withcer 3

Fifa19 ve 2k19

Harici hikayesi, oynanisi, grafikleri iyi oyun onerisi olan var mi?
    rdr 2

• Merhaba,

Eskiden bütün oyunları oynamaya vaktim oluyordu fakat artık yok ne yazıkki.Olur da bir gün hayat yüzüme güler kendime vakit ayırabilirsem diye ps4 te oynamaya değer oyun tavsiyesi almaya geldim :).

Online harici fps oynamam bu arada.

Soulsborne oyunlarının hepsini platinledim onun dışında şu ana kadar oynadıklarım;

Gow
    Monster hunter (Aldığım gün 5 dk oynayabildim sadece)
    Hellblade(yarım bıraktım)
    Nioh(yarım bıraktım)
    Uncharted 4(yarım bıraktım)
    Witcher( yarım bıraktım)
    Lords of fallen
    Shadow of mordor (ilk oyun)

Oynamak istediklerim;

Sekiro
    Nier
    Dmc 5
    Rdr2
    Ni no kuni 2
    South park
    Assassins creed odyssey - origin ( başka güzel ps4 için çıkan var mı bilmiyorum)
    Persona 5 ( öncekileri oynamadım)
    Horizon zero dawn
    Kingdom hearts 3 (öncekileri oynamadım)
    Valkyria remastered.

Bunların dışında tavsiyesi olan var mı?
    listede oynamaya değer olmayan veya yarım bıraktıklarımdan kesin bitir dediğiniz var mı?

• Yeni bir hesap açıp ps store'dan FIFA 19 Ultimate Sürüm alırsak oyunu primary olarak ana hesaptan oynadığımızda eklentilere erişebiliyor muyuz yoksa sadece secondary hesap sahibi mi eklentilere sahip oluyor, ayrıca secondary hesap sahibi dualshock yöntemi ile ana hesabında oynayınca eklentilere ulaşabiliyor mu?

Cevap için şimdiden teşekkürler.

• 261 sayfa var arada kesinlikle cevabi gecmistir ama bulamiyorum.
    Psn oyun farki nedir arkadaslar. Benim ps plus uyeligim yok. Psn oyunlarini oynayanilmem icin ps plus uyeligi gerekiyormu?

• terminatorxy T kullanıcısına yanıt
    PSN oyunlarını derken PS Plus’ın bedava verdiği oyunları mı kastediyorsun?

• Arkadaşlar kutulu olarak sattığım oyunu, daha sonra dijital alırsam kutulu olarak depolama alanındaki alanını silmem gerekir mi acaba? Online geliştirdiğim özellikler fln yok olur mu?

• PS3 e oyun attırdım sistem güncellemesi yaparsam oyunlar silinirmi

• becks1907 kullanıcısına yanıt
    Aynısını PES19 da bende yaptım. Oyundaki ilerlemem aynı şekilde devam etti. (Myclup modu oynuyorum sadece)

• Merhabalar ben bu paketi almayı düşünüyorum.Sizce alınır mı? Oyunların fiyatlarına tek tek baktığımda 600+ bir sayıya ulaşıyor.Görüşlerinizi merak ediyorum.

• 1 2 aylık elime ps4 geçti. Min masrafla istediğim oyunları bitirmek istiyorum. Kupa felan umrumda değil. Yapabilceğim en iyi seçenek nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OğuzAykut -- 16 Ağustos 2019; 15:2:8 >
  • Dead Cells ve The Messenger arasında kaldım the Messenger hakkında biraz ön yargılıyım iki oyunun da beğendiğiniz özelliklerini yazar mısınız.(Hollow Knight ı ve bunlardan birini alacağım.)

• Mmorpg oyun önerir misiniz

• Merhaba

Ben pubg aldım ancak konsoldan oynamak zor ve oyunda herkes pro sanki hep vuruluyorum. Bunun çözümü var mı ? xbox oyuncularıyla da karıyor oyuna başlarken.

Oyun arıyorum. Mümkünse iki kişilik ve plus gerektirmeyen bir araba yarışı. Şöyle çarpışmalı silahlı vb ya da yanyana rekabet edebileceğim. Split second gibi. var mı önerisi olan ?
  • Selamlar ps3 ile uzun süredir battlefield 3 ve 4 oynamaktan sıkıldım bir de bunlarda oyuncu sayısı iyice azaldı. Ps4 de alamadım bir türlü, sormak istediğim ps3 için call of duty serilerinden alayım diyorum ama hangisi iyidir veya en çok online oyuncuyu bulabilirim acaba? veya bu tarz online oyun öneriniz var mı?
  • Arkadaşlar playstation 4 konsol için Rick dangerous ve Sydney hunter and the curse of the mayan ve 1001 spikes tarzı oyun önerileri istiyorum

• trplayer kullanıcısına yanıt
    Another World - 20th Anniversary Edition oyna. Tabi grafikleri eski orijinal haline çevir. O şekilde tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 25 Ocak 2020; 8:20:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Another World - 20th Anniversary Edition oyna. Tabi grafikleri eski orijinal haline çevir. O şekilde tavsiye ederim.
    Hoş geldin arkadaşım teşekkürler

Bu oyunu ps vita oynamıştım güzel eski amiga oyunu

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.