Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 OYUNU ALACAKLAR [ oyunlar hakkında soru sormak isteyenler] Başlığı ? (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.263
Cevap
47
Favori
202.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben skylanders oyununu alacam da 3 tane var
    Skylanders Spyro's Adventure
    Skylanders Giants
    Skylanders SWAP Force
    neden böyle hepsinin figürleri aynı değil mi bir tanesi alsam ötekileri oynayamam mı ve ankara da bildiğiniz ucuza satan bir yer var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

ben skylanders oyununu alacam da 3 tane var
    Skylanders Spyro's Adventure
    Skylanders Giants
    Skylanders SWAP Force
    neden böyle hepsinin figürleri aynı değil mi bir tanesi alsam ötekileri oynayamam mı ve ankara da bildiğiniz ucuza satan bir yer var mı

• Elimde PS 4 battlefield 4 Var alışamadım oyunu 1.5 saat flan oynadım satmak ıstıyorum ıstanbul avrupa yakasındayım

ısteyen evıme gelır mısafır ederım calıstıgını gosterırım yada metrobus duragında satabılırım ısteyende evıme gelır mısafır olur calısıp calısmadıgına bakar

fıyatı 130 tl

veya ps4 fifa 14 le takas olur
  • merhabaa bu hafta ps3 lmayı düşünüyorum 2 oyun alacağım yanında birine gta 5 düşünüyorum diğeri sizce ne ola bilir online server bulmak kolay olsun ama

ps3 candır :)

• bence bir de god of war ascension al gerçi onlinını daha pek oynayan var mı emin değilim
  • arkadaslar onemli bisey soracagım bende ps3 var suanda yakın zamanda ps4 alacagım simdi fifa 2014 ü alırsam hem ps3 hem ps4 te calısırmı yoksa ps3 te ayrı ps4 te ayrı fifa 2014 mü almak zorundayım ????????????????
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotokan

arkadaslar onemli bisey soracagım bende ps3 var suanda yakın zamanda ps4 alacagım simdi fifa 2014 ü alırsam hem ps3 hem ps4 te calısırmı yoksa ps3 te ayrı ps4 te ayrı fifa 2014 mü almak zorundayım ????????????????

Ayrı almak zorundasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

quote:

arkadaslar onemli bisey soracagım bende ps3 var suanda yakın zamanda ps4 alacagım simdi fifa 2014 ü alırsam hem ps3 hem ps4 te calısırmı yoksa ps3 te ayrı ps4 te ayrı fifa 2014 mü almak zorundayım ????????????????

Ayrı almak zorundasın.

Yukseltme diye bisey vardi sanki. Kutuluysa olmuyo mu o iş?

• quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

quote:

Ayrı almak zorundasın.

Yukseltme diye bisey vardi sanki. Kutuluysa olmuyo mu o iş?

Fifada olmuyor o.http://m.us.playstation.com/digitalupgrade/

• tesekkurler e bekleyeyim ozaman ps4 alana kadar poffffffff fifa 2014 ps3 te simdi zevkte vermez ps4 varken :)
  • Selam kolay gelsin senelerdir pc oyuncusuyum ve online oyun oynuyorum. Wow Uo Dota tarzı bi 15 gündürde sürekli 2014 de cıkan oyunlara bakıyorum videolarını izliyorum.
    Video izlerken bile zevk almaya başladım ve bendemi consola gecsem diye düşünüyorum. Sorun şuki ps4 güzele benziyo fakat ev kredisi odedigim icin 1.5 lirayı imkanı yok şuan ona veremem gibi duruyo.
    Forumu okudum ps3 mu alsam diyorum ps4 varken ps3 almak bi degişik geliyo. Sizce nası bi yol izlesem paramın karşılıgını alır ve oyun tutkumu dindirebilirim.
  • merhaba arkadaşalar ben ps4 için cok kişili çevrim dısı oynanabilen araba yarışı BLUR tarzı oyun arıyorum oyunlar hakkında pek fazla bilgim yok hangi oyunlar çok kişili oynanabiliyo yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neredeyse

merhaba arkadaşalar ben ps4 için cok kişili çevrim dısı oynanabilen araba yarışı BLUR tarzı oyun arıyorum oyunlar hakkında pek fazla bilgim yok hangi oyunlar çok kişili oynanabiliyo yardımcı olursanız sevinirim.

