Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (446. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.248
Cevap
74
Favori
988.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar move almayı düşünüyorum birkaç soru sormak istiyorum. Killzone 3 te kullanan var mı bunu veya başka bir fps oyununda? input lag muhabbeti oluyor mu, yani move u haket ettirdikten bir süre sonra görüntü etkilenmesi olayı. Gecikme yani. Bir de bu alet karanlık ortamda çalışıyor mu? Titreşim yok diyorlar doğru mu? Kamera yanında mı geliyor ayrıca mı alınması şart? Ucunda top olan motion controller ile navigasyon aleti de mi ayrı satılıyor? Almaya değer mi yani?
  • Cevabınız için teşekkürederim Ferhan bey iyi akşamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonnokta80

Cevabınız için teşekkürederim Ferhan bey iyi akşamlar.

Rica ederim.yardımcı olduysam ne mutlu bana.hayırlı akşamlar.
  • arkadaşlar 80gb lık modelin sadece farkı hdd kapasitesi mi? ben bugün teknosa da ilk defa gördüm ve fiyatı çok uygun geldi. biraz araştırdım sanırım pal versiyonunu almaya dikkat etmek gerekiyor ancak hardware olarak birebir aynıdır değil mi şimdiki son 160gb ve 320gb lık versiyonlarla?
  • 1)Arkadaşlar bende 102 ekran hd tv var ama full hd değil.Yani 1080p değil 720p.Ps3 daha almadım ama almayı düşünüyorum.Bunu benim tvye bağlasam oyundan tam verim alırmıyım?Tam ekran oynayabilir miyim?Yoksa ekranın bir kısmında mı oynarım?

2)Bugün mediamarktan almayı düşünüyordum Ps3 slim 320gb killzone3 hediteli ama nette gezerken "Ps3 move" diye bir ürün gördüm nintendo wii gibi oyun oynamaya olanak sağlıyor.Şimdi benim Ps3 slim 320gb alsam daha sonra move ürünlerini alıp Ps3 le oynayabilir miyim?Yoksa Ps3 move ayrı bir ürün mü?

3)Ben bugüne kadar hiç playstation,nintendo,xbox gibi konsol hiç almadım.Hep Pc üzerinden oynuyordum.İlk defa Ps3 almayı düşünüyorum bana tavsiyeleriniz varsa lütfen yazın

4)Ps3 v3.55 falan ne oluyor?Playstationın farklı versiyonları da mı var?Varsa Şuan en yüksek versiypnu nedir?

Şimdiden teşekkürler..

• arkadaşlar, ps3 almayı düşünüyorum da kampanya bekleye bekleye gelmedi bi türlü :)
    15 gün sonra bir arkadaşım amerikaya gidecekmiş, ondan istemeyi düşündüm de. ordan gelen ps3 le alakalı bilgi verirmisiniz? herhangi bir sorun yaşar mıyım burda? garantisi olur mu olursa kim hangi şirket verir? burdan aldığım oyunları oynayabilir miyim? pal ntsc falan diye birşeyler var, pek bilgim yok da benim. yardımcı olursanız sevinirim.. bir de orda fiyatlar nasıldır burdan daha ucuzdur değil mi?

şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toxteth -- 18 Ekim 2011; 13:11:07 >
  • Gençturkcell den alınan cihazların yazılım versiyonu kaç bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti_515

Gençturkcell den alınan cihazların yazılım versiyonu kaç bilen var mı?

3.56 oluyormuş genelde benim aldığım 3.66 cıktı ama internetten demo felan indirmek istiyorsan son güncellemeyi yapman gerekiyor.
  • 0 Alcam ben ikinci ele baktım vazgectim bole sonyburada gibi ucuz satan yer var mı? Turkcel dısında
  • arkadaşlar biraz okudum da bu pal-ntsc farkı kalkmış mı oyunlarda? yanlış mı anladım. 3 4 sene önce yazılmış amerikadan alınanlarda PAL oyunlar çalışmaz diye, artık değişti mi o ?? burda oyunlarda sıkıntı yaşar mıyım? veya herhangi başka bir sıkıntı olur mu? cevap verirseniz sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: toxteth

arkadaşlar biraz okudum da bu pal-ntsc farkı kalkmış mı oyunlarda? yanlış mı anladım. 3 4 sene önce yazılmış amerikadan alınanlarda PAL oyunlar çalışmaz diye, artık değişti mi o ?? burda oyunlarda sıkıntı yaşar mıyım? veya herhangi başka bir sıkıntı olur mu? cevap verirseniz sevinirim..

Eskiden varmıydı PAL-NTSC farkı diye:)Oyunlarda öyle birşey yok çok şükür:)Ama artık öyle birşey yok.Benim makine NTSJ.Elimde 5 tane orjinal oyun var.Bunların hepside PAL.Sorunsuzca oynuyabiliyorum:)Ama bluray filmlerde galiba PAL-NTSC sorunu oluyormuş. NTSC makinelerde PAL filmler izlenmiyor galiba yada sıkıntı çıkarıyorlarmış:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhanank

quote:

arkadaşlar biraz okudum da bu pal-ntsc farkı kalkmış mı oyunlarda? yanlış mı anladım. 3 4 sene önce yazılmış amerikadan alınanlarda PAL oyunlar çalışmaz diye, artık değişti mi o ?? burda oyunlarda sıkıntı yaşar mıyım? veya herhangi başka bir sıkıntı olur mu? cevap verirseniz sevinirim..

