Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1076. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.229
Cevap
294
Favori
1.548.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10741075107610771078
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, sinyal kolunun ucundaki tuş var buna ittirip bastığımızda ne işe yarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

Arkadaşlar, sinyal kolunun ucundaki tuş var buna ittirip bastığımızda ne işe yarıyor.
    Soldaki banada bir ise yaramıyor gibi geldi.Acc de de bir iş yapmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lion308 L kullanıcısına yanıt
    Hocam, arkadaki prize elektrik süpürgesi kablolu takıp çalıştırabildinmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

Hocam, arkadaki prize elektrik süpürgesi kablolu takıp çalıştırabildinmi.
    Calistirmadim.Sadece telefonumu şarj ettim.Kullanim kılavuzunda belirtmişmi acaba?Veya servise bir sormak lazım.

• lion308 L kullanıcısına yanıt
    Telefonu şarj ediyor ama süpürge çalıştırmadı bende. Herhalde gücü yetmiyor.
  • Arkadaşlar 2016 308 CEP alarak aranıza katıldım. İlk intiba fazlasıyla iyi bir araç. Sadece bir şey sormak istiyorum. Aldığım kişi üzerinde kışlık lastiklerle aracı verdi, yazlık lastiklere geçeceğim ancak kaç hava basıyorsunuz?(225/45/R17)

• quote:

Orijinalden alıntı: lion308

Soldaki banada bir ise yaramıyor gibi geldi.Acc de de bir iş yapmıyor.

Alıntıları Göster
    soldaki calısmıyor veya ne işe yarıyor bende bilmiyorum sağdaki de sadece smeg ekranında verileri değiştiriyor.
    arac kokpit ekranında hiçbir değişiklik yapmıyor.
    aracın yağ durumu vs gösteren hiçbir ekran yok mu?
  • Arkadaşlar arkadaki priz maksimum 125 Watt olmasi lazım, dolayısıyla siz oraya 1000 wattlik süpürge bağlarsanız çalışmaz. O priz notebook gibi 100w civari akım çeken cihazlar için. Ek olarak bilmeyeler için sol arka koltuğun arkasinda ikinci bir 12v çıkışı var, bagaja lazim olursa :)

• quote:

Orijinalden alıntı: taishos

Arkadaşlar arkadaki priz maksimum 125 Watt olmasi lazım, dolayısıyla siz oraya 1000 wattlik süpürge bağlarsanız çalışmaz. O priz notebook gibi 100w civari akım çeken cihazlar için. Ek olarak bilmeyeler için sol arka koltuğun arkasinda ikinci bir 12v çıkışı var, bagaja lazim olursa :)
    bu tarz ek teknik bilgilere ihtiyacımız var :)
  • dagnomels kullanıcısına yanıt
    Şoför kapisini açtığınızda orta direkte lastik basinçlarıyla ilgili teknik bilgi var, oraya bakarak yüklü veya yüksüz lastik basınçlarını ayarlayabilirsiniz.

• Arkadaşlar, My Peugeot uygulamasında arabayla bağlantı kurma konusunda sorun yaşıyorum, uygulamadaki adımları tek tek takip ediyorum ilk seferde bağlantıyı kuruyor fakat sonrasinda hiçbirşekilde bağlantı kuramıyorum denemediğim yol kalmadı kaçırdığım bir noktamı var bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: smilodon22__

Arkadaşlar, My Peugeot uygulamasında arabayla bağlantı kurma konusunda sorun yaşıyorum, uygulamadaki adımları tek tek takip ediyorum ilk seferde bağlantıyı kuruyor fakat sonrasinda hiçbirşekilde bağlantı kuramıyorum denemediğim yol kalmadı kaçırdığım bir noktamı var bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
    ilgili uygulamayı anlatıldığı gibi kurup usb ile araca bagladınızda direk eşleşiyor belli süre de kendi yenileme yapıyor veya siz manuel yaparsınız.
    yakıt tüketimi mesafe ne kadar doğru bilmiyorum test eden arkadaslar doğrulugu hakkında bilgi paylasırlarsa sevinirim. araç bilgileri ile birebir gidiyor o kesin doğru.
  • smilodon22__ kullanıcısına yanıt
    telefonda uygulama veya telefonun kendisi guncelleme alinca (en azindan bende) tekrar eslestirme yapmam gerekiyor.