Oyle bir oyun yok su anlik.

• uncharted 3 : 35tl
    ınfamaous2 : 35tl
    god of war 3 : 35tl

hepsının kutusu kıtapcıgı herseyı tam'dır. çiziksizdir sorunsuz temızdir

takas yapmak ıstersenız teklıflerınze acıgım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BütünNickleriAlmışsınız

Aciil lütfen en kısa sürede cevap verin

Uncharted3 ve The Last Of Us tarzında aynı zevki veren online ı da bir o kadar güzel bir oyun arıyorum.Tomb raider ı önermeyin onun videosunu seyrettim bütün oyunu.

Merhabalar,
    Size kişisel tavsiyem gta v almanız yönünde. Hem senaryo hem de online sizi uzun süre idare eder. Bunun dışında hikayeye ağırlık veren oyunlardan heavy rain ve beyond two souls oyunlarını öneriyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamerhell42

merhabaa bu hafta ps3 lmayı düşünüyorum 2 oyun alacağım yanında birine gta 5 düşünüyorum diğeri sizce ne ola bilir online server bulmak kolay olsun ama

Merhaba,
    Ps3 özel bütün oyunları yavaş yavaş alabilirsiniz..
    İlk olarak The last of us ve Rdr öneriyorum. Daha sonra God of war serisi, İnfamous 1-2, Heavy rain ve Beyond two souls, Uncharted serisi.
    Aklıma gelenler..

• quote:

Orijinalden alıntı: SekerciiBaba

Selam kolay gelsin senelerdir pc oyuncusuyum ve online oyun oynuyorum. Wow Uo Dota tarzı bi 15 gündürde sürekli 2014 de cıkan oyunlara bakıyorum videolarını izliyorum.
    Video izlerken bile zevk almaya başladım ve bendemi consola gecsem diye düşünüyorum. Sorun şuki ps4 güzele benziyo fakat ev kredisi odedigim icin 1.5 lirayı imkanı yok şuan ona veremem gibi duruyo.
    Forumu okudum ps3 mu alsam diyorum ps4 varken ps3 almak bi degişik geliyo. Sizce nası bi yol izlesem paramın karşılıgını alır ve oyun tutkumu dindirebilirim.

Merhaba,
    Ps3'e çıkmış olan gerçekten muazzam oyunlar var. Benim elimde hem pc hem de ps3 olduğu için söylüyorum, bilgisayarınızda oynamadığınız ve de oynayamayacağınız birçok oyun deneyimini yaşabilirsiniz. Ancak ps4 yeni bir konsol olduğu için her yönüyle daha iyi. Burda karar size kalmış ps3'ün özel oyunlarını unuturum oynamam derseniz direk ps4 alıp yeni çıkan oyunların keyfine varabilirsiniz yoksa ps3 alırsanız sizi birkaç yıl idare eder.

• Buradan hızlı bir cevap alacağımı düşünerek yazıyorum, Killzone 2 de co op şu anda varmıdır? Oyunu alacağım da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Never_Down

quote:

merhabaa bu hafta ps3 lmayı düşünüyorum 2 oyun alacağım yanında birine gta 5 düşünüyorum diğeri sizce ne ola bilir online server bulmak kolay olsun ama

Merhaba,
    İlk olarak The last of us ve Rdr öneriyorum. Daha sonra God of war serisi, İnfamous 1-2, Heavy rain ve Beyond two souls, Uncharted serisi.
    Aklıma gelenler..

Online istemis arkadas. Bende RDR var satiyoRum ama online olarak nasil bilmiyorum. Hikayeyi bitirdim koydum kutusuna. Ayrica 2 tane acik dunya oyunu bayabilir arkadaşı

• quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

quote:

Orijinalden alıntı: Never_Down

quote:

Merhaba,
    Aklıma gelenler..

Online istemis arkadas. Bende RDR var satiyoRum ama online olarak nasil bilmiyorum. Hikayeyi bitirdim koydum kutusuna. Ayrica 2 tane acik dunya oyunu bayabilir arkadaşı

Doğrudur benim hatam.

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.