Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (587. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.248
Cevap
74
Favori
988.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saçma bir soru gibi olacak fakat, konsolun içinde devamlı kalan blu ray diske bir sıkıntı olur mu sizce? Takas yöntemiyle horison aldım, oyun bir yerden sonra zorlaştı da zorlaştı benim de pek oynayasım gelmeyince şimdi devamlı içinde duruyor. Geçenlerde arkadaşım diske zarar verebileceğini söyledi bu durumun, sizce gerçekliği nedir bilen var mı?
  • kırık fat 80gb ps3 sizce alınır mı? fat modelde sarı ışık sorunları vs. var deniyor nasıl korunabiliriz sarı ışık dalgasından
  • 2.el dualshock4 almak mantıklı mı? Bir sorun olursa tamiri yapılıyor mu ?
  • Arkadaşlar selamlar,

Elimde 2 adet ps4 fat kasa mevcut. 1216A(Eurasia) 1000A Korea malı olmak üzere;

Daha önce farketmemiştim, 1216A daha yeni bir seri olmasına rağmen 1000A serisine göre daha fazla fan sesi veriyor. Aşağıda ki video 1216A Türkiye garantili cihazıma aittir. Ses sırasında Infamous Second Son oyunu açıktır. Sizce bir sorun var mıdır? İçini açmamı gerektirecek kadar. Çünkü bazen TV nin sesini bastırıyor.

• Arkadaslar Dell e2216h hdcp destekli bir PC monitorum var yakında PS4 alıcam ancak para bulana kadar monitörde oynayabilirim monitör Display Port girişlihttp://www.gold.com.tr/dark-display-port-hdmi-donusturucu_u bu converter alsam sorun cikarmi kullanan varsa eğer DP monitörde nasıl bir marka converter kullanıyor yardımcı olurlarsa çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar eurasia yada ithalatci garantili hala çok fark yaratıyor mu? eurasia almamin çok faydası olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I. Zabit -- 15 Ağustos 2017; 1:17:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

Ps3de netflix ve tarayıcıdan dizi,film vs izlenıyormu arkadaşlar multımedya cıhazı olarak almak ıstıyorum yanındada 2-3 oyun alırıp çiçek inşallah oluyodur :)

Ps4'te netflix uygulaması ve özelliği var. Ayrıca tarayıcıdan dizi ve film izleyebiliyorsunuz.
  • üstadlar merhaba,
    konuları inceledim.pek anlamadığımdan yeri mi bilmiyorum. çünkü sıfır bilgi sahibiyim. buraya yazayım dedim.
    amacım ne?
    avm oyun salonlarında vs. yerlerde olan formula 1, kavgasız dövüşsüz araba yarışları, moto gp, trafik reader ,nascar vs. simülatör ya da oyun konsolu üzerinden
    direksiyon vs. takımları ile panasonic 55 inç 3d plazma tv de iki kişi mücadeleli ya da tek kişi oynamak.
    hiç bir bilgi sahibi değilim pc üzerinden oynadım bu oyunları ama bir oyun konsolu vs. üzerinden iki kişi evde yarış yapmak ya da tek kişi programda ki sistemle yarış yapmak........
    amaç bu.
    bunun için net tür bir öneriniz olabilir....
    ekonomik ve yukarıda saydığım oyunları içinde barındıran bir sistem
    bir yerden başlamak istiyorum.....
    ipuçları ve yardımlarınızı beklerim
    konu ile ilgili bir bölüm varsa oraya da kaydırılabilir.

• Forumda birkaç yere yazdım ürünle alakalı cvp gelmeyince risk alıp aldım linkteki ürünü en geç salı elimde.. Umarım doğru karar vermişimdir.

http://www.hepsiburada.com/sony-ps4-slim-1-tb-2-kol-cuh-2016b-eurasia-p-HBV000004ZJIX?magaza=ALB%20Bilişim

• Merhaba arkadaşlar ps4 almaya karar verdim ama bir türlü karar veremiyorum ps4 slim mi yoksa ps4 pro mu almak lazım
    evde televizyon 4k değil bu arada ne tavsiye edersiniz?
  • Sıfır kutusundan çıkmamış ps3 slime yada fat kasa nerden bula bilirim ?

