Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.248
Cevap
74
Favori
988.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkdşlar 60 pal satan yer bilen yok mu ya:(
  • İyi günler,

Ankara'dan PAL PS3 alacağım, ancak şu konularda görüşlerinizi almak isterim...

1) Ankara'da PAL garantili PS3 nereden bulurum ve kaç GB?

2) Benim için önemli olan PS2 oyunlarını da oynatabilmesidir, çünkü PS2 de şu an bile çok kaliteli oyunlar çıkıyor, yani alacağım PS3 te God of war 2, Tomb Raider Legend gibi PS2 oyunlarını oynayabilmeliyim...

3) PS3 ü evde televizyona bağlayacağım, ancak benim tv vestel 30" millenium LCD,

HD Ready değil, yani hdmi girişi yok, component girişi de yok, sadece DVI ve scart girişi var, çözünürlük 1280x768 ,

Randıman verir mi yoksa yeni bir tv mi gerekir?

Görüş ve deneyimlerinizi beliyorum...
  • arkadaslar ben şimdi ntsc-j ps 3 aldım TV'im NTSC-j desteklemek zorundamı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: keremx

evet yokmudur 60 pal satan hiç biyer arkdşlar???

İstanbul'daysan Platin veya Atik'e sor. (Bu mesajı imzamı yapsam bilemiyorum.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: skull_lord

arkadaslar ben şimdi ntsc-j ps 3 aldım TV'im NTSC-j desteklemek zorundamı ?

öyle bir zorunluluk yok...
  • arkadaslar ps 3'üm geldi oynuyorum bişi soracam ısıyı verdigi yerin (Fanın) alt kısmı baya ısınıyor normalmi ?
  • atik ve platin in irtibat bilgilerni nerdn bulabilrm acaba?

quote:

Orjinalden alıntı: bris

quote:

• quote:

atik ve platin in irtibat bilgilerni nerdn bulabilrm acaba?

quote:

quote:

yaz google'a atik elektronik ve platin elektronik diye, çıkar.
  • quote:

atik ve platin in irtibat bilgilerni nerdn bulabilrm acaba?

quote:

quote:

İkisi de Kadıköy Yazıcıoğlu İşhanı yakınında. Bir önceki sayfada (sayfa:8) aşağılara doğru Atik bilgisini vermiştim. Platin Atik'in olduğu pasajın karşı sokağında solda. Varsa onlarda vardır.
  • aradm yokmuş neyse bi yerde taksitle 900 liraya garantili buldum onu alıcam yarın bende dahil oluyorum nihayet araniza:)
  • Atik elektrtonik Tahtakale de KAdıköy de değil..Tahtakale karagül iş hanı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tolga_Pan11

Atik elektrtonik Tahtakale de KAdıköy de değil..Tahtakale karagül iş hanı...

İlgili reklamlarında da belirtildiği gibi Kadıköy'de şubeleri var. Ben Kadıköy'den aldım örneğin.
  • neyse artık ben gaantili 900 e buldum bi kaç saate gdip alıcam:) nihayet özlemimi gidericem
  • quote:

neyse artık ben gaantili 900 e buldum bi kaç saate gdip alıcam:) nihayet özlemimi gidericem

60'lık PAL mi?
  • PS3 almayı düşünüyorum ama asıl amacım oyun değil, blu-ray film izlemek, bu durumu göz önünde bulundurarak, hangi cihazı tercih etmemi önerirsiniz, ayrıca ntsc cihazlarda blue-ray film izlemek sıkıntı yaratırmı. Bnun için hangi ürününü seçmeyilim biraz baktım ama baya aklım karıştı, bunun hariçinde bir ki sorunum daha var bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinicem...
    tv min 1 tane hdmı girişi var, bu girişe çoklayıcı vasıtısı ile 2 tane cihaz bağlanabilirmi ve önemli olan o iki cihaz aynı anda çalışırmı.. çünkü yapmak istediğimin ps3 ile birlikte hdmı girişli bir ses sistemini de alıp kullanmak.

yardımcı olucak arkadaşara şimdiden çok teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cnggrl

PS3 almayı düşünüyorum ama asıl amacım oyun değil, blu-ray film izlemek, bu durumu göz önünde bulundurarak, hangi cihazı tercih etmemi önerirsiniz, ayrıca ntsc cihazlarda blue-ray film izlemek sıkıntı yaratırmı. Bnun için hangi ürününü seçmeyilim biraz baktım ama baya aklım karıştı, bunun hariçinde bir ki sorunum daha var bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinicem...
    tv min 1 tane hdmı girişi var, bu girişe çoklayıcı vasıtısı ile 2 tane cihaz bağlanabilirmi ve önemli olan o iki cihaz aynı anda çalışırmı.. çünkü yapmak istediğimin ps3 ile birlikte hdmı girişli bir ses sistemini de alıp kullanmak.

