Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 OYUNU ALACAKLAR [ oyunlar hakkında soru sormak isteyenler] Başlığı ? (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.263
Cevap
47
Favori
202.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben senin yerinde olsam amazondan alirdim toplam 1300 1400 lira verip ps4 battlefield 4 bide sevdigin bir oyunu alabilirsin birde 100 lira ya psn plus alirsin eglendirir ps4 te blacklightta var ps3 alma derim
  • tanis581 kullanıcısına yanıt
    Amazon turkiyeye gönderimi açtı mı hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla hocam forumda yazanlara gore alan var-http://forum.donanimhaber.com/m_85461368/mpage_105//tm.htm#88277174- benimde cok bilgim yok ama amazon magdur etmemek icin acayip caba harciyor bazilarina 135 dolari iade bile ediyor @eguven57
  • Gamerhell42 G kullanıcısına yanıt
    Last of us tavsiye ederim serverler genelde dolu oluyor ben oynadım sarmadı takas ettim uncharted aldım onunda online dandik çıktı (bana göre tabi :) ) battlefield serisine bakabilirsn onun serverler doluymuş
  • devilkingcry kullanıcısına yanıt
    hocam skylanders denen oyunu katiyen almayın derim. ben aldım ve deli gibi pişman oldum , oyunda verdikleri 3 tane figür çok yetersiz kalıyor, belli elementlerin kapılarını açamıyorsunuz ve oyundaki o bölümleri oynayamıyorsunuz, hoş oynansa bile her bir element kapısı maksimum 2-3 dakikalık bölümlere çıkıyor, illa gidip tanesi 40 liradan ekstra figürler alacaksınız. oyun çok kısa, öyle böyle değil, şaka gibi yani. ben zamanında starter pack spyro's adventure aldım, 280 küsür liraydı o zamanlar. 2 tane ekstra figür de aldım ama yok, anında bitiverdi oyun. bütün aldıklarımı da totalde 50 liradan sattım gitti forumda. zararın neresinden dönülse kârdır mantığıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: tallicaguven

hocam skylanders denen oyunu katiyen almayın derim. ben aldım ve deli gibi pişman oldum , oyunda verdikleri 3 tane figür çok yetersiz kalıyor, belli elementlerin kapılarını açamıyorsunuz ve oyundaki o bölümleri oynayamıyorsunuz, hoş oynansa bile her bir element kapısı maksimum 2-3 dakikalık bölümlere çıkıyor, illa gidip tanesi 40 liradan ekstra figürler alacaksınız. oyun çok kısa, öyle böyle değil, şaka gibi yani. ben zamanında starter pack spyro's adventure aldım, 280 küsür liraydı o zamanlar. 2 tane ekstra figür de aldım ama yok, anında bitiverdi oyun. bütün aldıklarımı da totalde 50 liradan sattım gitti forumda. zararın neresinden dönülse kârdır mantığıyla

teşekkürler ben crash of the titans a benzetmiştim oyunu o yüzden bir alıp deneyim demiştim

• Hawx hariç bildiginiz uçak ya da savaş helikopteri oyunu var mı?
  • the last of us alan var mı ? Bütün the last of us lar türkçe alt yazılı olarak mı geliyor ? ben bir yerden sipariş verdim ancak türkçe dil desteği yoktur demişler aslında altyazıyı sormuştum ama dil desteği deyince tümden mi anladılar acaba ? Acil yardımcı olursanız sevinirim ona göre siparişi iptal edeceğim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucukcu-

Hawx hariç bildiginiz uçak ya da savaş helikopteri oyunu var mı?

Merhabalar,
    Ace combat assault horizon tavsiyemdir..
    Bonus: Top gun hard lock.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Never_Down -- 12 Mart 2014; 5:15:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mob411

the last of us alan var mı ? Bütün the last of us lar türkçe alt yazılı olarak mı geliyor ? ben bir yerden sipariş verdim ancak türkçe dil desteği yoktur demişler aslında altyazıyı sormuştum ama dil desteği deyince tümden mi anladılar acaba ? Acil yardımcı olursanız sevinirim ona göre siparişi iptal edeceğim ?

Merhaba,
    Hepsi türkçe altyazılı değildir, mutlaka almadan önce sorun. Türkçe dil desteğinden kasıtları yüksek ihtimalle altyazıdır. Yoksa söylerlerdi size. Siz yine de tekrar bir danışın bence.
    http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/the-last-of-us-ps3-oyun-turkce-alt-yazili-107749165 Burdaki ilandaki gibi belirtmeleri lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Never_Down

quote:

the last of us alan var mı ? Bütün the last of us lar türkçe alt yazılı olarak mı geliyor ? ben bir yerden sipariş verdim ancak türkçe dil desteği yoktur demişler aslında altyazıyı sormuştum ama dil desteği deyince tümden mi anladılar acaba ? Acil yardımcı olursanız sevinirim ona göre siparişi iptal edeceğim ?

Merhaba,
    Hepsi türkçe altyazılı değildir, mutlaka almadan önce sorun. Türkçe dil desteğinden kasıtları yüksek ihtimalle altyazıdır. Yoksa söylerlerdi size. Siz yine de tekrar bir danışın bence.
    http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/the-last-of-us-ps3-oyun-turkce-alt-yazili-107749165 Burdaki ilandaki gibi belirtmeleri lazım.

