Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (501. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.215
Cevap
294
Favori
1.546.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu 308 neden tutmadı şimdi daha iyi anlıyorum.
    Şöyle ki; daha önceki mesajlarımda da yazmıştım, hatırlarsınız. göral'dan aldığım 1.2 benzinli aracı normalde 5 ocak salı teslim edeceklerdi ama yan yattı çamura battı (kendi dediklerine göre ben sipariş verdiğimde araç yurt dışında olduğu için sıfır faiz kampanyasına dahil olmuyormuş, bunun için gümrükten geçmiş olması gerekiyormuş. bu nedenle bayi tarafından genel müdürlük ile yapılan yazışmalar sonucu bu aracı da kampanyaya dahil etimişler ama haliyle siparişte geç verildiği için araç geç gelecekmiş.) diyerek hala teslim etmediler. Ben de geçen hafta genel müdürlüğü aradım biraz bağırdım çağırdım, en son geçen hafta cumartesi bi tane 1.2 benzinli otomatik 208 verdiler. modelini tam bilmiyorum ama robozite şanzuman olanlardan.
    şimdi asıl konumuza gelecek olursak bu aracı 4 gündür kullanıyorum ama şanzuman geçişleri o kadar kötü ki, tamam daha önce de sarsıntılı geçişleri olduğunu duymuştum ama bu kadar olacağını tahmin etmemiştim. hele az da olsa yokuş yukarı çıkarken o kadar çok sarsıyor ki, geçen 2,5 yaşındaki kızım baba napıyosun dedi :) . resmen beni araç sürmekten soğuttu. gaza fazla yüklenmemeye başladım ama yine de sarsıntı var. hele ışıklarda durunca kalkmak için o kadar nazlanıyor ki anlatamam. bilmiyorum belki de araçta sorun vardır. ne de olsa yedek araç..
    Ama şimdi bu şanzumanı değiştirdiler ve eskisi ile hiç bir ilgisi yok, tamam belki vites düşürürken bazen hafiften sürücüye hissetiriyor olabilir ama robozite ile uzaktan yakından alakası yok.
    ama işte bu şanzumanı çoğu kişi bilmiyor. bir de geçmiş dönemlerde yaşanan bazı kronik sorunların da etkisiyle aman peugeot mu uzak dursun benden diyen çok fazla insan var. ben bu aracın kronik arızaları çıkmadığı sürece insanlar tarafından daha çok alınacağını ve ikinci elinin kuvvetleneceğini düşünüyorum..
    tabi aracı alınca da (genel müdürlük aracın cuma günü bayide olacağını söyledi ama bayiden ses seda yok hala) yakıt tüketimini burdan paylaşırım.. :)

• Orijinalden alıntı: yrgc_k

Arkadaşlar ben bu 308 neden tutmadı şimdi daha iyi anlıyorum.
    Şöyle ki; daha önceki mesajlarımda da yazmıştım, hatırlarsınız. göral'dan aldığım 1.2 benzinli aracı normalde 5 ocak salı teslim edeceklerdi ama yan yattı çamura battı (kendi dediklerine göre ben sipariş verdiğimde araç yurt dışında olduğu için sıfır faiz kampanyasına dahil olmuyormuş, bunun için gümrükten geçmiş olması gerekiyormuş. bu nedenle bayi tarafından genel müdürlük ile yapılan yazışmalar sonucu bu aracı da kampanyaya dahil etimişler ama haliyle siparişte geç verildiği için araç geç gelecekmiş.) diyerek hala teslim etmediler.

https://store.donanimhaber.com/f2/b8/e3/f2b8e38a1166c9cd59f8c37c714c95cf.jpg
    Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eisenberg -- 13 Ocak 2016; 16:55:02 >

• yrgc_k Y kullanıcısına yanıt
    Hocam 208 konusunda bana başvurabilirsin. 20 aydır yaptığım şok edici tespitleri paylaşabilirim. Adamlar 25 kuruşluk contayı koymamışlar fıskiyeye. Gerisini sen düşün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Ama zaten aracı bi kaç güne teslim edeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün ABC den mesaj geldi. Aktarıyorum...

"Duyan Koşuyor, Soran Alıyor! Sınırlı Sayıdaki 308 Dizel Otom. Araca 68.900TL den başlayan fiyatlarla"
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetcan11

istanbulda yetkili serviste yeni kamera takıldı.ücret alınmadı.gece görüş düzeldi.garanti kapsamında yapıldı..

