Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 OYUNU ALACAKLAR [ oyunlar hakkında soru sormak isteyenler] Başlığı ? (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.264
Cevap
47
Favori
202.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Red Dead Redemptionda vahşi at yakalayıp satabiliyor muyuz?yoksa başka bir işe mi yarıyor yakalanan atlar?binmeye filan kullanılacaksa hayvanı sırf eti postu için kesmeyelim:)

düzeltme:evcilleştirdiğine tapusunu alıp binme hakkın varmış,satılan sadece derisi ve eti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utkusss -- 1 Nisan 2014; 16:08:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoJoMasTerx

S.a kardeşim cevap verirsen çok sevinirim :))

Ya zombili mombili savaş türü 2 kişilik bi ps3 oyunu lazım efektleri animasyonları felan güzel para konusunda sıkıntı yok ama 2 kişilik ve savaş oyunu olcak cevabını bekliyorum .

ben eşimle uncharted oynuyorum,dual play gözlükle saatlerin nasıl geçtiğini anlamıyosun:)dikkatli olmak lazım:)
  • Arkadaşlar2.el cod serilerinden birini aAlsan online oynayabiliyor muyum. Yoksa önceki kullanicisi kullandigi için bende calismayacakmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar Ps3 super slim de gta 5 oynayan varmi grafikler falan nasil kasma var diyolar dogrumu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: JoJoMasTerx

S.a kardeşim cevap verirsen çok sevinirim :))

Ya zombili mombili savaş türü 2 kişilik bi ps3 oyunu lazım efektleri animasyonları felan güzel para konusunda sıkıntı yok ama 2 kişilik ve savaş oyunu olcak cevabını bekliyorum .

Merhaba,
    Zombi oyunu olarak dead island oyunu var. İki kişi oynayabilirsiniz. resident evil 5 var yine.
    uncharted 3 var.
    mw3.
    lost planet -1-2.
    killzone 3.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendboxer

Arkadaşlar2.el cod serilerinden birini aAlsan online oynayabiliyor muyum. Yoksa önceki kullanicisi kullandigi için bende calismayacakmi ?

Eğer online kısmı free değilse ve oyunu satan kişi kodu kullanmışsa, psn üzerinden yeni bir kod satın almazsanız online kısmını kullanamazsınız. Mutlaka satın almadan önce kodun kullanılıp kullanılmadığını sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xperian

Arkadaslar Ps3 super slim de gta 5 oynayan varmi grafikler falan nasil kasma var diyolar dogrumu ?

Her yönden gayet başlarılı olmuş. Ben senaryosunu ve online bölümünü günlerce oynadım. Sıkıldıktan sonra elden çıkardım. Benim oynadığım zamanlarda neredeyse hiç kasma problemi olmadı. Yani gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Never_Down -- 1 Nisan 2014; 18:45:12 >
  • all-star battle royale ve battle field 4 satıyom trophyleri kolay oynaması zevkli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Never_Down

quote:

Orijinalden alıntı: Xperian

Arkadaslar Ps3 super slim de gta 5 oynayan varmi grafikler falan nasil kasma var diyolar dogrumu ?

Her yönden gayet başlarılı olmuş. Ben senaryosunu ve online bölümünü günlerce oynadım. Sıkıldıktan sonra elden çıkardım. Benim oynadığım zamanlarda neredeyse hiç kasma problemi olmadı. Yani gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

edit: imla

Çok saol

• Merhaba arkadaslar bende yazın ps4 yada 3 alacam ins. bi sorum olacakti. Psn plusi simdiden alsam ucretsiz oyunlari indirmeden biriktirme gibi bi secenegim olabilirmi? Bir de tek hesapla hem ps3 hem ps4 oyunlarini biriktirebilirmiyim ? Bide bu yaptigim mantikli olur mu

• merhaba arkadaşlar ps3 yeni aldım oyun alıcam pes 2013 mü alayım pes 2014 mü pes 2013 herkez daha iyi diyorlar hareketler falan bide pes 2013 alırsam otomatik güncelleme varmı kadro güncellemesi cafelerde falan güncellemeler var yoksa nasıl güncel kadro falan nasıl yapabilirim
  • Beyler oyun değil de konsolun kendisini alacağım bugün. Ps4.
    Nereye yazmalıyım sorularımı, bulamadım bir türlü ilgili başlığı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emincoo22

Merhaba arkadaslar bende yazın ps4 yada 3 alacam ins. bi sorum olacakti. Psn plusi simdiden alsam ucretsiz oyunlari indirmeden biriktirme gibi bi secenegim olabilirmi? Bir de tek hesapla hem ps3 hem ps4 oyunlarini biriktirebilirmiyim ? Bide bu yaptigim mantikli olur mu

Şimdiden psn plus alıp ps3'e de ps4'e de biriktirebilirsin ps4 e cok iyi oyunlar çıkmamada suan ps3 icin gayet guzel olur.

• Bugün aldım Playstation'u. Daha doğrusu netten aldım yarın gelecek.

Bilgisayardayken bir kere Call Of Duty oynayıp bitirmiştim. Çok da sevmiştim. Şimdi en baştan mı başlamak gerek yoksa Call Of Duty Ghosts alsam da farketmez mi. Çünkü zannedersem hepsinin konusu farklıymış.

