DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ]
11.766
Cevap
68
Favori
854.310
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      68 Mesaj
      29 Mart 2012 13:33:29
      quote:

Orijinalden alıntı: wgunfaithful

Yıllardır istediğim ps3 kardeşime alınacak sonunda eve geliyor neyse geyik kısmını geçeyim. Açıkçası ps3ü kırdırmayı düşünüyorum üniversite öğrencisi olduğum için para yetiştiremem oyuna. jb yapınca zaten garantisi gidiyor o yüzden doğubanktan da alabilirim en ucuz 250 veya 320 gb ps3ü nereden alırım? Kaç yıldır elektroniklerle haşır neşirim bugüne dek pcmin eski hddsi dışında da garantiyi gerektiren bir durum olmadı bozulursa eğer hep garanti süresi dolmuş oluyor zaten. Şu an jb yaptırılıyor mu en ucuza kaça halledebilirim yardımcı olabilirseniz gerçekten sevinirim doğubank güvenilir mi ve fiyatlar ne alemde bilenler varsa cevaplarını bekliyorum şimdiden teşekkürler.
      edit: 600tlye teknosada 250 gb makine varhttp://www.teknosa.com/kategori/oyun__hobi/ps3_konsol/794/125082263/sony_ps3_250_gb_black_konsol fakat sıcak fırsatlar konusunda arkadaşın biri stokta olmadığını söylemiş eğer mevcutsa sizce bu fiyat nasıl? 250lik makine slim değilse ne kaybederim ve eski kasaların 250gbı için o fiyat iyi mi ?

arkadaşım ps3 e jb yapınca garantisi bozulmuyor. çünkü makine hiç açılmıyor sana bi flashdisk veriyolar usb ye onu takıyosun oyunları her açtığında bi cd takıp çıkarıyosun falan filan garip garip işler ben yaptırmadım ama yapan arklarım var yani sonradan içi açılıp takılan bişey değil JB. o yüzden kesinlikle garantili almanı öneririm gerçi hoş ben 1996 da ilk ps mi almıştım daha sora ps2 ve son olarak 2008 de ps3 aldım ve hiçbirinin başına bişey gelmedi ama bu seninde başına gelmeyecek anlamına gelmez sen garantili al kardeşim için rahat olur..garantinde bozulmaz iyi eğlenceler.

.:: Uncharted 3 & Mass Effect 3 & Silent Hill: Downpour & Batman Arkham City & God of War 3 & Red Dead Redemption Game Of The Year Edition & Metal Gear Solid 4 & İnfamous 2 & Assasins Creed Brotherhood & Call of Duty BlackOps & Resistance 3 & Dead Space 2 & Little Big Planet 2 & PES 2012 & Grand Slam Tennis 2 & Gran Turismo 5 The Real Driving Simulator & Blur & Need For Speed Hot Pursuit & Tekken 6 & UFC Undisputed & Sports Champions & Starter Disk ::.
    • Yüzbaşı
      595 Mesaj
      29 Mart 2012 17:04:28
      quote:

Orijinalden alıntı: onuryet

Alıntıları Göster

arkadaşım ps3 e jb yapınca garantisi bozulmuyor. çünkü makine hiç açılmıyor sana bi flashdisk veriyolar usb ye onu takıyosun oyunları her açtığında bi cd takıp çıkarıyosun falan filan garip garip işler ben yaptırmadım ama yapan arklarım var yani sonradan içi açılıp takılan bişey değil JB. o yüzden kesinlikle garantili almanı öneririm gerçi hoş ben 1996 da ilk ps mi almıştım daha sora ps2 ve son olarak 2008 de ps3 aldım ve hiçbirinin başına bişey gelmedi ama bu seninde başına gelmeyecek anlamına gelmez sen garantili al kardeşim için rahat olur..garantinde bozulmaz iyi eğlenceler.

Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için seçenekleri değerlendiriyorum işte pek problem yaşamadığım için garantisiz de cazip geliyor aradaki fiyat farkına bağlı tabii ki.
      |
      |

nick: Exnuc
      server: EU West
    • Onbaşı
      15 Mesaj
      29 Mart 2012 23:13:24
      quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

Alıntıları Göster

Little Big Planet, Rayman Origins

teşekkürler
      |
      |

• Yüzbaşı
      251 Mesaj
      30 Mart 2012 12:09:41
      quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

Alıntıları Göster

Bilgi için teşekkürler;
      sadece makinaya para vermektense böyle bir paket daha mantıklı olabilir diye düşündüm
      alınabilirliği yüksek mi sizce de
      Sony PlayStation® 3 320 GB Slim Socom Special Forces Oyun + Killzone Oyun + F1 2010 Oyun + HDMI Kablo Hediyeli
      sıcak fırsatlar takip

Bende almayı düşünüyorum ama ps 3 almaktan çok kullanması pahalı, oyunlara bu kadar para vermek çok saçma geliyor. Bir oyun 20-30 lira olsun, 100 lria civarı her oyu, bu kadar olmaz diyorum ve almazsam bu sebepten almam.