Eskiden varmıydı PAL-NTSC farkı diye:)Oyunlarda öyle birşey yok çok şükür:)Ama artık öyle birşey yok.Benim makine NTSJ.Elimde 5 tane orjinal oyun var.Bunların hepside PAL.Sorunsuzca oynuyabiliyorum:)Ama bluray filmlerde galiba PAL-NTSC sorunu oluyormuş. NTSC makinelerde PAL filmler izlenmiyor galiba yada sıkıntı çıkarıyorlarmış:(

filmler için de PAL bir filmi bazı programlar sayesinde formatını değiştirebiliyormuşuz sanırım doğru mu? işlemden tam emin değilim de yani sonuç olarak NTSC makinede çalışmasını sağlayabiliomuş

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ferhanank

quote:

filmler için de PAL bir filmi bazı programlar sayesinde formatını değiştirebiliyormuşuz sanırım doğru mu? işlemden tam emin değilim de yani sonuç olarak NTSC makinede çalışmasını sağlayabiliomuş

Belkide oluyordur.Aslında olmaması çok saçma birşey.Sonuçta ntsc-pal ne farkederki?Her 2 modelde her oyunu ve bluray filmi oynatmalı bence:)

• PAL Avrupa'nın, NTSC ise Amerika'nın tüplü TV'lerde ekran yineleme standartlarıdır. PAL oyun NTSC cihazda, NTSC oyun PAL cihazda sorun çıkarabilir, emin değilim.
    Görüntü alma konusunda ise eğer cihazı HDMI'dan bağlıyorsanız PAL/NTSC sizi etkilemez, yok eğer tüplü TV'ye bağlayacaksanız o zaman TV'nin o standartı destekliyor olması gerekir....
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsG

PAL Avrupa'nın, NTSC ise Amerika'nın tüplü TV'lerde ekran yineleme standartlarıdır. PAL oyun NTSC cihazda, NTSC oyun PAL cihazda sorun çıkarabilir, emin değilim.
    Görüntü alma konusunda ise eğer cihazı HDMI'dan bağlıyorsanız PAL/NTSC sizi etkilemez, yok eğer tüplü TV'ye bağlayacaksanız o zaman TV'nin o standartı destekliyor olması gerekir....

Teşekkür ederim bu güzel açıklama için.Ya neden böyle ayrım yapmışlarki ntsc yada pal.Sonuçta tek tv ve tek PS3 var:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsG

PAL Avrupa'nın, NTSC ise Amerika'nın tüplü TV'lerde ekran yineleme standartlarıdır. PAL oyun NTSC cihazda, NTSC oyun PAL cihazda sorun çıkarabilir, emin değilim.

ben plazma tv de kullanıcam, hdmi yla tabii ki. o zaman beni etkilemez ? teşekkürler bilgi için..şimdi tek sorun garanti kaldı
  • Merhabalar

Ps3 Slim 320 gb 2 kol, hdmı Kablo, 3 Oyun (fifa 11 .Pes 11)

Arkadaşlar 2. el fiyatı ne olur ürünün daha 1 sene garantisi var .

Alıcı benim bir arkadaştan alacağım İnternet kafesi almış fakat İnternet kafelerde Oyun konsolları yasaklanınça

Keyfe keder kullanmış satımkar olmuş bende almak istiyorum . fikrinize ihtiyaçım var .

İkinci el Fiyatı ne olur ?

Yardımlarınızı bekliyorum .

Saygılar..
  • arkadaşlar suanda hepsiburada 320 gb slim ps3 750 tl ve world kart ve hbb kampanyasından 175 tl hediye cekı verıyor dolayısyla cıhaz 575 tl ye gelıyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: zlogin

Merhabalar

Ps3 Slim 320 gb 2 kol, hdmı Kablo, 3 Oyun (fifa 11 .Pes 11)

Arkadaşlar 2. el fiyatı ne olur ürünün daha 1 sene garantisi var .

Alıcı benim bir arkadaştan alacağım İnternet kafesi almış fakat İnternet kafelerde Oyun konsolları yasaklanınça

Keyfe keder kullanmış satımkar olmuş bende almak istiyorum . fikrinize ihtiyaçım var .

İkinci el Fiyatı ne olur ?

Yardımlarınızı bekliyorum .

Saygılar..

Kardeş orjinal fw li ise 600 bence uygun.Eğer cfw yüklü ise 700 bile verebilirsin.Ben cfw li içinde 10 oyun yüklü 800 liraya aldım.Ama ntsc miş.:(Bunada dikkat et.PAl olsun seninki.Şimdiden hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akbasonder

arkadaşlar suanda hepsiburada 320 gb slim ps3 750 tl ve world kart ve hbb kampanyasından 175 tl hediye cekı verıyor dolayısyla cıhaz 575 tl ye gelıyor .

Vayyy bedava valla.Ben kaçırılmayacak fırsat.
  • 
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.