"ANKARADA"
  • arkadaşlar PS4 SLİM 500GB(SONY TÜRKİYE GARANTİLİ) GTA V+PES 18+ 2KOL 1650LİRA fiyat aldım iyimidir sizce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

üstadlar merhaba,
    konuları inceledim.pek anlamadığımdan yeri mi bilmiyorum. çünkü sıfır bilgi sahibiyim. buraya yazayım dedim.
    amacım ne?
    avm oyun salonlarında vs. yerlerde olan formula 1, kavgasız dövüşsüz araba yarışları, moto gp, trafik reader ,nascar vs. simülatör ya da oyun konsolu üzerinden
    direksiyon vs. takımları ile panasonic 55 inç 3d plazma tv de iki kişi mücadeleli ya da tek kişi oynamak.
    hiç bir bilgi sahibi değilim pc üzerinden oynadım bu oyunları ama bir oyun konsolu vs. üzerinden iki kişi evde yarış yapmak ya da tek kişi programda ki sistemle yarış yapmak........
    amaç bu.
    bunun için net tür bir öneriniz olabilir....
    ekonomik ve yukarıda saydığım oyunları içinde barındıran bir sistem
    bir yerden başlamak istiyorum.....
    ipuçları ve yardımlarınızı beklerim
    konu ile ilgili bir bölüm varsa oraya da kaydırılabilir.

merhabalar,
    bu bölümü okuyup da yardım ya da önerisi olan arkadaşlardan yazı bekliyorum.
    ilgi duyup yazanlara şimdiden teşekkürler

• arkadaşlar ps3 slim 160gb go cech -3004a code 1c model içinde 5 6 oyun yüklüydü içine oyun atamazmıyım multiman tarzı falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExeCuTioN66 -- 21 Eylül 2017; 20:35:49 >
  • Merhaba arkadaşlar 2116b ile 2016b iki farklı seri midir aralarında ne gibi farklar vardır hangisini almamı önerirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: oist

Merhaba arkadaşlar 2116b ile 2016b iki farklı seri midir aralarında ne gibi farklar vardır hangisini almamı önerirsiniz

PS4 Slim'de tek model var diye biliyorum. 2100 serisi henüz çıkmadı.

Verdiğin seri numaraları farklı seri evet. 2116b yeni seri oluyor. 2016b ise ondan önceki.
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    https://m.n11.com/sony-ps4-slim-1-tb-2-kol-cuh-2116b-eurasia-P158283276

Bu link deki seri 2116b görünüyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: oist

https://m.n11.com/sony-ps4-slim-1-tb-2-kol-cuh-2116b-eurasia-P158283276

Bu link deki seri 2116b görünüyor?

Yazdıklarına göre o kod yeni seri.
  • PS4 FAT ve Slim kasa arasinda ne fark var ?

Beni parlak siyah, isik cezbetti. Ama Slim daha yeni. 2.el olarak alacagim. Bana "Slim almaliyim" dedirtecek birsey varmi ?

Aytiyetten TV'mi almaliyim yoksa monitormu ? Masanin ustune koyacagim icin buyuk 27' bir monitor isimi gorur diye dusunuyorum. Ne yapmaliyim bu konuda ?

• Öncelikle herkese merhaba.Ben yıllar süren bir heves sonrasında oyun konsolu almak istiyorum ama bu konsollar hakkinda pek bir bilgim yok.Amacım hem hevesimi geçirmek hem de bu ps4 e özel çıkan oyunları falan oynamak(uncharted,last of us gibi).Ayrıca fifa olsun nhl olsun bu tarz oyunları oynamak.
    Televizyonum lg 42ls575s.Teknik özelliklerden anlayan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi acaba hangi konsolu almalıyım ps4 mü yoksa ps4pro mu?
    Oyunlar konusunda çok da iyi değilim tek istedigim kasma donma olmadan keyif alarak oynamak.Alacağım konsol için de bazi seçeneklerim var
    1.si yeni çıkan 2 kollu paketi alip ucuz oyun kovalamak
    2.si uncharted collection ve last of us lı bundle almak
    3.sü de amazon dan fifa 18 li bundle almak ps4pro+fifa18 veya ps4slim+2.kol+fifa18
    Eğer amazondan alırsam ekstra amazon garantisi eklemeyi düşünüyorum sizce bunun bir faydasi olur mu?
    Bilgili arkadaslardan yardim bekliyorum.Lütfen televizyon durumunu da goze alarak bilgilendirin.Şimdiden teşekkürler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.