Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1074. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
294
Favori
1.547.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10721073107410751076
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: supercahrger

Arkadaşlar Merhaba,

Aranıza yeni katıldım.2016 Dizel manuel classic edition plus sahibi oldum.
    Bir porblemim var, yaaşayan arkadaş varmıdır?
    Usb ile müzik dinlerken,aracı her çalıştırdığımda şarkı çalmaya hep ilk şarkıdan başlıyor.
    Bunu düzeltebileceğimiz bir ayar varmdır?
    Bende kaldığı yerden devam ediyor. Arabaya geçince bakarım ayarı var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lion308

Mepa ya uğrayın yardımcı olurlar bence ayrıca iyi niyet ile indirim yapabiliyorlar.arac temiz olsun .comfor pakette yeterli bence.navigasyon düzgün çalışmıyor bence ama kör nokta ve acc ise yarıyor.bunun dışında 18 jantı bende tercih etmezdim ama duruşu güzel duruyor.
    açıkcası evet istedim fakat 105 ten aşağı bulamadım son zamanda en uygun en donanımlı arac buydu rengini de sevdim.

carplayi aktifleştirmek için herhangi bir güncelleme vs var mı acaba?

ve sedefli beyaz rengin rutuşu yapılabilir mi bilginiz varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: milyoncubaba

açıkcası evet istedim fakat 105 ten aşağı bulamadım son zamanda en uygun en donanımlı arac buydu rengini de sevdim.

carplayi aktifleştirmek için herhangi bir güncelleme vs var mı acaba?

ve sedefli beyaz rengin rutuşu yapılabilir mi bilginiz varmı

Alıntıları Göster
    Hayirlisi olsun,temiz olsun bir donanimi eksik olsun.Maalesef aracımı alırken Baykaralara sormuştum carplay olmuyor demişti.Yanliz sedefli beyaz için sanayide rutuş boyasi yaptırın.benim aracıma opak boyasından rutuş yapmislar fena sırıtıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bu aracın bagajı kullanışlı mı? Yaris’ten bi üst sınıfa geçmek istiyorum, evlendikten sonra çok küçük gelmeye başladı. Hem donanım hem de konfor olarak beğenilen bir araç sanırım ancak alıp çocuklarla yıllarca kullanılabilecek bir araç mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hayirlisi olsun,temiz olsun bir donanimi eksik olsun.Maalesef aracımı alırken Baykaralara sormuştum carplay olmuyor demişti.Yanliz sedefli beyaz için sanayide rutuş boyasi yaptırın.benim aracıma opak boyasından rutuş yapmislar fena sırıtıyor.

Alıntıları Göster
    Evet kesinlikle genel özelliklerinden memnun kaldım sadece kokpit kısmında yanı hız göstergesi kısmında yakıt tüketimi vs göremiyorum sürekli smeg ekranına bakmak gerekiyor sanırım yada ben mi bilmiyorum. O ekranda sadece hız kontrolü bölgeleri var.
    Tamponun alt kısmında sulu boya kalemiyle yapılsa sırıtmaz diye düşünüyorum ama baktıracağım.

• Silecek kolunun en saginda ve ortasında bir tus olmasi lazim bu tuşa basarsanız hız tüketim navigasyon değişiyor muhtemelen sizin araçtada değişmesi lazim.rutus işlemini sizde yaparsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: erdertugrul

Arkadaşlar bu aracın bagajı kullanışlı mı? Yaris’ten bi üst sınıfa geçmek istiyorum, evlendikten sonra çok küçük gelmeye başladı. Hem donanım hem de konfor olarak beğenilen bir araç sanırım ancak alıp çocuklarla yıllarca kullanılabilecek bir araç mı?
    Aracın bagajı emsallerine göre geniş ama bunun handikapı olarak şoför koltuğunun arkasındaki yolcu nun yaşam alanı daralmış.benim bir önceki aracıma göre bagajı yetersiz ama eskisi gibi bir ihtiyacım olmadığı içinde çok onemli değil.cocuklarla yeterli olurmu demeden önce bir bayiye gidip araca bakmanızı tavsiye ederim.mesela kardeşimdeki kalosun arka yaşam alanı daha rahat diyebilirim ama ondada bagaj yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: supercahrger

Arkadaşlar Merhaba,

Aranıza yeni katıldım.2016 Dizel manuel classic edition plus sahibi oldum.
    Bir porblemim var, yaaşayan arkadaş varmıdır?
    Usb ile müzik dinlerken,aracı her çalıştırdığımda şarkı çalmaya hep ilk şarkıdan başlıyor.
    Bunu düzeltebileceğimiz bir ayar varmdır?
    Bendede kaldığı yerden devam ediyor.