Bir de nereden uygun fiyata bulabilirim. Yazıcıoğlu, sahibinden vs? Ayrıca ps3 oyunlarını açmaz değil mi?
  • Arkadaşlar herkese merhaba 12Gb PS3 te hangi oyunları oynaya bilirim? kafamda ki oyunlar ucnharted 3 yarış oyunu olarak ta DirtShowdown ve Grid 2 arasında kaldım Dirt te sanırım normal rally fonksyon u yok sadece arena ve parkur etap yarışları var. uncharted ta baktığımda 40Gb olarak gözüküyor acaba bu engel olur mu? orjinal oyunları alıp oynamak istiyorum HDD yi alana kadar kaydetmicem tak çalıştır niteliğinde. ps3 e dair hiçbir fikrim yok kaydetmediğim sürece her oyunu tak çalıştır oynayabiliyor muyum ws. iki oyun almayı düşnüyorum bütçem 100 TL kafamda ki oyunlar Dirtshowdown veya Grid2 ve Uncharted3 yardım ederseniz sevinirim herkese iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alcnarslan -- 14 Nisan 2014; 19:11:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sebzelicorba

Bugün aldım Playstation'u. Daha doğrusu netten aldım yarın gelecek.

Bilgisayardayken bir kere Call Of Duty oynayıp bitirmiştim. Çok da sevmiştim. Şimdi en baştan mı başlamak gerek yoksa Call Of Duty Ghosts alsam da farketmez mi. Çünkü zannedersem hepsinin konusu farklıymış.

Bir de nereden uygun fiyata bulabilirim. Yazıcıoğlu, sahibinden vs? Ayrıca ps3 oyunlarını açmaz değil mi?

ps3 oyunlarını açmıyor hocam cod konusunu bilmiyorum ama ghostun hikayesi farklı sanırım tam emin değilim Türkiyede oldukça pahalı ps4 oyunları imkanınız varsa yurtdışından alın derim yada forumda 2. el bölümüne bakın belki bulursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcnarslan

Arkadaşlar herkese merhaba 12Gb PS3 te hangi oyunları oynaya bilirim? kafamda ki oyunlar ucnharted 3 yarış oyunu olarak ta DirtShowdown ve Grid 2 arasında kaldım Dirt te sanırım normal rally fonksyon u yok sadece arena ve parkur etap yarışları var. uncharted ta baktığımda 40Gb olarak gözüküyor acaba bu engel olur mu? orjinal oyunları alıp oynamak istiyorum HDD yi alana kadar kaydetmicem tak çalıştır niteliğinde. ps3 e dair hiçbir fikrim yok kaydetmediğim sürece her oyunu tak çalıştır oynayabiliyor muyum ws. iki oyun almayı düşnüyorum bütçem 100 TL kafamda ki oyunlar Dirtshowdown veya Grid2 ve Uncharted3 yardım ederseniz sevinirim herkese iyi forumlar.

hocam 12 gb zaten sembolik bir rakam. ps4 çıkmasına yakın son kurşun mantığıyla çıkardılar o kasayı. sana yegane tavsiyem, seninde dediğin gibi hdd alana kadar tak çalıştır ile idare etmen. hdd atma mantığı şuydu en son, mesela herhangi bir oyun adı x olsun, bu oyunu takıyoruz makinemize ve oyunun datasını konsolumuza kopyalıyor. kopyalama işlemi bittikten sonra bir daha makine cd ile muhattap olmuyor. lakin şöyle muhattap olmuyor, yine cd'yi istiyor fakat bluerayi yormuyor cd sadece içinde sembolik duruyor. tak çalıştır oyunlara gelecek olursak, istediğin oyunu alıp rahat rahat tak çalıştır oynayabilirsin şüphen olmasın.

• last of us gibi bir oyun önerecek olan var mı? hikaye olarak demiyorum böyle beni şaşırtsın. vay be diyeyim. mükemmel yapıtmış bu diyeyim. böyle oyunlar lazım bana. beyond two souls olur mu alayım mı? 100TL ye en matıklı oyunlar ne olabilir kutulu, psn vs. 100 tl ye birkaç oyunda alabilirim. bilgili arkadaşlar yazarsa sevinirim.
  • kutulu olarak neden forumda yada gg, sahibinden vs gibi satis yapan yerlerde oyun bulmakta zorlaniyorum.
    dmc 5 yok
    dark souls yok
    metal gear rising revengeance yok

olanda 2 kati fiyata geleni opme cabasinda.
    sonunda satacagim konsolu bu 2.el fiyatlari yuzunden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

last of us gibi bir oyun önerecek olan var mı? hikaye olarak demiyorum böyle beni şaşırtsın. vay be diyeyim. mükemmel yapıtmış bu diyeyim. böyle oyunlar lazım bana. beyond two souls olur mu alayım mı? 100TL ye en matıklı oyunlar ne olabilir kutulu, psn vs. 100 tl ye birkaç oyunda alabilirim. bilgili arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Last of us şiddetle öneririm. Efsane oyun diyebilirim

• 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.