Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (812. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: matkaya
1 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.483.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 810811812813814
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Android auto nerede nasıl bir hata veriyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakura71 kullanıcısına yanıt
    Paylaşım için teşekkürler.

Detaylı bilgi alabileceğimiz bir yer var mı?

Android auto navigasyon anlamında son derece yeterli olmakla birlikte, bazı kullanıcılar YouTube video oynatmak vs için kullanabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Android auto nerede nasıl bir hata veriyor?

hata değilde bişey yapamıyorum , mesela bizim araçlarda youtube nasıl açılır? Araştırdım ama bulamadım, sanırım açılmıyor :(
  • rs635 R kullanıcısına yanıt
    Birşey yapamıyorum? Biraz aciklarmisijiz.

Android auto ayrı. Bir programdır sadece bu programda sunulan haritalar, arama, music (Google music, Spotify, deezer vs) çalıştırabilirsiniz. WhatsApp mesajlarını da sesli olarak dinleyebilirsiniz. Başka. Bir uygulama calistiramazsiniz

• Direksiyon titremesi ile ilgili Fransa, lastik havalarını arttırıp azaltarak deneme istemiş. Ne alaka bilmiyorum...

Beklediğimiz gibi bir alakası yok; servis çeşitli 3008'leri denemiş sorun devam ediyor...

Bu tarz yaklaşımlar kabul edilemez ama yapacak birşey yok. Hem sorunu kabul ediyorlar hem çözüm bulamıyorlar :-)

Gerçek anlamda bütün olarak ele aldığımda memnun olmasam 3008'den, hiç uğraşmam satar geçerdim. Kodiaq falan deneyebilirdim :-)

Eski 3008'de yaşadığım ve hiçbir zaman yapamadıkları sorunun aynı şekilde tekrar beni bulması kader mi acaba? :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanriseven -- 19 Ekim 2017; 21:4:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakura71

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

Andiroid interface uygulaması yapılmış 3008.

Dostum nasıl yükledin bu programı servistemi yoksa haricen mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tanriseven

Direksiyon titremesi ile ilgili Fransa, lastik havalarını arttırıp azaltarak deneme istemiş. Ne alaka bilmiyorum...

Beklediğimiz gibi bir alakası yok; servis çeşitli 3008'leri denemiş sorun devam ediyor...

Bu tarz yaklaşımlar kabul edilemez ama yapacak birşey yok. Hem sorunu kabul ediyorlar hem çözüm bulamıyorlar :-)

Gerçek anlamda bütün olarak ele aldığımda memnun olmasam 3008'den, hiç uğraşmam satar geçerdim. Kodiaq falan deneyebilirdim :-)

Eski 3008'de yaşadığım ve hiçbir zaman yapamadıkları sorunun aynı şekilde tekrar beni bulması kader mi acaba? :-)

hocam bende dün test ettim aracımla gelirken active sp şubatta banttan inmiş. 110-120 arası elleri bıraktım öyle gözle görülür hissedilir bir titreşim yok.belki sizin partide üretimde bir sıkıntı oldu.

• https://youtu.be/T7gWE6UbuMU

Ankara ABC şükrü

• quote:

Orijinalden alıntı: ozandemir-

quote:

Direksiyon titremesi ile ilgili Fransa, lastik havalarını arttırıp azaltarak deneme istemiş. Ne alaka bilmiyorum...

hocam bende dün test ettim aracımla gelirken active sp şubatta banttan inmiş. 110-120 arası elleri bıraktım öyle gözle görülür hissedilir bir titreşim yok.belki sizin partide üretimde bir sıkıntı oldu.

Belki olabilir dediğiniz gibi. Bekliyoruz bakalım.

Nappa diye bekledim 2.5 ay, normal GT-Line alıp geçseydim... Ki oturunca iyiki beklemişim diyorum bu sefer

• Bugün yoğun ısrarlarımla firmware ve mapping güncellemelerini serviste yaptırdım

Radyo ya text özelliği ve istasyon takibi gelmiş

Daha önce duyurularda trafik sekmesi varmıydı hatırlamıyorum o da yeni gibi

Radyo baya adam olmuş bence.

Genel olarak tüm sistem biraz daha hızlanmış gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Esk-3008

Bugün yoğun ısrarlarımla firmware ve mapping güncellemelerini serviste yaptırdım

Radyo ya text özelliği ve istasyon takibi gelmiş

Daha önce duyurularda trafik sekmesi varmıydı hatırlamıyorum o da yeni gibi

Radyo baya adam olmuş bence.

Genel olarak tüm sistem biraz daha hızlanmış gibi

Harita 1 tık eski :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Birşey yapamıyorum? Biraz aciklarmisijiz.

Android auto ayrı. Bir programdır sadece bu programda sunulan haritalar, arama, music (Google music, Spotify, deezer vs) çalıştırabilirsiniz. WhatsApp mesajlarını da sesli olarak dinleyebilirsiniz. Başka. Bir uygulama calistiramazsiniz

Çok teşekkürler bilgilendirmeniz için , bir şey yapamıyorum derken saydıklarınız dışında bir şey yapamıyorum :D Bebek için çizgi film falan oynatabilir miyim demiştim ama olmuyor :(
  • tanriseven T kullanıcısına yanıt
    Buna şükür

• quote:

Orijinalden alıntı: sakura71

https://youtu.be/T7gWE6UbuMU

Ankara ABC şükrü

fiyat hakkında bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: digiman22003

Merhaba Arkadaşlar,

Bu hafta sonu aracım 1 yılı doldurduğu için randevu aldım Cumartesi günü yetkili servise bakıma götürüyorum.
    Uzun zamandır bu konuyu okuyorum. Sanırım ilk bakım 600-700TL civarında tutuyormuş yanlış hatırlamıyorsam?
    Bu fiyatlar indirimli fiyatlar mıdır?
    Teşekkürler.

Benimde Kasım ortası bir yıl olacak

yaptıkları işlemleri ve fiyat hakkında bilgileri işlem sonunda paylaşabilirmisiniz.

• quote:

Lastik basıncının direksiyon titremesine etkisi olabilecegini mi söylemiş peki fransa?

Eğer doğru ise skandal.dalga geçmişler resmen.

• multimedya interface müthiş olmuş. biraz daha detay alabilirmiyiz. izmirde yapan varmı acaba. ayrı bir aparat mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rangerix

quote:

Lastik basıncının direksiyon titremesine etkisi olabilecegini mi söylemiş peki fransa?

Eğer doğru ise skandal.dalga geçmişler resmen.

Bende aynı tepkiyi verdim ama teknik danışman (artık nasıl bu statüye geliyorlar bilmiyorum; çoğu birşey bilmiyor) fabrikadan gelen talimatlara göre hareket ettiklerini söyledi.

• Anahtarsız çalıştırmadaki güvenlik açığı aracınız çalınabilir,

3008 ve 5008 de listede...

https://forum.donanimhaber.com/anahtarsiz-calistirmadaki-guvenlik-acigi-araciniz-calinabilir--129478716#129478716
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    Bizim hırsızlar levye teknolojisini kullanıyor, sonra cekiciye alıp götürüyor. Bu kadar teknolojik atraksiyona gerek yok zaten..

Türkün elinden hiç birşey kurtulmaz :)

• 
Sayfa: önceki 810811812813814
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.