• lion308 L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için. Dediğiniz gibi yapmak mantıklı olan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • exantrick kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, kaça aldınız arabanızı?

• quote:

Silecek kolunun en saginda ve ortasında bir tus olmasi lazim bu tuşa basarsanız hız tüketim navigasyon değişiyor muhtemelen sizin araçtada değişmesi lazim.rutus işlemini sizde yaparsiniz
    Hocam teşekkür ederim bilgilendirmelerin icin çok soru sordum kusura bakma lütfen. Peugeot da çok yeniyim. Opelciydim aslında neredeyse herseyini ogrendim. Sorunsuzlugu nedeniyle özellikle 308 e geçtim çok tavsiye aldım forumlar vs Videolar bakalım umarım doğru bi karar vermişimdir.

• Bu resme bakabilirsiniz.
    Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lion308 -- 26 Mart 2019; 21:42:6 >
  • Resim dediğiniz nedir ?

• quote:

Resim dediğiniz nedir ?
    Yükleyememişim şimdi duzelttim.Silecek kolunda var olan düğmeye çift ok yönünde basınca ana kadranin oldugu ekranda gezinebilirsiniz

• Seviyoruz aslanımızı: )

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

• Arkadaşlar, arka tarafında ki prize elektrik süpürgesi taktım ama çalıştırmadi. Ama telefonu şarj yapıyor. Elektrik süpürgesini çalıştırmaya gücü yetmedi herhalde. Sizde durum nasıl.

• Arkadaşlar selam,
    5 aydır Peugeot kullanıyorum (2018 active) ve 5 aydır beni rahatsız eden
    bir sorun var: araçtaki neredeyse tüm krom parçalar camlara yansıyor.
    Özelikle yan havalandırmalar cama ve yan aynaların üzerine yansıyor.
    Kadranların yanındaki krom ön cama yansıyor.
    Bu tasarım hatası değil mi? Çok rahatsız edici.
    Sökülebiliyor mu bunlar?
  • quote:

Yükleyememişim şimdi duzelttim.Silecek kolunda var olan düğmeye çift ok yönünde basınca ana kadranin oldugu ekranda gezinebilirsiniz

Alıntıları Göster
    Evet şimdi gördüm teşekkür ederim.
    akşam deneyeceğim, orta tuşa bastıgımda ekrandan anlık veriler değişiyordu diye hatırlıyorum..
    ilave olarak bir şey danışacağım.
    aracı hafta içi kullanmıyorum demiştim. aküyle alakalı starstop calısmıyor suan.
    görüştüğüm bir servis böle bir durumda akünün kutup baslarını sökün akünüz eksilme yaşamaz dedi. bunu yapmak mantıklı her defasında tak cıkar vs bana garip geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: taishos

Seviyoruz aslanımızı: )

maşallah..
  • quote:

Evet şimdi gördüm teşekkür ederim.
    akşam deneyeceğim, orta tuşa bastıgımda ekrandan anlık veriler değişiyordu diye hatırlıyorum..
    ilave olarak bir şey danışacağım.
    aracı hafta içi kullanmıyorum demiştim. aküyle alakalı starstop calısmıyor suan.
    görüştüğüm bir servis böle bir durumda akünün kutup baslarını sökün akünüz eksilme yaşamaz dedi. bunu yapmak mantıklı her defasında tak cıkar vs bana garip geldi.

Alıntıları Göster
    Havalar soğuk olduğu için aku kendini toparlamayabiliyor.Havalar ısınınca düzelir diye düşünüyorum.Ilk defa aku kutup basını sökün diyen duyuyorum.bence denemeyin.

• 
Sayfa: önceki 10721073107410751076
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.