Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 OYUNU ALACAKLAR [ oyunlar hakkında soru sormak isteyenler] Başlığı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.263
Cevap
47
Favori
202.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vogue

o zaman alım için araştırmalara başlayayım :)

quote:

Orijinalden alıntı: dungean

quote:

Orijinalden alıntı: vogue

killzone yada resistance internete bağlanılmadan oynanılmıyor mu ?

Tabii ki oynanıyor. Özellikle resistance 2'nin çok zevkli bir single player modu var.

Killzone 2 ve resistance 2 den pişman olmazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ego55

Beyler ben sizin Heavy Rain hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum?Acaba alıcaklar var mı?Varsa haberleşelim birbirimize yardımcı olalım.İnternette yabancı forumlarda kontrollerin biraz zor olacağı faaln yazxıyor.

zor olmazda biraz daha tuş takımı yönünden kullanımı fazla olur diye düşünüyorum.
  • Güzel konu tebrikelr
  • benımde bır sorum olacak
    yıllardır oyunları full cozunurlukte oynuyoruz
    oyunlarda bızı gorecekmı?

yanlıs anlasılmasın ortamda bıraz gulelım dıyerek yazdım
    bu arada Bayonetta ısımlı oyunu mtlaka denemenızı tavsıye ederım cok eglencelı bır oyun
    DMC Hayranları ıcın her ne kadar DMC tadını vermese gercek cok ıyı ır oyun
  • üst konu olmalı bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: mıstıkv

üst konu olmalı bence

oratda ıyı
  • god of war tarzı severler için dantes inferno az kaldı haftaya piyasada
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

god of war tarzı severler için dantes inferno az kaldı haftaya piyasada

Deli oyun olacak Dante's Inferno.

Gözlerim belli yerleri arar oldu.
  • Bu türdeki oyun hakkımı God of war dan kullanmak istiyorum

bu türde birtane oyun yeterli
  • Hack'n Slash türü sevenler;

*Bayonetta
    *Dmc 4
    *Darksiders

oyunlarını kesinlikle oynamalılar.
  • @U_şen eline saglik.Umarim üyeler ayri ayri baslik acip sormak yerine bu baslik altinda cevap ararlar.

Simdilik basligi "sıkça sorulan sorular" olarak isaretliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

Hack'n Slash türü sevenler;

*Bayonetta
    *Dmc 4
    *Darksiders

oyunlarını kesinlikle oynamalılar.

Dmc 4 kesınlık felaket guzel bı oyun bencede herkes oynamalı dıger oyunları bılmıyorum denemedım daha :D

ON NUMARA konu olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

pc de oyun oynamam ben, ps3 e çıktı, ama uygun fiyata denk getiremedim, bi denemem gerek, ama çok iyi olmadıgı dogru heralde

Ben de pek beklediğimi bulamadım, pek begenmedim. üç kez oynadım sonra takasladım.

quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

quote:

Orijinalden alıntı: tugayadıgüzel

Peki GOD OF WAR tarzında hangi tarz oyunlar vardır PS3 ve XBOX360 da kamera açısı felan oynanış o tarz olucak şekilde.

Darksiders aradığınız alternartiifin ta kendisidir, oynanış ve kamera açısı god of wars tarzındadır.

Aynı zamanda dantes inferno'da bu oyun tarzları içindedir.

Bu tavsiye çok iyi oldu. Çok teşekkür ederim. Darksiders ve Dante'yi alacağım.
    Ayrıca ana konu olarak bu konu çok faydalı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi al6atross -- 1 Şubat 2010; 19:15:23 >

• Bu GOW tam olarak nasıl bir oyun? gerek konusu gerek oynanış tarzı olsun nasıl bir oyun? Herkes çok övüyor bu oyunu, daha önce hiç GOW oynamadım bundan dolayı GOW3 alırsam bi sıkıntı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuSoniC

Bu GOW tam olarak nasıl bir oyun? gerek konusu gerek oynanış tarzı olsun nasıl bir oyun? Herkes çok övüyor bu oyunu, daha önce hiç GOW oynamadım bundan dolayı GOW3 alırsam bi sıkıntı olur mu?

Nasıl anlatsam bilemiyorum ki... Hack/Slash tarzı. Oynamalısın ve görmelisin. Bir tane GOW collection al bence, GOW3 almadan önce
    Heavenly Sword oynadıysan o da bir çeşit Hack/Slash, ama GOW da nasıl anlatsam, GOW bir başkadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahs3R

@U_şen eline saglik.Umarim üyeler ayri ayri baslik acip sormak yerine bu baslik altinda cevap ararlar.

Simdilik basligi "sıkça sorulan sorular" olarak isaretliyorum.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuSoniC

Bu GOW tam olarak nasıl bir oyun? gerek konusu gerek oynanış tarzı olsun nasıl bir oyun? Herkes çok övüyor bu oyunu, daha önce hiç GOW oynamadım bundan dolayı GOW3 alırsam bi sıkıntı olur mu?

God of War Collection oyun içi videosu yükses sesle dinlemeni tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

god of war tarzı severler için dantes inferno az kaldı haftaya piyasada

Deli oyun olacak Dante's Inferno.

Gözlerim belli yerleri arar oldu.

Gözlerin cebini aramıştır nereyi arayacak

• Dostum başlık güzel olmuş eline sağlık Benim de bir sorum var bad company başlıklarında sordum ama birebir atışmalar arasında kayboldu gitti Malum bad company 2 nin çıkmasına pek az kaldı...Bad company 1' i oynamamış biri olarak sadece single player için bu oyunu tavsiye edermisiniz ? Sadece single player diyorum çünkü bad company 2 nin çıkmasına az kaldı ve çıkınca 1. oyunun multisinde adam kalmaz pek. Yoksa sadece single için bad company almaya gerek yokzaten single senaryo çok iyi değil, 2.yi bekle hem single hem multi takılırsın mı dersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynekm

Dostum başlık güzel olmuş eline sağlık Benim de bir sorum var bad company başlıklarında sordum ama birebir atışmalar arasında kayboldu gitti Malum bad company 2 nin çıkmasına pek az kaldı...Bad company 1' i oynamamış biri olarak sadece single player için bu oyunu tavsiye edermisiniz ? Sadece single player diyorum çünkü bad company 2 nin çıkmasına az kaldı ve çıkınca 1. oyunun multisinde adam kalmaz pek. Yoksa sadece single için bad company almaya gerek yokzaten single senaryo çok iyi değil, 2.yi bekle hem single hem multi takılırsın mı dersiniz ?

Benim düşümcen 2 nciyi bekle, single kısmının o kadar sağlam olduğunu düşünmüyorum, uncharted 1' i oynamdıysan onun hikaye daha sağlam bana göre onu oynayabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.