Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (503. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30.227
Cevap
294
Favori
1.548.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokselelkn

merhaba. abc yi aradım. nasıl firma anlamak mümkün değil. kiminle görüşüp fiyat alsanız farklı fiyatlar çıkıyor. her aradığım firmayı ve görüştüğüm herşeyi not alıyorum. ellerindeki en uygun aracın ön arka park sensörlü ve kameralı siyah renk active dizel otomatik 74 olduğunu söylediler.
    Bugün 68900 fiyatın doğru olduğunu ama bu aracın ellerinde olmadığını. opsiyonları bu fiyata eklediklerini söylediler. yani opsiyonlu araçlar var. bu fiyata araç yokmuş.

Zaten opsiyonsuz Active neredeyse gelmiyor. Şirketler için geliyor.

ABC de satış şefi çok yakın ablam var. Ciddi alıcıysanız referansımla gidebilirsiniz, Özel Mesaj olarak atayım. En uygun fiyatı verir size.
  • Salyangoz kullanıcısına yanıt
    Bulunduğum yer karabük, imkanlar sınırlı. Buralarda da oto döşemeciler var fakat 500 lira gibi astarı yüzünden pahalıya gelen bi fiyat sunuyorlar.anlaşılan nokta atışı tavsiye bulmam zor olacak. en iyisi kilime devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: grsb78

Bulunduğum yer karabük, imkanlar sınırlı. Buralarda da oto döşemeciler var fakat 500 lira gibi astarı yüzünden pahalıya gelen bi fiyat sunuyorlar.anlaşılan nokta atışı tavsiye bulmam zor olacak. en iyisi kilime devam

Hocam aracınızın içi Siyah renk değil mi ? Neden kılıf???

Şu spreyden alıp uygulamasını yapın. Islak su kahve vs. tutmuyor. Kolay kolayda kirlenmiyor.

http://www.detailingdukkani.com/urun/gtechniq-i1-fabriq-guard-kumas-koruyucu---500ml_1399.aspx

Kirlenen yerleride Genel amaçlı temizleyici ürünlerle hafif nemli bezle temizlersiniz. Bitti gitti. Kılıfa hiç gerek yok.

• a.f.schumi A kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum =)

Jant işini ne yaptınız hocam ?
  • Salyangoz kullanıcısına yanıt
    Benim gördüğüm aktive BlueHdi araçta opsiyon renk dışında yoktu sanırım. Bir tanesinde de cam tavan içeren paket vardı sanırım. Bunlar fiyatı en fazla 3bin civarında artırabilir.
  • otmotvmhndsi O kullanıcısına yanıt
    2015 model araç istediğim donanımda ve/veya renkte olmadığı için alamadım. 2016 model almayı planlıyorum. O zaman sizden referans isteyebilirim tabi sorun olmayacaksa.
    üstadım bende bi sıpa var, araba inip bindiğini belli etmek zorunda hissediyor kendini. arkaya bi oturuyo ön koltukların sırt taraflarına ayak izi bırakıyor. 2 sinede. koltuklar siyah oldugu için kirler çok sırıtıyo. uzun yollarda koltuklara mutlaka bişey döker. önden arkaya arkadan öne geçer. ayakkabıyıda çıkarmaz bunları yaparken.
    üstelik araç içini bi nebze ferahlatmak için açık renkli bi kılıf olsun diyorum.
    Dolayısıyla takıp çıkarılması kolay bi kılıf olsun istiyorum.
    ya da deri olacak silip geçeceksin.
    amacım (varsa) kılıf takan deneyimli arkadaşlardan bilgi almak. yoksa dediğiniz gibi en makulu önerdiğiniz sprey.
  • BlueHDI cılar korkmasın. Start/Stop akülerimiz servisin verdiği kadar yüksek fiyatta değilmiş. Biraz pazar araştırması yaptım. Her ne kadar servis fiyatı yüksek olsada piyasada yarı fiyatına envayi çeşit marka model var.

Araçlarımız için uygun olan ve kullanılan Start/Stop aküsü 70 Amper 760A Marş Akımlı AGM tipi akü 355 lira şu anda örneğin. Haberiniz olsun diye yazıyorum, yoksa garanti dahilinde aküler korkmayın

http://www.akusepeti.com/Start-Stop-Aku-12-Volt-70-Amper-Bosch-S6,PR-173.html

@kocaballi @eisenberg

Jant işi şimdilik duruyor, muhtemelen yazlık lastikleri tekrar taktıracağım zaman düşüneceğim.