bunun yaninda telefondan gerekli izinleri(bluetooth baglanti, telefona erisim vb) acik oldugunndan emin olun derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: milyoncubaba

ilgili uygulamayı anlatıldığı gibi kurup usb ile araca bagladınızda direk eşleşiyor belli süre de kendi yenileme yapıyor veya siz manuel yaparsınız.
    yakıt tüketimi mesafe ne kadar doğru bilmiyorum test eden arkadaslar doğrulugu hakkında bilgi paylasırlarsa sevinirim. araç bilgileri ile birebir gidiyor o kesin doğru.

Alıntıları Göster
    Uygulamada Usb ile bağlantı ile ilgili bir şey görmedim o yüzden hiç denemedim belki usb bağlantısı yapabilirim deneyeceğim.

• Jeopol kullanıcısına yanıt
    Telefonun ve uygulamanın güncel olup olmadığını kontrol ettim aslinda ama araçtaki smeg ekran 2015ten bu yana hiç güncellenmedi diye biliyorum en son aklıma bu geliyor, onun dışında uygulamadaki bağlantı yardımı bölümündeki adımlari tek tek uyguluyorum fakat telefonun bağlandığına dair mesaj gelmesi gerek yazıyor orada kalıyorum.

• Grafikerdem kullanıcısına yanıt
    Servis total 0-30 olanı koyuyor bence araç için en iyi olanı da bu

• quote:

Orijinalden alıntı: smilodon22__

Uygulamada Usb ile bağlantı ile ilgili bir şey görmedim o yüzden hiç denemedim belki usb bağlantısı yapabilirim deneyeceğim.

Alıntıları Göster
    ilgili uygulamayı kullanmak için araç önündeki usb girişi ile telefonunuzu bağlayınız. bu şekilde eşleşme yapıyor.
    güncelleme olayını bilmiyorum ama çok bi fark yoktur özellik açılması anlamında. sonuc olarak car play yok araçta güncellemeyi ne yapalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: IronHasan

Hayırlı olsun.

Özellikle 1.6 BlueHDI ve EAT6 ikilisi oldukça sorunsuz bir makina. Araç donanım olarak da tatmin edici.

Biz şirkette kullanıyoruz. 150K yı geçtik. Normal şartlarda şirket arabası denir ve sorun çıkması beklenir. Şu ana kadar çok memnunuz. Hatta KM çok arttı değiştirsek diye düşündük. Ama araçta hiç bir sorun yok. Sıfır almayacaksak bence değiştirmeyelim dedim. Böyle kullanmaya devam edeceğiz.

Alıntıları Göster
    Merhaba Hocam ,

Herhalde forumdaki en fazla km yapan bluehdi otomatik araç szin

Şanzıman yağı değişimi ile ilgili bir işlem yapıldı mı?

Ya da önerde bulunuldu mu ve şanzıman geçişleri nasıl, hala ilk günkü performansını veriyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: hassey

Merhaba Hocam ,

Herhalde forumdaki en fazla km yapan bluehdi otomatik araç szin

Şanzıman yağı değişimi ile ilgili bir işlem yapıldı mı?

Ya da önerde bulunuldu mu ve şanzıman geçişleri nasıl, hala ilk günkü performansını veriyormu?

Alıntıları Göster
    Daha fazla yol yapan var mı gerçekten bilmiyorum. Ama sürekli kullandığım, kullanmaktan da bıkmadığım bir araç.

Şanzıman yağı ile ilgili bir kaç farklı yere sorduk. Değişim yapın dedik hatta.

Ama güvendiğim kişiler gerek olmadığını, eksilme olsaydı tamamlanacağını söylediler. Eğer yağın özelliği bozulursa araçta uyarı olacağını aksi halde hiç dokunmaya gerek olmadığını belirttiler.

Bizde artık kabul ettik. Bu bilgiden sonra neredeyse 40 bin km daha geçti ve herhangi bir uyarı ile karşılaşmadık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IronHasan -- 2 Nisan 2019; 15:6:50 >

• IronHasan kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler..

Tam olarak kaç km ve yaşında sizin araç
  • 
Sayfa: önceki 10741075107610771078
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.