Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (445. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.249
Cevap
74
Favori
988.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Var onceden ps3te oynuyodum ps3u akrabaya sattık sımdi tekrar alcm siz taksitle ps3 satan yer onerirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

799 liraya , kz3 , gt5 , infamous2 yada resistance3 oyunlarının 2 sini alabileceğiniz paketler mevcut

160 gb için 700 lira değmez. Boşuna almayın. Daha karlı bir alışveriş yapmak varken zarar etmeyin.

oyun verdiklerini bilmiodum taksit yapıyolar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreazz

quote:

799 liraya , kz3 , gt5 , infamous2 yada resistance3 oyunlarının 2 sini alabileceğiniz paketler mevcut

160 gb için 700 lira değmez. Boşuna almayın. Daha karlı bir alışveriş yapmak varken zarar etmeyin.

evet taksit yapılıyor

en az 8 genel olarak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dreazz

quote:

evet taksit yapılıyor

en az 8 genel olarak

sağol iyiymis sıra pederde dua edin

• ps3 ps2 oyunlarını çalıştırıyor mu mesela winning eleven 8 i?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

ps3 ps2 oyunlarını çalıştırıyor mu mesela winning eleven 8 i?

eski 20 gb , 40 gb ve 60 gb lıklar çalıştırıyordu. Artık yok.
  • quote:

quote:

ps3 mü alayım laptop mu alayım kararsızım, laptop alsam lcd ye bağlarım diyorum hdmi dan ordan oyunları oynarım bir tane de kablosuz klavye mouse seti alırım diyorum mantıklı mı, ps3te oynanan oyunlar pcde de oynanmıyor mu yani çoğu oyun, kaliteli bir nvdia karti olsa mesela laptopun
  • quote:

quote:

quote:

ps3 mü alayım laptop mu alayım kararsızım, laptop alsam lcd ye bağlarım diyorum hdmi dan ordan oyunları oynarım bir tane de kablosuz klavye mouse seti alırım diyorum mantıklı mı, ps3te oynanan oyunlar pcde de oynanmıyor mu yani çoğu oyun, kaliteli bir nvdia karti olsa mesela laptopun

adam akıllı performans için 2500 liralık laptop gerekir.

o paraya ps3 yada xbox360 + tv alırsın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

adam akıllı performans için 2500 liralık laptop gerekir.

o paraya ps3 yada xbox360 + tv alırsın.

peki hocam online oyun oynamayacağim nvdia gt525m 1gb ekran kartı 3gb ram i5 işlemci işimi görmezmi

• Oynamayacaksanız cfwli ps3 yada xbox360 alın. laptop parasının 3 te 1 ine yada 4 te 1 ine denk gelicektir.
  • quote:

Oynamayacaksanız cfwli ps3 yada xbox360 alın. laptop parasının 3 te 1 ine yada 4 te 1 ine denk gelicektir.

anladım hocam tşk ederim bir de sizce bu notebook oyun için iyi mi sizce fiyatı da 1000 lirahttp://www.sadecenotebook.com/Dell-Inspiron-5110-B31F43-Core-i3-2310-21-Ghz-4-GB-320-GB-1-GB-VGA-156-Freedos%2CPR-46311.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemo62 -- 16 Ekim 2011; 18:10:57 >

• quote:

Oynamayacaksanız cfwli ps3 yada xbox360 alın. laptop parasının 3 te 1 ine yada 4 te 1 ine denk gelicektir.

online oynamayacakssan bence PC topla derim..Yeni çıkan oyunların eski cfw lere dstekleri yok ebootlarını beklemekte ölüm..PC al direk zamundadan çekip oynarsın..
    bknz:Ps3 te sadece fifa 12im var..Pcde nba 2k12 , fifa 12 . pes12..O

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin* -- 16 Ekim 2011; 18:22:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

quote:

online oynamayacakssan bence PC topla derim..Yeni çıkan oyunların eski cfw lere dstekleri yok ebootlarını beklemekte ölüm..PC al direk zamundadan çekip oynarsın..

bu işimi görmez mihttp://www.sadecenotebook.com/Dell-Inspiron-5110-B31F43-Core-i3-2310-21-Ghz-4-GB-320-GB-1-GB-VGA-156-Freedos%2CPR-46311.html

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

quote:

bu işimi görmez mihttp://www.sadecenotebook.com/Dell-Inspiron-5110-B31F43-Core-i3-2310-21-Ghz-4-GB-320-GB-1-GB-VGA-156-Freedos%2CPR-46311.html

yeter bence o pc benimde simdiki aklım olsa öle bi pc alıp artanına ps3 alırdım gittik 2000tl ye laptop aldık

