Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 OYUNU ALACAKLAR [ oyunlar hakkında soru sormak isteyenler] Başlığı ? (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.264
Cevap
47
Favori
202.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS4 için oğlum istedi Minecraft aldım 86 tl (tam oyun) ancak oyunu indirdiğimde "Oyunu açmak için satın alın" ibaresi çıkıyor. Tıkladığımda da 130 tl li başka bir ücret istiyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Para ödüyorum ama oyunu satın almamış oluyorum.
  • Merhaba bende ps4 var iki kişi hikaye modunu aynı ekrandsn oynababilen oyun arıyorum daha önce bi yerde cod wwıı oybanıyı demişlerdi indirdim ama oynanmıyormuş sadece zombi modu oynanıyor yani a way out tarzı hikayeli iki kişilik oyun lazım şimdiden teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teemlop

Merhaba bende ps4 var iki kişi hikaye modunu aynı ekrandsn oynababilen oyun arıyorum daha önce bi yerde cod wwıı oybanıyı demişlerdi indirdim ama oynanmıyormuş sadece zombi modu oynanıyor yani a way out tarzı hikayeli iki kişilik oyun lazım şimdiden teşekkürler
    Diablo III
    Borderlands serisi
    Lego oyunları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teemlop

Merhaba bende ps4 var iki kişi hikaye modunu aynı ekrandsn oynababilen oyun arıyorum daha önce bi yerde cod wwıı oybanıyı demişlerdi indirdim ama oynanmıyormuş sadece zombi modu oynanıyor yani a way out tarzı hikayeli iki kişilik oyun lazım şimdiden teşekkürler
    -Brother two sons
    -Lara croft guardian of light
    -Lara croft temple of osiris
    -Diablo 3: Eternal Collection

Co-op aynı ekranda arkadaş ile oynayıp bitirdiğimiz oyunlar..
  • Arkadaşlar ps3 için shadow of mordor oyunu almak istiyorum sizce nasıl oyundur önerirmisiniz? Lotr oyunları genelde kötü oluyor ama bu iyi gibi gözüküyor conquest oynamış beğenmemiştim.. Bu nasıldır acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • titanic70 T kullanıcısına yanıt
    Conquest çok kötüydü. Bu ise ortalama. Ne iyi, ne de kötü. İdare eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Conquest çok kötüydü. Bu ise ortalama. Ne iyi, ne de kötü. İdare eder.
    Alınır mı dersin peki lotr hayranıyım en son two towers ve return of king oynamıştım onları sevmiştim ama

Ben bitirdim. Oyuna alışınca akıp gidiyor, oynaması zevkli. Tabi ben PS4 versiyonunda bitirdim, PS3'te değil. PS3'teki grafiklerden rahatsız olmazsan beğenirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 5 Mayıs 2020; 19:18:48 >
    Edit: Bu arada, ben Shadow of War diye okumuşum. Shadow of Mordor'u sormuşsun. İlk oyun güzeldir. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 5 Mayıs 2020; 19:25:56 >
  • Luca Brasi L kullanıcısına yanıt
    Nioh sekiro vs bunlar çıldırmalık bi oyun psikoloji olarak tavsiye etmem hocam beni çok sinir etti:)

• Hocam merhabalar, Ghost of Tsushima almak gibi bir planınız var mıdır?
  • arkadaşlar merhaba james camaron avatar the game diye bir oyun var ps3 için daha önce oynayanınız varmı oyun güzelmidir ? önerirmisiniz
    İyi değil. Bitirmiştim.

• quote:

İyi değil. Bitirmiştim.
    o zaman almaya gerek kalmadı :) uncherted serisine başlıyorum 1.oyununu sipariş ettim 1 haftaya kadar elimde olacak öneriniz üzerine ilk uncherted aldım seri bittikten sonra assasins creed den devam edeceğim

bu arada genelde film oyunlarını iyi yapamıyorlar sanırım
  • arkadaşlar crysis serisinin 1.oyunu ps3 için var mı ? varsa da bulamadım satan yok sanırım
    Kutulu yok. Dijital PSN’de var.

• Hayatımda hiç resident evil serisi oynamadım. Ps4'te hangilerini mutlaka oynamalıyım? Ve hangi sıra ile?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • john ciga J kullanıcısına yanıt
    En iyilerini yazayım.

- Resident Evil
    - Resident Evil 0
    - Resident Evil Code: Veronica X
    - Resident Evil 4
    - Resident Evil 2 Remake
    - Resident Evil 3 Remake
    - Resident Evil 7

Bunların haricinde Resident Evil 5 de oynanabilir. O da Resident Evil 4'e benziyor.
  • Iyi aksamlar,
    Ps4 slim fortnite bundle ile beraber satin aldim. Icindeki kodu vs oyuna girdim. Ama anlamadığım oyunda hala bazi seyler icin ucret istiyor. Diger taraftan zaten PS store da oyun ücretsiz olarak gözüküyor.
    Fortnite bundle almanın avantajını çözemedim. Hatta oyunu bile anlamadım. Ana menüden çıkmak için bile baya uğraşmam gerekiyor.
    Bilen bir arkadaş varsa yardımcı olurda sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mutluthegreat -- 5 Haziran 2020; 0:40:42 >
  • quote:

En iyilerini yazayım.

- Resident Evil
    - Resident Evil 0
    - Resident Evil Code: Veronica X
    - Resident Evil 4
    - Resident Evil 2 Remake
    - Resident Evil 3 Remake
    - Resident Evil 7

Bunların haricinde Resident Evil 5 de oynanabilir. O da Resident Evil 4'e benziyor.
    Hepsini oyna diyorsun yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.