Selamlar,

Oyunla ilgili bölgesel kodlamadan dolayı bir sıkıntınız olmayacak çünkü bütün bölge oyunları sorunsuzca çalışmaktadır. Filmlerde küçük bir sıkıntı yaşayabilirsiniz ancak ülkemize gelen filmlerin büyük bir çoğunluğu "all regions (bütün bölgeleri içerir)" olarak gelmekte. Yaklaşık 1 ay sonra kadar bir zamanda 80-90 çeşit blu-ray film dağılacak piyasaya. NTSC makine alacak olursanız "B" bölge kodlu filmleri izleyemezsiniz. Fakat biraz önce de dediğim gibi filmlerin hemen hemen hepsi all regions olarak gelmekte (%90-95). Alacağınız filmin arkasına bakacak olursanız bu kodlamaları göreceksinizdir. All regions'da A,B ve C yazılarını görürsünüz, PAL makineler için ise geçerli olan "B" kodlamasıdır. B aynı zamanda 2. bölge kodlaması anlamındadır.

Çoklu HDMI hakkında bir bilgim yok, muhtemelen bilen kişler yardımcı olacaktır.

Aşağıya filmlerin bölgesel kodlamaları ile ilgili bir fotoğraflama yaptım, kusura bakmayın fotoğraflar bulanık oldu biraz
    Kapağın arkasında ki "B" yazısına dikkat!

Kapağın arkasında ki a,b,c yazısına dikkat!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khalkedon -- 10 Mart 2008; 18:24:56 >

• uzun zamandır ps bölümünü takip ediyorum ve en bilgilendirici ve yardımcı olan kişilerden biri khalkedon. gerçekten bu film olayı aklıma takılıyordu. açıklama için teşekkürler ps alma durumum olduğu zaman ilk soracağım kişi olacak hala elinizde 1 yıl garantili 60gb'lık pal makinelerden var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cnggrl

PS3 almayı düşünüyorum ama asıl amacım oyun değil, blu-ray film izlemek, bu durumu göz önünde bulundurarak, hangi cihazı tercih etmemi önerirsiniz, ayrıca ntsc cihazlarda blue-ray film izlemek sıkıntı yaratırmı. Bnun için hangi ürününü seçmeyilim biraz baktım ama baya aklım karıştı, bunun hariçinde bir ki sorunum daha var bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinicem...

Ya optik girişi olan bir sistem alacaksınız. Ve optik kabloyla ps3'e bağlayacaksınız.
    Ya da hdmı in ve out özelliği olan bir ses sistemi almanız gerekir. Mesela :
    http://www.jvchdworld.co.uk/hd_media_hub/

• Arkadaşlar benim sorular güme gitmiş, cevapları bilindiği için mi

Kısa zamanda alacağım cihazı...

quote:

Orjinalden alıntı: acsev2003

İyi günler,

Ankara'dan PAL PS3 alacağım, ancak şu konularda görüşlerinizi almak isterim...

1) Ankara'da PAL garantili PS3 nereden bulurum ve kaç GB?

2) Benim için önemli olan PS2 oyunlarını da oynatabilmesidir, çünkü PS2 de şu an bile çok kaliteli oyunlar çıkıyor, yani alacağım PS3 te God of war 2, Tomb Raider Legend gibi PS2 oyunlarını oynayabilmeliyim...

3) PS3 ü evde televizyona bağlayacağım, ancak benim tv vestel 30" millenium LCD,

HD Ready değil, yani hdmi girişi yok, component girişi de yok, sadece DVI ve scart girişi var, çözünürlük 1280x768 ,

Randıman verir mi yoksa yeni bir tv mi gerekir?

Görüş ve deneyimlerinizi beliyorum...

• evet 60 pal aldim..

quote:

quote:

neyse artık ben gaantili 900 e buldum bi kaç saate gdip alıcam:) nihayet özlemimi gidericem

60'lık PAL mi?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.