Ama fiyatları dediğiniz gibi 16' için biraz fazla geldi benim beğendiğim modellerin.

Aslında 16' S line jantı da güzel ama o da pahalıya geliyor.

Yani kısa vadede beklemedeyim. Mart-nisan gibi karar vereceğim. Belki hiçbirini almayıp kendi orjinal jantlarım ile devam ederim yoluma

Aracı uygun aldık derken, ekstra yaptığım masraflar bütçemi biraz aştı maalesef.
    Teşekkürler Hem de Bosch Araçlarımızın üzerindeki de Bosch mu?

4.yıl bitiminde güncel bilgileri tekrar gözden geçiririz Belki servislerde de ucuzlamış olur o zaman, eskiden de klasik aküler servislerde pahalı idi, sonrası piyasa fiyatlarına geriledi...
  • Selam arkadaşlar, benim dizel araçtaki eat6 şanzuman biraz sarsıntılı vites değiştiriyor gibi geliyor bana, özellikle vites düşürürken yığılma yapıyor, yağ gibi akmıyor vites. daha 1700 km yaptık, zamanla değişir mi, sizin araçlarda durum nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende blueHDI 3008 var. AdBlue kaç km'de değişmeli? Şu an 4500 km'de aracım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanhirik

Arkadaşlar bende blueHDI 3008 var. AdBlue kaç km'de değişmeli? Şu an 4500 km'de aracım.

Değişme değil, adblue tüketilen bir sıvıdır. Zamanı gelince 2400 km den itibaren uyarı verir. O zaman değiştirirsiniz. Ya da 15bin km bakımlarında servis ger
    Teşekkür ederim. Henüz bir uyarı yok, sanırım bakımı beklemek en makul olanı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkanhirik E kullanıcısına yanıt
    Muhendis hocam bir sifir atlamis 24000 km de bitiyor uyari veriyor
    Bu arada arkadaslar baskent oto aksesuarda 308 e uygun krom bagaj alt citasi ve krom kapi esigi koruma var almayi dusunenler baksin bence fiyatlar 39 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: reco038

Muhendis hocam bir sifir atlamis 24000 km de bitiyor uyari veriyor
    Bu arada arkadaslar baskent oto aksesuarda 308 e uygun krom bagaj alt citasi ve krom kapi esigi koruma var almayi dusunenler baksin bence fiyatlar 39 tl

@reco038 teşekkürler....

Işıklı-ışıksız eşikler eski kasa sanırım 2007-2014 diyor.

ancak Bagaj alt çıtası fena değil gibi, yaptırsak mı Berker?

http://www.baskentotoaksesuar.com/3288-peugeot-308-formlu-krom-bagaj-alt-citasi-2014-uzeri-satinal.html
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bagaj çıtası güzelmiş, abartısız, şık durur gibi görünüyor.
  • Ben krom aksesuar en cok kirmiziya yakistiriyorum benim arac tekno gri krom kendini tam gostermiyor

• kocaballi kullanıcısına yanıt
    Tum ilanlara bakarsaniz orda 2014 uzeri kapi esigide var

• Selam.Mylink peugeot uygulamasına dair iki kez PUG TR'den arandım.İlk konuşma TR de bu uygulama yok şeklinde bir tavırla son buldu.Az önce tekrar arandım.Çünkü ilk konuşmamın ardından durumun Fransa'ya aktarılmasını istedim.Yine aynı tavır ile karşılaştım ama bu kez operatör bayan daha anlayışlı davrandı.Sorunu anlamak üzerine yaklaşım sergiledi.Ios ve android platformlarında TR markette uygulamanın açılmasını,PUG smeg ekran modelleri içeren araçların şasi numaralarının sisteme girilmesini talep ettim.2015 üretim araçların bu uygulamayı kullanabildiklerini belirttim.Ekran görüntüsünü istedi.Birazdan sizin araçlarınıza dair görüntülerin buradaki linklerini PUG TR ye ileteceğim.Bilginize. ;)

• 
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.