Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (444. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.249
Cevap
74
Favori
988.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://img38.imageshack.us/img38/6583/imag0305e.jpg
    http://img692.imageshack.us/img692/3748/imag0306ew.jpg
    http://img833.imageshack.us/img833/9922/imag0307p.jpg
    arkadaşlar yukarıdaki resimler kendi ps3 koluma aittir
    2 hafta önce aldım yaklaşık olarak
    ama kolu incelerken daha yeni fark ettim
    4 tuşun yan taraflarında toza benzer şeyler var sizce nereden girmiş çok dikkatli kullanırım normalde

• arkadaşlar ben daha dün ps3 aldım turkcelin gencturkcell kampanyasından 800 liraya 320 gb. benim soracağım soru şöyle evde lcd ld tv var .. tv de yada ps3 te ne gibi bi ayar yapmam gerekiyor gerçekten çok iyi bir görüntü kalitesi alabilmem için saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismeyu

arkadaşlar ben daha dün ps3 aldım turkcelin gencturkcell kampanyasından 800 liraya 320 gb. benim soracağım soru şöyle evde lcd ld tv var .. tv de yada ps3 te ne gibi bi ayar yapmam gerekiyor gerçekten çok iyi bir görüntü kalitesi alabilmem için saygılar...

Öncelikle bir adet HDMI kablo alman gerekiyor. HDMI kablo PS3 kutusunun içinden çıkmıyor. Bunu bilmeyenler kutunun içinden
    çıkan A/V kablosu ile PS3 LCD TV'ye bağlıyorlar ve sonrada kötü görüntüden şikayet ederek buraya yazıyorlar.
    Sen de eğer bunu bilmiyorsan ve bu duruma düşmek istemiyorsan, öncelikle bir adet HDMI kablo almalısın. 20TL'ye satılıyor
    elektronik marketlerde, oralardan bir tane tehmin edebilirsin.
    HDMI kablo ile PS3-TV bağlantısının yaptıktan sonra da PS3ü açıp, "Display Settings" HDMI'ı seçip hemen oynamaya başlayabilirsin.
    Kolay gelsin. İyi oyunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

quote:

arkadaşlar ben daha dün ps3 aldım turkcelin gencturkcell kampanyasından 800 liraya 320 gb. benim soracağım soru şöyle evde lcd ld tv var .. tv de yada ps3 te ne gibi bi ayar yapmam gerekiyor gerçekten çok iyi bir görüntü kalitesi alabilmem için saygılar...

Öncelikle bir adet HDMI kablo alman gerekiyor. HDMI kablo PS3 kutusunun içinden çıkmıyor. Bunu bilmeyenler kutunun içinden
    çıkan A/V kablosu ile PS3 LCD TV'ye bağlıyorlar ve sonrada kötü görüntüden şikayet ederek buraya yazıyorlar.
    Sen de eğer bunu bilmiyorsan ve bu duruma düşmek istemiyorsan, öncelikle bir adet HDMI kablo almalısın. 20TL'ye satılıyor
    HDMI kablo ile PS3-TV bağlantısının yaptıktan sonra da PS3ü açıp, "Display Settings" HDMI'ı seçip hemen oynamaya başlayabilirsin.

çok teşekkür ederim arkadaşım dediğiniz gibi yaptım ve görüntü çok çok iyi oldu teşekkürler..

• quote:

quote:

quote:

çok teşekkür ederim arkadaşım dediğiniz gibi yaptım ve görüntü çok çok iyi oldu teşekkürler..

Rica ederim. İyi oyunlar!

• Arkadaşlar, GT5 ve PS3 'ü merak ettiğim için satın almadan evvel arkadaşımdaki PS3'ü aldım eve geldim ve 24" ekranıma da bağladım, Projecsion cihazıma da bağladım, sonuç gayet tatminkar grafik kalitesi... Bir PC tutkunu olarak kolsolları oldum olası pek sevemedim ama 800TL'ye bu kadar fonksiyonel ve kullanışlı bi alet gerçekten çok güzel. PC'nin güncellenen kartları sayesinde grafik kalitesinin daha yüksek olması aşikâr bir durum. Netice itibarı ile bence 800TL, Bedava bu alet için...
  • Yalnız Forza 4 beni bayağa bir meraklandırdı ki IGN, GAMESPOT gibi sitelerden de şimdiye dek alınmış en yüksek skoru almış oyun.
    Biraz da onu inceleyeyim bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

http://firsaturunu.com/Sony-Play-Station-3-Slim-320-GB-Turkiyede-%c4%b0lk-Beyaz-Secene%c4%9fi-ile-789-TL-yerine-499-TL-P773.aspx