• Yarbay
      7345 Mesaj
      30 Mart 2012 15:54:51
      quote:

Orijinalden alıntı: gunrey

Alıntıları Göster

Bende almayı düşünüyorum ama ps 3 almaktan çok kullanması pahalı, oyunlara bu kadar para vermek çok saçma geliyor. Bir oyun 20-30 lira olsun, 100 lria civarı her oyu, bu kadar olmaz diyorum ve almazsam bu sebepten almam.

Forumda defalarca anlatıyoruz. Gidip elektronik marketlerden, dükkanlardan alırsan tabii ki de 100-200TL arasında.
      Ben oyunlarımın hepsine şimdiye kadar en fazla 40TL verdim. Biraz araştırın forumu lütfen.
      Kaç bin tane seçenek var ucuza oyun alabilinecek... Sen zannediyor musun ki forumda orjinal oyun oynayan herkes oyunları
      100-200TL'ye alıyor? Yanılıyorsun...
      Müptelalar var, yeni çıkan oyunlara ön sipariş veren ve her yeni çıkan oyunu anında oynamak isteyen, ama çoğu oyuncu
      2-3 ay bekliyor fiyat inince 60-70'e alıyor, oynuyor bitiiryor ve 50TL'ye satıyor. Tertemiz oyunlar. 20TL-30TL'ye oyun oynamış
      oluyorsun. Zaten eski oyunlar ucuzlamış oluyor, onları da 20-30-40TL'ye alabilirsin. Internetten alınabilir, sonra markafoni ve
      trendyol kampanyaları oluyor. Yılbaşı üzeri 20TL'den sıfır badrollü 4 oyun aldım. Daha ne diyeyim. Şu konunun 10 sayfa öncesinden
      okumaya başla, dah aönce de yazdım, anlattım.
      Ayrıca Zavii, The Hut, Sendit, Tronix, Mario123 vs. siteleri var. Forumda hepsinin konusu var. Arama butonunda araştırman yeterli.
      Onun dışında Kadıköy'de, Sirkeci'de, Levent'te, Şişli'de birsürü spotçu var.

Oyunlar pahalı değil, araştırmadan oyun almak pahalıdır.
      |
      |

"‎The unknown future rolls toward us. I face it, for the first time, with a sense of hope.
      Because if a machine, a terminator, can learn the value of human life, maybe we can, too." -Sarah Connor
    • Çavuş
      85 Mesaj
      01 Nisan 2012 13:22:17
      arkadaşlar çok acil bir sorum olacak bir arkadaşımda 320gb ps3 var dört beş aylık ürün satıyor 450 tl ye kadar indi fiyatı sizce bu fiyata alınırmı almalı mıyım biraz zaman sonra düşermi fiyatlar acaba?? yorumlarınıza göre hareket etmek istiyorum

Panasonic TX-P46ST33E NeoPlasma
    • Yarbay
      7345 Mesaj
      01 Nisan 2012 21:01:45
      quote:

Orijinalden alıntı: good_enemy

arkadaşlar çok acil bir sorum olacak bir arkadaşımda 320gb ps3 var dört beş aylık ürün satıyor 450 tl ye kadar indi fiyatı sizce bu fiyata alınırmı almalı mıyım biraz zaman sonra düşermi fiyatlar acaba?? yorumlarınıza göre hareket etmek istiyorum

Sıfır PS3'ler ancak kampanya zamanlarında 500-550TL'ye düşüyor. O da stok sayısı sınırlı oluyor ve genelde spotçular kapatıyorlar.
      450TL 320GB için iyi bir fiyat, ama iyice emi ol derim kusuru var mı? Garantili mi? Faturası duruyor mu? Nereden alınmış, ne zaman
      alınmış? PAL mi, NTSC mi?
      |
      |

"‎The unknown future rolls toward us. I face it, for the first time, with a sense of hope.
      Because if a machine, a terminator, can learn the value of human life, maybe we can, too." -Sarah Connor
    • Çavuş
      68 Mesaj
      02 Nisan 2012 09:05:10
      quote:

bence fiyat çok iyi..oyunlar donmadan çalışıyorsa netede bağlanabiliyorsan al bence.
      |
      |

