Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (585. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.248
Cevap
74
Favori
988.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 583584585586587
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ps4 alanlar model kodlarından bahsediyor (cuh-2016B gibi) bunlar slim kasa ya da pro alacaklar için de dikkat edilmesi gereken bir durum mu? hangi kodlu olan modeli almak gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLOWDIVE

Exclusive oyunlar için ps4 almayı düşünğyorum. Hali hazırda GTX1060 lı bir laptopum var. 4k tv yok vr almayıda düşünmüyorum sizce ps4 slim yeterli olur mu? Pro alırsam oyunlarda Fps farkı oluyor mu? Ps4 slim ve 3 oyunlu( horizon, drive club, rachet&clank) 1500 tl ne tavsiye edersiniz?

Yeterli olur. Pro`da fps farki yok, sadece grafik farki var. Tavsiyem 1TB almaniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CDDF4778 -- 19 Haziran 2017; 13:59:27 >
  • Merhaba Arkadaşlar,

PS4 Slim bölümüne yazdım fakat herhangi bir cevap gelmedi..

Bilindiği üzere slimlerde optik ses çıkışı yokmuş. ben PS4 slimden 5+1 ses alabilmem için girişleri nasıl olan bir hoparlor almalıyım. fiyat/performans odaklı marka önerebilirseniz de sevinirim. Surround ses almak istiyorum. Tecrübesi olan arkadaşlar yazabilirler mi?

(VR veya 4k TV olmadıgı için PS4 pro ile ilgilenmiyorum)

TVim Samsung UE40H5570 40" Full HD Smart TV, optik çıkışı mevcut, manuelinde yazan;

Audio
    ........
    Audio decoders: DTS
    Audio decoding technologies: DTS Premium Sound 5.1, DTS Studio Sound
    .........

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
  • 1)ps5 yakın zamanda çıkarmı?

2)PS4 mavi ışık hatası vardi bir ara her modelde şans olabilir mi? Genelde belli bir model belli bir seri demi var?

3)PS3 gibi harddisk ten oynama mümkün müdür?

4)2.el alacak olsanız hangi mod seri renk alırsınız?

5) her PS4 pal mı? Full HDP Tv'de kullanacağız

6) Aksiyon oyunlarında cod veya payday 2 gibi fare ile bile kullanmak zor kol ile nasıl oluyor (hızlıca etrafa bakmak ateş etmek)

7)USB yuvaya oyun klavyesi veya sadece mouse takılır mı?

PS4 te Oyun işini nasıl çözülür?

1-Malezya PS4 plus/steam hesabı alarak (120 TL)

2-yurt içi Steam/PS4 plus aboneliği ile

3-magzadan satın alarak (mediamarkt-vatan-teknosa)

4-n11 vb sanal magzalardan almak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 19 Haziran 2017; 15:53:40 >
  • Psn plus uyeligi olmadan ps4 magazasindan oyun alabilirmiyim?

• Herkese iyi günler diliyorum, 1080p çözünürlükte bir televizyona sahibim ve uzun bir süre daha değiştiremiyeceğim gibi duruyor. Sizce 1080p de ps4 pro almaya ne kadar gerek var? Ya da gerek var mı? 2018 ve ilerisinde çıkacak oyunlar için konuşacak olursak, 1080p de hissedilebilir bir performans farkı olur mu 1080p de ps4 vs pro arasında? Teşekkür eder, iyi günler dilerim.
  • yavyeter Y kullanıcısına yanıt
    alabiliyorsun. plus üyeliği multiplayer oynamak için gerekli

• 1080p 60fps için hangi konsolu öneriyorsunuz?

Ben sabit her yeni oyunda 1080p 60fps için PS4 Pro düşünüyorum.

Mağazası, Türkçe desteği, exclusive oyunlar ve oyun değiştirme imkanları nedeniyle Sony konsol almaya niyetliyim.