Evet yokmus turkce alryazisi iade ettm bende iade talebimin onaylanmasini bekliyorum kargo geldi ama teslim almayip geri gonderdm n11 den almstm tesekkurler bilgilendirme icin .

Gerci konusu burasi degil ama sorayim dedim .Birde turkce alt yazili buldum ama pal mis. Benm ps3 amerikadan gelme. Calistirir mi onu acaba alsam mi ? Ntsc mi pal mi dedim pal dediler

• Arkadaşlar iyi forumlar,
    PS4 hakkında Bir kaç sorum olacak ;
    1-PS3'e psn hesabı üzerinden aldığım NBA2K14 ve Fifa 14'ü PS4'e yükseltebilirmiyim?
    2-Veya elimde PS3 için olan kutulu FİFA 14'ü PS4'e yükseltebilirmiyim?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Never_Down

quote:

Merhaba,

Evet yokmus turkce alryazisi iade ettm bende iade talebimin onaylanmasini bekliyorum kargo geldi ama teslim almayip geri gonderdm n11 den almstm tesekkurler bilgilendirme icin .

Gerci konusu burasi degil ama sorayim dedim .Birde turkce alt yazili buldum ama pal mis. Benm ps3 amerikadan gelme. Calistirir mi onu acaba alsam mi ? Ntsc mi pal mi dedim pal dediler

Ps3'te bölge ayrımı yok bildiğim kadarıyla. Region free diye biliyorum. Yani sorun olmaz.

• U_şen kullanıcısına yanıt
    Konunun PS3 ve PS4 versiyonunu ayrı olsa daha iyi olmaz mı acaba?
  • U_şen kullanıcısına yanıt
    Herkese Selamlar ve Saygılar

Bende bir PS3 acemesi olarak sormak istediğim bişey var,

Şuanda elimde bulunan PS3 kırık vaziyetde değil , kırdırmayıda düşünmüyorum.

İLK SORUM=
    2.El oyun almak satın istiyorum fakat bana satılan oyunun korsan olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Açıkcası enayi durumuna düşmek istemiyorum:)

İKİNCİ SORUM=
    Olaki kopya bir oyunu PS3 'e taktım ve cihazım internete bağlı vaziyetdeyken , durum böle olduğunda hemen banlanırmıyım ?
    Yoksa oyun hiç çalışmazmı cihazı kırdırmadığım için ?

pes 2013 üzerinden örnek verdim ama bir de şöyle sorayım ;

oyun kapaklarının üstünde yazan platinum ve essentials yazıları ne ifade eder?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkn.bzn

Herkese Selamlar ve Saygılar

Bende bir PS3 acemesi olarak sormak istediğim bişey var,

Şuanda elimde bulunan PS3 kırık vaziyetde değil , kırdırmayıda düşünmüyorum.

İLK SORUM=
    2.El oyun almak satın istiyorum fakat bana satılan oyunun korsan olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Açıkcası enayi durumuna düşmek istemiyorum:)

İKİNCİ SORUM=
    Olaki kopya bir oyunu PS3 'e taktım ve cihazım internete bağlı vaziyetdeyken , durum böle olduğunda hemen banlanırmıyım ?
    Yoksa oyun hiç çalışmazmı cihazı kırdırmadığım için ?

Merhabalar,
    Forum üzerinden ikinci el oyun satın alırsanız kişinin referansına, forumdaki mesajlarına bakarak, gerekirse resim göstermesini isteyebilirsiniz. Ancak benim tavsiyem sanalpazar gibi siteler üzeriden ilan açmasını talep edip site üzeriden kredi kartı ile satın aldıktan sonra, oyun elinize ulaşınca onay vermenizdir. Bu şekilde oyunun orjinal olup olmadığını kontrol ettikten sonra paranızı kişinin hesabına yatırırsınız.

Ps3 kırılmadığı sürece kopya oyun çalıştırmaz. Yani banlanma gibi bir durum söz konusu değildir.

Bildiğim kadarıyla yanıtladım..

• quote:

Orijinalden alıntı: crossinqover

pes 2013 - pes 2013 platinum - pes 2013 essentials sürümleri arasında ne gibi farklar vardır?

pes 2013 üzerinden örnek verdim ama bir de şöyle sorayım ;

oyun kapaklarının üstünde yazan platinum ve essentials yazıları ne ifade eder?

Merhaba,
    Oyun belli bir satış rakamına ulaştığında platinum sürümleri çıkar. Normal oyundan bir farkı yoktur. Genelde daha ucuz olurlar o kadar.
    Essentials sürümünde yine kapak tasarımı dışında normal oyundan bir farkı yoktur. Yani sizin için fiyat olarak hangisi uygunsa onu tercih edin..
  • Ben PS4 Alacağım ancak tvde hdmi yok varda benim odamakinde yok ne yapayım ? Ps3mü alayım yardım lütfen

• S.a kardeşim cevap verirsen çok sevinirim :))

Ya zombili mombili savaş türü 2 kişilik bi ps3 oyunu lazım efektleri animasyonları felan güzel para konusunda sıkıntı yok ama 2 kişilik ve savaş oyunu olcak cevabını bekliyorum .
  • 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.