.:: Uncharted 3 & Mass Effect 3 & Silent Hill: Downpour & Batman Arkham City & God of War 3 & Red Dead Redemption Game Of The Year Edition & Metal Gear Solid 4 & İnfamous 2 & Assasins Creed Brotherhood & Call of Duty BlackOps & Resistance 3 & Dead Space 2 & Little Big Planet 2 & PES 2012 & Grand Slam Tennis 2 & Gran Turismo 5 The Real Driving Simulator & Blur & Need For Speed Hot Pursuit & Tekken 6 & UFC Undisputed & Sports Champions & Starter Disk ::.
    • Çavuş
      85 Mesaj
      02 Nisan 2012 10:12:38
      Üründe bir sorun yok arkadaşlar evkurdan alınmış 1000 tl lik faturası mevcut arkadaşım sıkışık olduğu için satıyor mecburiyetten bilmesem almam zaten kesinlikle kelepir olduğunu düşündğüm için alayım dedim ama ikinci el için fiyat cokmu diye süphe edip sizlerin fikirlerine başvurdum.birde aklıma takılan birşey var bu cihazın hdd sini normal hdd olarakda kullanabilirmiyim acaba laptopa baglayıp bilgi idepolamak için felan yoksa sadece oyun yüklemek içinmi?kullanılabilir diye düşünüyorum ama tam emin değilim??

Panasonic TX-P46ST33E NeoPlasma
    • Yarbay
      7345 Mesaj
      02 Nisan 2012 14:36:12
      quote:

Üründe bir sorun yok arkadaşlar evkurdan alınmış 1000 tl lik faturası mevcut arkadaşım sıkışık olduğu için satıyor mecburiyetten bilmesem almam zaten kesinlikle kelepir olduğunu düşündğüm için alayım dedim ama ikinci el için fiyat cokmu diye süphe edip sizlerin fikirlerine başvurdum.birde aklıma takılan birşey var bu cihazın hdd sini normal hdd olarakda kullanabilirmiyim acaba laptopa baglayıp bilgi idepolamak için felan yoksa sadece oyun yüklemek içinmi?kullanılabilir diye düşünüyorum ama tam emin değilim??

Fiyat iyi ama şu var Evkur'dan alınan PS3'ler bildiğim kadarıyla Sony Türkiye garantili değildir, Evkur kendi garnatisini vermektedir.
      Bu durumda herhangi bir arızada Sony Türkiye makina ile iligilenmez, çünkü makina spottur. Bu durumda Evkur ile muhatap olmalısınızdır.
      Yasal Sony Türkiye garantili PS3lerin içinden mavi küçük bir zarf çıkar, bu zarfın içinde garanti belgesi ve Sony Türkiye kaşesi varıdır.

Ama 450TL'lik bir fiyat için spot bir cihaz olması önemli değildir. Siz sorduğunuz için ben de fikrimi söylüyorum... Cihazı kötülemiyorum,
      fiyat iyidir.
      |
      |

• Yüzbaşı
      337 Mesaj
      02 Nisan 2012 17:09:19
      Arkadaşlar ben yakın zamanda ps3 almayı düşünüyorum.Fakat bu aralar yeni nesil konsol haberleri arttı.2013te çıkacak falan gibi haberler var.Sizce ps3 almalı mıyım yoksa yeni nesil konsolu mu beklemeliyim? Makineyi alıp da 1 yıl sonra rafa kaldırmak istemiyorum.

Yorumlarınız çok önemli benim için.

• Yüzbaşı
      919 Mesaj
      02 Nisan 2012 17:17:54
      20 Nisan gibi almayı planlıyorum PS3'ü.Kadiköy'de nerelerden alabilirim?

2015 Volkswagen Jetta TDI DSG
    • Yarbay
      7345 Mesaj
      02 Nisan 2012 18:39:19
      quote:

Orijinalden alıntı: odemirbuk

Arkadaşlar ben yakın zamanda ps3 almayı düşünüyorum.Fakat bu aralar yeni nesil konsol haberleri arttı.2013te çıkacak falan gibi haberler var.Sizce ps3 almalı mıyım yoksa yeni nesil konsolu mu beklemeliyim? Makineyi alıp da 1 yıl sonra rafa kaldırmak istemiyorum.

Yorumlarınız çok önemli benim için.

PS4 diyelim ki 2013'te çıktı. Fiyatı 1,500-2,000 TL arasında olacaktır ve oyunların fiyatlarıda yine 200-300TL arasında olacaktır.
      Çıktığı zaman hemen alabilecek misin?