Bu arada pc oyuncusuyum ve ps1'i saymazsak bu ilk konsolum olacak.

24" 1080p 3D 144hz monitorde oynayacağım yani 4k beklentim yok ama şu ssaa özelliğini kullanabilirim 1080p ile.

quote:

COD gibi server özürlü ve hilei, bf gibi makrolu ve hileli, gtav gibi hileli oyunlar nedeniyle bilgisayar kendinden soğutuyor.

Yakında codww2 çıkacak ve oynamak istiyorum ama hileyle ve server problemleriyle uğraşmak istemem. O kadar para verip oyunu alınca server bulamayıp olanında da hilecilerle boğuşmak yazık olur.

Ps4 oyunlarına PRO için doğru düzgün 1080p 60fps veya 4k vs için update çıkmayacağına eminim diyebilirim ama 2017 sonu 2018 içinde yeni çıkacak olanlardan ümitliyim ama dediğiniz gibi onlarda da olmazsa boşa almış olurun konsolu.

Kendi açtığım konu kilitlendiği için buradan tekrar sorayım dedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnzkmlylmz -- 21 Haziran 2017; 14:6:16 >

• PS4 Pro alın keyfinize bakın.
  • t_garret kullanıcısına yanıt
    Merhaba Arkadaşlar,

Bugun Samsung yetkili servisi tarafından arandım. Mevcut televizyonumun optic çıkışının 5.1 olmadığını öğrendim. Dijital playerların, konsolların veya digiturk tivibu gibi medya sistemlerinden aldığım HDMI ile 5.1 ses, TV ye bağlandığında, optic çıkış bunu 2.1 şeklinde iletiyor.

yani aşagıdaki konfigürasyon ile 5.1 ses alamıyorum.

PS4 slim > HDMI > TV > Optical Cable > 5.1 speakers (optical input)

PS4slim alacak kişiler buna dikkat etsin.
    5.1 için mecburen bir AVR cihazı veya fat kasa alıp direk PS4den optic çıkış almak gerekli.

PS4 alacaklar ses olayını ihmal etmesinler.
  • ps4+3 oyun 1500tl.ps4 pro ise 1900tl.hangisini almalıyım?Ps4 bundan 1-2 yıl sonra oyun oynatamaz hale gelirmi?
  • Dostlar öncelikle sorumu açtığım konuda cevaplayan herkese teşekkür ederim. Admin konuyu kitledi buradan devam ediyorum.
    Abdden alacağım PS4 Proda nelerl yapamam, film oyun her şey uyumlu mudur?

Ayrıca ikinci el oyun olayı nasıl oluyor anlatır mısınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ps4 pro var şuan gittigidiyorda indirimle beraber 1760 tlye sipariş geçtim ancak benim için bakar mısınız ithalatçı garantili mi yoksa sony garantili mi ben anlayamadım ? teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptankaa06

Arkadaşlar ps4 pro var şuan gittigidiyorda indirimle beraber 1760 tlye sipariş geçtim ancak benim için bakar mısınız ithalatçı garantili mi yoksa sony garantili mi ben anlayamadım ? teşekkürler

o fiyata sony garantili Olması imkansız ilanda yazsa bile sony kendi sitesinde 1900-2000 tl diyor kim ureticiden -150/-200 tl ucuza satar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo83

quote:

Orijinalden alıntı: kaptankaa06

Arkadaşlar ps4 pro var şuan gittigidiyorda indirimle beraber 1760 tlye sipariş geçtim ancak benim için bakar mısınız ithalatçı garantili mi yoksa sony garantili mi ben anlayamadım ? teşekkürler

o fiyata sony garantili Olması imkansız ilanda yazsa bile sony kendi sitesinde 1900-2000 tl diyor kim ureticiden -150/-200 tl ucuza satar