• Ben 500 liraya istediğiniz oyunu oynayabileceğiniz ps3 ve xbox360 dan bahsediyorum. Kendim kullanmıyorum ama olsa hayır demeyeceğim bir uygulama olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

quote:

Orijinalden alıntı: ferhanank

quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

quote:

Orijinalden alıntı: ferhanank

quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

http://firsaturunu.com/Sony-Play-Station-3-Slim-320-GB-Turkiyede-%c4%b0lk-Beyaz-Secene%c4%9fi-ile-789-TL-yerine-499-TL-P773.aspx

Alsak mı napsak

Bitmiş galiba:(Türkiyede ilk beyaz diyor.Ankarada birsürü gördüm:)

Beyaz çünkü PAL değil. Beyaz olanlar NTSC-J'dir. PAL Blu-ray filmler oynatmaz.

Eyvahlar olsun.Ben şimdi bluray film izleyemeyecekmiyim:(Bendekide Ntscj siyah 320 gb slim:(

NTSC-J ve All Region (ABC bölgesi) izleyebilirsin sadece. Fakat, PAL blu-ray film izleyemezsin.

Vaybeeeee.Hiç söylemediler bize bunları adamlar.Peki Türkiyede sıksık bulunurmu bu filmler.Çok merak ediyrm p3te bluray filmi valla.İzlemek nasip olmadı.

• Merhaba bende bu akşam dr dan gnctrkcell ile ps3 aldım. Şu an için sormak istediğim ds3 kolu girişleri uyumlu android cep telefonumun sarj aleti ile sarj edebilirmiyim? sarj aletinin voltaj değerleri 100-240v 50/60hz 0.2A 5.1V 0.7A

Birde ben göremedim ama 2 den daha fazla usb girişi varmı ps3 de birde bu move paketinden herhangi bir sarj kablosu çıkmadı bu normal mi?

Uygun fiyatlı oyunları 2.el sıfır en uygun nerelerden temin edebilrim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoDRaC

Merhaba bende bu akşam dr dan gnctrkcell ile ps3 aldım. Şu an için sormak istediğim ds3 kolu girişleri uyumlu android cep telefonumun sarj aleti ile sarj edebilirmiyim? sarj aletinin voltaj değerleri 100-240v 50/60hz 0.2A 5.1V 0.7A

Birde ben göremedim ama 2 den daha fazla usb girişi varmı ps3 de birde bu move paketinden herhangi bir sarj kablosu çıkmadı bu normal mi?

Uygun fiyatlı oyunları 2.el sıfır en uygun nerelerden temin edebilrim?

İlk sorundan emin değilim. Kutunun içinden çıkan usb kablosu ile ps3 takıp şarj edebilirsin.
    2 tane giriş var, çoğaltıcı kullanabilirsin.
    Uygun fiyatlı oyunlara gelince öncelikle ikinci el forumundaki ilanları takip edebilirsin.
    Bir de internetten Zavvi, The Hut veya Shopto'dan alabilirsin. Bu sitelerle ilgili detaylı bilgi için
    Playstation bölümündeki ana konularına bakabilirsin.

• Selamlar bende ps3 almak istiyorum ama bir konuda size danısmak istiyorum arkadaşlar. Bende 46c750 Tv var 3D ,blueray oynatıcı alıcaktım ama ps3ünde 3D testeklediğini biliyorum bu yüzden ps3 almaya karar verdim ama hangi versiyonunu almam gerekiyor 3D den yararlanabilmek için?
    birde online oyun oynamayı düşündüğümden alacağım makinanın GB cok önemli değil diye düşümüyorum ne dersiniz ?
    Yardımlarınız için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonnokta80

Selamlar bende ps3 almak istiyorum ama bir konuda size danısmak istiyorum arkadaşlar. Bende 46c750 Tv var 3D ,blueray oynatıcı alıcaktım ama ps3ünde 3D testeklediğini biliyorum bu yüzden ps3 almaya karar verdim ama hangi versiyonunu almam gerekiyor 3D den yararlanabilmek için?
    birde online oyun oynamayı düşündüğümden alacağım makinanın GB cok önemli değil diye düşümüyorum ne dersiniz ?
    Yardımlarınız için teşekkürler.

Ben olsam 320 gb lik alırdım.Maşallah ps3 canavar.Ben Kurtlar vadisini avi şeklinde indiriyorm ve ps3 te iliyorm.Görüntü ve ses pc ye göre kat kar daha canlı:)online oynıyacakanız en son versiyonlu alabilirisiniz 3.72 galiba.Şimdiden hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.