Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.248
Cevap
74
Favori
988.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Phantom7

quote:

Orijinalden alıntı: Cyrlies

laptop ve ps3 arasında kalmıştım tam laptopa karar vermiştim ki vazgeçtim kesin bir karar verdim ps3 alıyorum
    hatta şimdi birazdan lcd alacağım istanbul avm den taksitle
    çünkü lcd tv yok bende
    82 ekran lcd almayı düşünüyorum 82 ekran yetermi yani tatmin edermi 102 almayı istiyordum ben ama onu alacak durumum yok şuan malesef
    lcd yi ödedikten sonra ps3 alacağım
    alacağım lcd de full hd olacak hdml olacak başka neler olmalı ve hangi marka lcd tv almalıyım ?

Dostum kaç ekranın yeteceği sana bağlı biraz.Yani Tv'yi koyacağın odanın boyutu, senin ne kadar uzaktan izleyeceğin gibi faktörlere bağlı.
    Marka olarak Sony, Samsung, Philips gibi markalara bakmanı öneririm

102 ekran samsung alıyorum
    özellikleri nasıl olmalı yani lcd yi alırken ps3 çalıştırıyormu diye kesin soracağım zaten lcd yi alacağım yere
    full hd ve hdml kesin olması gerekenler başka neler olmalı yani ben kesinlikle oyunların kasmasını istemiyorum rahatça oynamak istiyorum
    alacağım lcd de hangi özellikler olmalı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyrlies -- 11 Nisan 2012; 9:50:46 >

• quote:

quote:

quote:

laptop ve ps3 arasında kalmıştım tam laptopa karar vermiştim ki vazgeçtim kesin bir karar verdim ps3 alıyorum
    çünkü lcd tv yok bende
    82 ekran lcd almayı düşünüyorum 82 ekran yetermi yani tatmin edermi 102 almayı istiyordum ben ama onu alacak durumum yok şuan malesef
    alacağım lcd de full hd olacak hdml olacak başka neler olmalı ve hangi marka lcd tv almalıyım ?

Dostum kaç ekranın yeteceği sana bağlı biraz.Yani Tv'yi koyacağın odanın boyutu, senin ne kadar uzaktan izleyeceğin gibi faktörlere bağlı.

özellikleri nasıl olmalı yani lcd yi alırken ps3 çalıştırıyormu diye kesin soracağım zaten lcd yi alacağım yere
    full hd ve hdml kesin olması gerekenler başka neler olmalı yani ben kesinlikle oyunların kasmasını istemiyorum rahatça oynamak istiyorum

Full HD ve HDMI olması en önemli özellikleri, HDMI olması yeter PS3'ü bağlamak için ancak sen sor genede için rahat etsin.
    Oyunların kasmasının TV ile alaksı olmaz rahat ol.Birde bütçe el veriyorsa LED TV düşünmeni tavsiye ederim.

• quote:

quote:

quote:

çünkü lcd tv yok bende

Televizyonum buhttp://www.istanbulbilisim.com.tr/SAMSUNG_UE-40C7700-LED-TV,16094.html görüntü yağ gibi akıyor tavsiye ederim.Benim C serisi üretimden kalktı ama bu senede D serisi çıktı samsung almanı tavsiye ederim.

• 3D LED TV

arkadaşlar ps3 üme LG 47" LW4500 veya LW5500 alacağım. Arada YAKLAŞIK 400tl oynuyor.

LW 4500 yeterli mi kullananlar bilgi verebilirmi??
  • 4500 yeterlidir, burada 5500 de ilave olarak gelen özelliklerin sizin için ne kadar önemli olacağıdır.
  • Merhaba,

Bu ürünün PAL mı? NTSC mi olduğunu nereden anlıyoruz özelliklerinde bulamadım.

Teşekkürler.