Hangi servis olduğunu yazabilirmisiniz, direk o servise gidip bizde işlemi yaptıralım. Aracınızın üretim tarihinide yazabilirmisiniz, acaba sadece eski araçlaramı yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otmotvmhndsi

Bugün ABC den mesaj geldi. Aktarıyorum...

"Duyan Koşuyor, Soran Alıyor! Sınırlı Sayıdaki 308 Dizel Otom. Araca 68.900TL den başlayan fiyatlarla"

Düşünenlere çok iyi bir fırsat, indirimli yaz fiyatına, 3 günlük 300 araç kampanyasından kalanlar sanırım.

ABC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eisenberg -- 13 Ocak 2016; 19:48:09 >
  • Benim 1,2 eat6 3 bin km yi gecti , 2,500 kmsi sehir disi , tumunun ortalamasi 7 litre , son depo full sehir ici ort hiz 22 ort tuketim 8,5 , ustelik cokda yumusak kullanmana ragmen , sehir disi ise ort 100 km hizla minumum 6 litre yakti,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Safran 237 -- 13 Ocak 2016; 21:23:38 >
  • Safran 237 S kullanıcısına yanıt
    Benimde hiz 23km/h iken 7.2lt yakıyor dizel, 1.2nin yakıt tüketimi o zaman iyi

• otmotvmhndsi O kullanıcısına yanıt
    Mesajinizi simdi gordum ama bu sabah abc dahil birkac bayi aradim. Active dizel otomatik en dusuk 74 verdiler. Ön arka park sensoru, kamera ve 17" jantli 1 arac vardi baska bayide. Abc ise bu opsiyonlar olmadan 76 dedi.

• 308 1.2 otomatik active opsiyonsuz, beyaz 65.5 bin tl. Daha dusuk fiyat alan var mi. Bayi ismiyle soyleyen olursa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: otmotvmhndsi

Bugün ABC den mesaj geldi. Aktarıyorum...

Test araci olmasin onlar?

• grsb78 kullanıcısına yanıt
    Nasil saticilar anlamak mumkun degil. Bugun aradim konustum. 2. Else soyleyecek birseyim yok ama test araci bile olsa ben satis elemani olsam soylerim. Yani sms gonderiyorsun ama telefon edene soylemiyorsun. Birde ayni gun.

Aynı mesaj bana geldi. Başka bir ifade yok. Arayıp sormak veya gidip bakmak gerekir.
  • ukiotoshi U kullanıcısına yanıt
    Buyuk bi ihtimal test aracidir. Bunlar bu araclardan ne kadar kazaniyo ki bu kadar indirim yapabilecekler. Bu bazda indirimi test araclarindan baska birşeye yapamazlar gibi geliyor.
    Yoksa dizel otomatigi 75 e versen havada kaparlar. Neden bu kadar insin ki. ABC dukkanimi kapatiyo yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: grsb78

Buyuk bi ihtimal test aracidir. Bunlar bu araclardan ne kadar kazaniyo ki bu kadar indirim yapabilecekler. Bu bazda indirimi test araclarindan baska birşeye yapamazlar gibi geliyor.
    Yoksa dizel otomatigi 75 e versen havada kaparlar. Neden bu kadar insin ki. ABC dukkanimi kapatiyo yoksa

Test aracı değil yahu 0km araç
  • otmotvmhndsi O kullanıcısına yanıt
    Yarin tekrar arayayim. Bugun konustum 76 dediler. Active ustelik.

Active otomatik dizel araç için belirlenen kampanyalı fiyat 81.790 TL. Verilen 68.900 TL fiyat ile ikisi arasında yaklaşık 12.900 TL fark var. Liste fiyatlarından daha önce yaptıkları indirimleri düşününce ellerinde kalan araçlar için yapılabilir gibi geliyor. Aksi durumda ellerinde kalacak zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukiotoshi -- 14 Ocak 2016; 0:29:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

Mesajinizi simdi gordum ama bu sabah abc dahil birkac bayi aradim. Active dizel otomatik en dusuk 74 verdiler. Ön arka park sensoru, kamera ve 17" jantli 1 arac vardi baska bayide. Abc ise bu opsiyonlar olmadan 76 dedi.

Başka bir bayide "Ön arka park sensörü, kamera ve 17" jantlı" 74'e varsa o da çok iyi....

ABC'nin verdiği bilgi konusunda yorum yapamıyorum tabi.....
  • Nihayet Ankara'lılar karla buluştu
  • 
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.