Bence imkansız değil çünkü daha on gün önce n11 den arkadaşım sony garatiliyi 1590 TL'ye mal etti kampanyalarla proyu :) o yüzden bir gelsin bakalım kutusuna ne garantiliymiş. Ayrıca araştırdığıma göre ithalatçı garantili sony ps4 pro yok piyasada oyüzden herkeste aynı fiyat satılıyor

• Beyler bende ps4 almaya karar verdim de şuan web den bakınca bir sürü çeşit model çıkıyor hangilerine dikkat etmem lazım ? 500gb yeterli gibimi yoksa illa 1tb mi olmalı veya bazılarının yanında 2016 vs ek isimler var.Pro almican çünkü zaten 1080 monitöre bağlicam. En son zamanında ps1 aldığımdan şuan bu slim vs muhabbetlerine çok uzak kaldım net bi fikir verebilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemlat

Beyler bende ps4 almaya karar verdim de şuan web den bakınca bir sürü çeşit model çıkıyor hangilerine dikkat etmem lazım ? 500gb yeterli gibimi yoksa illa 1tb mi olmalı veya bazılarının yanında 2016 vs ek isimler var.Pro almican çünkü zaten 1080 monitöre bağlicam. En son zamanında ps1 aldığımdan şuan bu slim vs muhabbetlerine çok uzak kaldım net bi fikir verebilirseniz sevinirim.

PS4 slimde PS4 te olan sorunlar giderilmiş nedir bunlar;

1-) HDMI Girişinin Hatası Düzeltildi

2-) Mavi ışık hatası düzeltildi.

3-) Otomatik disk çıkarma hatası düzeltildi.

4-) Güç kaynağı hataları düzeltilmiştir

5-) %8 daha düşük güç tüketimi (250W - 230W)

6-) %10 daha hafif (2.8 kg - 2.5 kg)

7-) Ortalama 6 dB daha sessiz çalışmaktadır.

8-) Parlak kısım kaldırıldı ve tamamen "Mat" yüzey olmuştur.

9-) Arkada yapılan port ve anakart değişiklikleri.

10-) Dokunmatik yerine fiziksel DVD tuş eklenmiştir.

yani PS4 slim daha iyi

Geriye kaç GB?

500gb ile 1terabayt arası +100/+150tl fark var değermi değer!! yani 1tb almak mantıklı

Ps4 slim 1tb almalısınız

Oyunsuz 2 kollu 1500-1600 TL

3 oyunlu 1 kollu 1700 Sony tr garantili magzalarda (vatan-teknosa-mediamarkt)

Ben kol daha pahalı (180-220tl) olduğundan oyunsuz 2.orjinal kollu alacağım 1300-1500 TL bütçe ile

• FarCry4 almıştım ancak analogla oynayamıyorum. Satacağım ya da takas yapacağım. Pes 17, Fifa 17 hangisini öneriyorsunuz?
  • Önümüzdeki 1-2 hafta içinde Playstation almayı planlıyorum o yüzden bugün bir mağazaları gezdim 2 tane paketle karşılaştım sizlere danışmak istiyorum.

Media Markt'ta 1500 tl ps4 slim 500gb 3 tane oyun+3 aylık psn üyeliği ve tek dualshock var, bunu sorduğumda adam bana başka bir seçenek gösterdi o da Xbox One S yine 1500 tl fifa 17+forza+2.kolu hediye veriyor, adam ps4 den bu pakete geçtiğini söyledi bi farkını göremedim dedi bana ama alayım mı xbox gerçekten bilmiyorum yani daha önce hiç konsol almadım xbox da kullanmadım alayım mı almayayım mı bilmiyorum burada aydınlatırsanız sevinirim.

Ayrıca Sony Centerda 1800 tl ps4 slim 500gb fifa 17+mount and blade+2.kolu hediye veriyor bunu mu değerlendirmeliyim?

• Merhaba arkadaşlar bende ikinci el bir ps3 almayı düşünüyorum hangi model i tercih etmeliyim hiç anlamıyorım sadece oynarım:) detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 583584585586587
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.