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=1200413&Productid=oyunsonytek320
  • merhaba arkadaşlar yaw bir tane joystik alacagım kafam allak bullak oldu ne zormus bu iş biri demiş dualshocs biri demiş sixasis bunların anlamı ne ne işe yarıyorlar kolun orjınal olup olmadıgnı nasıl ayırt edecegım birde bunların şarj kablosu kolun içindemı yoksa ps3 ıcındemı gelıyor

birde z controller ne demek
  • öncelikle ikilemde kaldım
    ps3 ve lcd tv alacağım ama ikisini birden aynı anda alacak durumum yok şuan
    ilk bu ikisinden birini alacağım sonra diğerini
    bugün ya lcd tv yada ps3 alacağım arkadaşlar lcd tv yok bizim evde olsa iyi olurdu
    hangisini alayim ps3 ümü lcd tv yimi alayim ilk önce hangisini tavsiye edersiniz bugün kesin alıyorum
    ps3 ümü yoksa lcd tv yi mi alayim ilk nediyorsunuz beyler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyrlies -- 17 Nisan 2012; 16:14:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanacikgoz1

merhaba arkadaşlar yaw bir tane joystik alacagım kafam allak bullak oldu ne zormus bu iş biri demiş dualshocs biri demiş sixasis bunların anlamı ne ne işe yarıyorlar kolun orjınal olup olmadıgnı nasıl ayırt edecegım birde bunların şarj kablosu kolun içindemı yoksa ps3 ıcındemı gelıyor

birde z controller ne demek

PS3 ilk çıktığında sadece Sixaxis kollar vardı. Sonradan Dualshock 3 çıktı.
    Dualshock 3'te titreşim özelliğide var ve sixaxis'in tüm özelliği de var.
    Yani alman gereken kol DS3 koldur. Orjinal olması için Sony garantili almanı tavsiye ederim.
    Dükkanlarda satılan yan sanayi veya çakma kollardan almasan iyi olur.
  • quote:

öncelikle ikilemde kaldım
    ps3 ve lcd tv alacağım ama ikisini birden aynı anda alacak durumum yok şuan
    ilk bu ikisinden birini alacağım sonra diğerini
    bugün ya lcd tv yada ps3 alacağım arkadaşlar lcd tv yok bizim evde olsa iyi olurdu
    hangisini alayim ps3 ümü lcd tv yimi alayim ilk önce hangisini tavsiye edersiniz bugün kesin alıyorum
    ps3 ümü yoksa lcd tv yi mi alayim ilk nediyorsunuz beyler ?

Hayırlı olsun heralde birini almışsındır.
    Ben olsam LCD TV alırdım ilk önce madem ihtiyacınız var. Sonra da PS3 alırdım.
  • yeni bir pc 3 aldım sizce fiyat ve oyunlarla nasıl iyi bir seçim yapmısmıyım movede kullanıcagım için aldım bir bakarsanız sevınırım

17 nisan 2012 de saat 23:00 da hepsisonyden sipariş verdim bakalım ne zman gelecek siparişimlerim

http://www.hepsisony.com/?urun-3694-Sony-PS3-320-GB---Start-The-Party-Turkce---Eye-Kamera---2-adet-Z-Controller---HDMI-Kablo-Hediyeli--.html
    http://www.hepsisony.com/?urun-431-Sony-DUALSHOCK3-YENi-SIXAXIS-PlayStation3-Kablosuz-Kumanda.html
    http://www.hepsisony.com/?urun-2575-Sony-PS3-Gran-Turismo-5-Turkce-.html

toplamda bana 1.048.00 tl ye denk geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanacikgoz1

yeni bir pc 3 aldım sizce fiyat ve oyunlarla nasıl iyi bir seçim yapmısmıyım movede kullanıcagım için aldım bir bakarsanız sevınırım

17 nisan 2012 de saat 23:00 da hepsisonyden sipariş verdim bakalım ne zman gelecek siparişimlerim

http://www.hepsisony.com/?urun-3694-Sony-PS3-320-GB---Start-The-Party-Turkce---Eye-Kamera---2-adet-Z-Controller---HDMI-Kablo-Hediyeli--.html
    http://www.hepsisony.com/?urun-431-Sony-DUALSHOCK3-YENi-SIXAXIS-PlayStation3-Kablosuz-Kumanda.html
    http://www.hepsisony.com/?urun-2575-Sony-PS3-Gran-Turismo-5-Turkce-.html

toplamda bana 1.048.00 tl ye denk geldi

Hayırlı olsun, güle güle oyna.

• Merhaba arkadaşlar.

Bugün neredeyse tüm mesajları okudum sizler sayesinde gerekli bilgileri, kafamdaki soruları yanıtlamış ve bulmuş oldum. Bugün Teknosa'nın 4 günlük yaptığı promosyon ile Uncharted 3 oyunlu çift DS3'lü paketi aldım.

Teşekkür ediyorum post göndermiş olan herkese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: polair

Merhaba arkadaşlar.