Alsak mı napsak

Bitmiş galiba:(Türkiyede ilk beyaz diyor.Ankarada birsürü gördüm:)

• quote:

Orijinalden alıntı: ferhanank

quote:

http://firsaturunu.com/Sony-Play-Station-3-Slim-320-GB-Turkiyede-%c4%b0lk-Beyaz-Secene%c4%9fi-ile-789-TL-yerine-499-TL-P773.aspx

Alsak mı napsak

Beyaz çünkü PAL değil. Beyaz olanlar NTSC-J'dir. PAL Blu-ray filmler oynatmaz.

• quote:

quote:

quote:

Alsak mı napsak

Eyvahlar olsun.Ben şimdi bluray film izleyemeyecekmiyim:(Bendekide Ntscj siyah 320 gb slim:(

• quote:

quote:

quote:

quote:

Alsak mı napsak

Eyvahlar olsun.Ben şimdi bluray film izleyemeyecekmiyim:(Bendekide Ntscj siyah 320 gb slim:(

NTSC-J ve All Region (ABC bölgesi) izleyebilirsin sadece. Fakat, PAL blu-ray film izleyemezsin.

• bende almayı düşünüyorumda yeni konu açmak istemedim ps4 çıkcak deniyo sizce simdi almak mantıklımı? ayrıca tv yok monitörle oynasak nasıl olur? bi tane buldum 600 civarı 120gb onu almayı düşünüyorum pahalısına gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreazz

bende almayı düşünüyorumda yeni konu açmak istemedim ps4 çıkcak deniyo sizce simdi almak mantıklımı? ayrıca tv yok monitörle oynasak nasıl olur? bi tane buldum 600 civarı 120gb onu almayı düşünüyorum pahalısına gerek yok

PS4 çıkınca fiyatı kim bilir ne kadar olacak? Ps3 ilk çıktığı zaman 1,500TL idi. Hemen alabildin mi? PS4 çıkınca tonla para verip hemen alabilicek misin? Bütçen nedir?
    Bence PS4 çıkacak söylentilerini unut ve PS3 al derim. En az 5 sene oynarsın. Birsürü oyun var. Yeni alıp oynayacağın için çoğu daha ucuz.
    TV yoksa HDCP destekli bir LCD monitörün olmalı. HDCP olmazsa oynayamazsın.

• Monitor var en ucuz nerden alabilirim ps3ü int.üzerinden veya ankaradan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreazz -- 15 Ekim 2011; 13:55:42 >
  • arkadaşlar benim şimdi kafam karıştı, pal kodlu ps3 alırsam bluray izleyemeyecek miyim?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

arkadaşlar benim şimdi kafam karıştı, pal kodlu ps3 alırsam bluray izleyemeyecek miyim?

izlersiniz sorun çıkmaz. O yalanı söyleyenin gidip kafasını kırın 1 zahmet
    quote:

Monitor var en ucuz nerden alabilirim ps3ü int.üzerinden veya ankaradan?

şuan en iyisi gençtürkcell kampanyası, monitör olarak kaç para bütçe ayırdınız onuda belirtin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

arkadaşlar benim şimdi kafam karıştı, pal kodlu ps3 alırsam bluray izleyemeyecek miyim?

izlersiniz sorun çıkmaz. O yalanı söyleyenin gidip kafasını kırın 1 zahmet
    quote:

şuan en iyisi gençtürkcell kampanyası, monitör olarak kaç para bütçe ayırdınız onuda belirtin.

monitör var ama değiştirebilirim onu sonra yazarım
    ps3 ü sordum 120gb çoğu yerde bitmis 320gb alamam biriktirdigim parayla alıcam 700 tlye 160gb buldum az önce sanalreyonum da

• 799 liraya , kz3 , gt5 , infamous2 yada resistance3 oyunlarının 2 sini alabileceğiniz paketler mevcut

160 gb için 700 lira değmez. Boşuna almayın. Daha karlı bir alışveriş yapmak varken zarar etmeyin.
  • quote:

Monitör var diyorsun, ama monitörün HDCP destekliyor mu?
    HDCP desteklemiyorsa PS3ü bağlayamazsın.
  • 
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.