• Yarbay
      7345 Mesaj
      02 Nisan 2012 18:41:51
      quote:

Orijinalden alıntı: Lyons.

20 Nisan gibi almayı planlıyorum PS3'ü.Kadiköy'de nerelerden alabilirim?

İlk öncelikle şu konuyu incelemeni tavsiye ederim.
      http://resim.donanimhaber.com/m_39836025/mpage_1/f_/key_//tm.htm

Kadıköy'de Kahraman Elektornik ve SYD Bilgisayar PS3 için popüler yerlerdir. Kahraman Elektronik'in forumda konusu vardır.
      İletişime geçip sorularını sorabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albatrosshigh -- 2 Nisan 2012; 19:31:29 >

• Yüzbaşı
      337 Mesaj
      02 Nisan 2012 19:22:51
      quote:

Alıntıları Göster

PS4 diyelim ki 2013'te çıktı. Fiyatı 1,500-2,000 TL arasında olacaktır ve oyunların fiyatlarıda yine 200-300TL arasında olacaktır.
      Çıktığı zaman hemen alabilecek misin?

emin değilim ama çok da yüksek bir ihtimal olmaz.ama karar veremiyorum.sizce bu zamanda almak ps3ü dogru olur mu ?

• Yüzbaşı
      919 Mesaj
      02 Nisan 2012 19:27:57
      quote:

Alıntıları Göster

İlk öncelikle şu konuyu incelemeni tavsiye ederim.
      http://resim.donanimhaber.com/m_39836025/mpage_1/f_/key_//tm.htm

Kadıköy'de Kahraman Elektornik ve SYD Bilgisayar PS3 için poüler yerlerdir. Kahraman Elektronik'in forumda konusu vardır.
      İletişime geçip sorularını sorabilirsin.

Kahraman Elektronikte çalışan kişiyle iletişime geçtim,başka yerlerde lazım bana.Cevap için eyvallah hocam.
      |
      |

2015 Volkswagen Jetta TDI DSG
    • Yarbay
      7345 Mesaj
      02 Nisan 2012 19:30:54
      quote:

Orijinalden alıntı: odemirbuk

Alıntıları Göster

emin değilim ama çok da yüksek bir ihtimal olmaz.ama karar veremiyorum.sizce bu zamanda almak ps3ü dogru olur mu ?

Ben şahsen yeni nesil konsol almayı uzun bir süre düşünmüyorum. İyice yerleştikten ve fiyatları indikten sonra alacağım.
      Ozamana kadar PS3te daha oynayabileceğim 100lerce oyun var. PS3 beni beş sene daha götürür, ama seni bilemem.

• Yüzbaşı
      337 Mesaj
      02 Nisan 2012 19:46:13
      quote:

Alıntıları Göster

Ben şahsen yeni nesil konsol almayı uzun bir süre düşünmüyorum. İyice yerleştikten ve fiyatları indikten sonra alacağım.
      Ozamana kadar PS3te daha oynayabileceğim 100lerce oyun var. PS3 beni beş sene daha götürür, ama seni bilemem.

ben de acemiyim bu işlerde.eğer siz öyle diyorsanız.zaten online oynamayı düşünüyorum.online hevesimi aldıktan sonra kırdırır ıckan tum oyunları oynarım.sonra da belki ps4 alırım.önerileriniz için teşekkür ederim
      |
      |

• Uzaklaştırılmış 50 gün cezanın, 49 gün 23 saat 41 dakika kadarı kaldı.
      3 Not
      03 Nisan 2012 18:56:01
      FirArkadaslar ps3 umde sorun var surekli donma yapiyor mesela bi arkadasim bana psn den ankadaslik istegi yollamis onun istegini kabul ederkenki ekranda donuyor ve power tusuna bastiktan sonra anca kapaniyor.Oyunlarin yukleme ekranlarinda asiri bekletiyor update ler cok uzun suruyor ornegin uc3 acilirken ki basta cikan halkada biraksaniz 1 saat surer oyunun acilmasi gt5 te yeni update geldi mesela daha yuzde 4 oldu yarimnsaattir dusunun internette 8mbit bu arada uc3 falan hicbir seklilde acilmiyor daha 6aylik cihaz sifir aldim ve format atip herseyi sifirlamama ragmen olmadi.benim bilmedigim birseymi var yardim pls

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      337 Mesaj
      03 Nisan 2012 20:06:47
      Arkadaşlar ps3te acemiyim.Sürümler arasındaki fark nedir? Sizce hangi sürüm almalıyım.Yardımcı olursanız sevinirim.
      |
      |

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR6
0,641
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.