Bugün neredeyse tüm mesajları okudum sizler sayesinde gerekli bilgileri, kafamdaki soruları yanıtlamış ve bulmuş oldum. Bugün Teknosa'nın 4 günlük yaptığı promosyon ile Uncharted 3 oyunlu çift DS3'lü paketi aldım.

Hayırlı olsun, güle güle oynayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

quote:

Merhaba arkadaşlar.

Teşekkür ederim:)

Yarın İstanbul seyahatim var gelişte hemen kuracağım:) DH ayrıcalığı uzun süredir üyeyim yine hızlı bir şekilde sorularıma cevap buldum.

Ben 160GB istiyordum ancak 320GB oldu:)

Bu arada Uncharted-ACreed arasında kaldım. Görevli Ucnharted önerdi. Sizce nasıl bir oyundur genel olarak kısa öz. PC'den geçiyorum uzun ve eski SEGA maceram sonrası:)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

quote:

Merhaba arkadaşlar.

Teşekkür ederim:)

Yarın İstanbul seyahatim var gelişte hemen kuracağım:) DH ayrıcalığı uzun süredir üyeyim yine hızlı bir şekilde sorularıma cevap buldum.

Ben 160GB istiyordum ancak 320GB oldu:)

Bu arada Uncharted-ACreed arasında kaldım. Görevli Ucnharted önerdi. Sizce nasıl bir oyundur genel olarak kısa öz. PC'den geçiyorum uzun ve eski SEGA maceram sonrası:)

Uncharted çok iyi bir oyundur. PS3'ün en önemli oyunlarından ve PS3 ün bu nesle kazandırdığı en iyi oyundur iyi yapmışsın.
    Fakat, konu itibari ile birinci ve ikincisini, özellikle de önce ikincisini oynamanı tavsiye ederim.
    Assassin's Creed de çok güzel oyundur. AC serisini mutlaka oynamalısın özellikle de açık üdnya oyun seviyorsan.

Bunların dışında PS3 exclusive oyunlarını öncelikle oynamanı tavsiye ederim. Özellikle de Heavy Rain oyununu mutlaka
    ama mutlaka oynamalısın. İngilizcen çok iyi değilse, sözlükle falan yine oynanır. Birkaç farklı sonu vardır.
    Daha sonra GOW III, Killzone, Infamous, Resistance, MGSIV, Little Big Planet vs. bunlar hep exclusive oyunlardır.

Konsol oyunculuğu daha bir başkadır bence... PC'den geçenler grafikleri beğenmiyorlar, ama bence grafikler harika...
    Konsolda oyun oynamaya başladıktan sonra bir daha PC'de oyun bile oynamadım diyebilirim. Şimdi Diablo III ve Skyrim
    var belki PC'ye bu oyunlar için geri dönebilirim, ama PS3'te oynaması da ayrı bir zevklidir.

• pc nın grafikleri iyi ama sadece iyibir sıstemın varsa ıyı 3 ay sonra yenı ekran kartı ram takmak gerekıyor yoksa kaldırmıyor pc kasmalar vb seyler ama ps3 te boyle bır dert yok 1 sene sonrada yenı cıkan oyunları oynatabılıyorsun uzaktan rahat rahat oynamakta cabası bence oyun oynuyorsan ps3 derım
  • Merhaba herkese.

Birkaç gün önce PS3 aldım ama şöyle bir sorunum var. Evde sadece tüplü TV var. Yeterli param olduktan sonra LCD TV almam mı daha iyi olur yoksa HDMI çıkışlı bir monitör mü ? Bu konuda gerçekten kararsız kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioleGrace

Merhaba herkese.

Birkaç gün önce PS3 aldım ama şöyle bir sorunum var. Evde sadece tüplü TV var. Yeterli param olduktan sonra LCD TV almam mı daha iyi olur yoksa HDMI çıkışlı bir monitör mü ? Bu konuda gerçekten kararsız kaldım.

Evde televizyona ihtiyacınız varsa ozaman para biriktirip LCD almanı tavsiye ederim. 32 inch LCD'ler için güzel kampanyalar oluyor.
    Ama televizyona ihtiyacınız yoksa ozaman HDCP destekleyen DVI girişli bir monitör daha ucuza mal olur sana.
  • ps3 ü hd oynamak ayrı bır zevk bence elektırıgı cok dert etmıyorsan 1000 lıraya plazmalar var bence almısken tam al tuplu tv ile oynayan kısı cok az dır 32" alsan kafıdır bence bıraz sık kendını al derım
  • 
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.