Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: icemy , av_avi , av_avi , Car Lover , Car Lover
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 19 Misafir (1 Mobil) - 20 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
62.431
Cevap
638
Favori
2.481.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maverick22

Skoda kodiaq 1.4 AT full une 115 subat teslim fiyat alan var.hem de 7 kisilik boyutlariyla 3008 i üzer

benzinli.. vede sanırım manuel..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekrem742 kullanıcısına yanıt
    peugeot led arma gayet şık durmuş hangi donanımda standart acaba??
  • ihsan alkan İ kullanıcısına yanıt
    Gtline da var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone7 nin lansmanı yapılırken fiyatını bu kadar merak etmemiştim.. şahsi görüşüm en düşüğünü bilmiyorum ama en dolusu artık allure mi olur gt mi olur 135 binden aşağı kimse beklemesin.
  • tttnet.net kullanıcısına yanıt
    135.000 tl ye de artık kendileri binerler, aradabir kaç binen de çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel araç olmuş,inşallah fiyatlar da aynı güzellikte olur,merakla takipteyiz

• ganeja kullanıcısına yanıt
    Evet benzinli ama otomatik.full+full müş

• Bu piyasada 3008 in 115 e full dizel gelmesi hayal gibi.
    .
    C sinifinin Suv lari D sinifi araçlarla yarışıyor.
    .
    Ben 130k verirsem D sınıfı yada premium araç alırım.
    .
    Bu paraları verenede saygı duyarım.

• Maverick22 M kullanıcısına yanıt
    5008 de 2017 de cikacak 7 koltuklu ayrıca ateca ve kodiaq 1.4 benzinli olucak çok yakiolar 1.6 dizelik olmayacak kesin bilgi

• quote:

Orijinalden alıntı: estergon_44

Şu anda 1.6 tdi ler için opsiyon ilavesi yapılmıyor..Stok araçlar geliyor..Onlarda hemen hemen her ilde çoktan ayırtılmış durumda..Tahminim Şubat veya mart gibi sipariş almaya başlarlar..Ama diğer motor secenekleri için bilgim yoktur..Ama haziran gibi ortalık tiguandan gećilmeyecek gibi görünüyor..Bi kaç bayi ziyaretimde ajandalarındaki isim listesi ürkütücü seviyedeydi 😁😁 Hazirana kadar alanlar şeklini yapacak..Sonrasında passat gibi olacak ortalık..😊😊

şu fiyatı adam gibi açıkla be pejo , bu vatandaş gibi paramızla rezil etme bizi...
    tiguan konusunu okuyorum ,yazılanları gördükçe kendimi kötü hissediyorum ,bazen diyorum lanet olsun ''suv''una ... şu doğuşun kapısından geçmek istemiyorum... yukarıdaki mesaj tiguan konusundan alıntıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Twsbi580

quote:

Orijinalden alıntı: ölümüne çArşı ulan

Arkadaşlar neden orada olduğunu bılmıyorum,gördüm sadece sıyah 3008 var yolcu otoparkının çaprazında,araba ates ama

peugeot bayilerine ne zaman gelir bilginiz var mı benim arabayı ona göre satacağım

Araç bayilerde, yarın tanıtım ve koktyle davet ettiler, ugramayı dusunuyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokcuuuuu

5008 de 2017 de cikacak 7 koltuklu ayrıca ateca ve kodiaq 1.4 benzinli olucak çok yakiolar 1.6 dizelik olmayacak kesin bilgi

Kodiaq her açıdan 3008'in de mevcut SUV'ların üzerinde bence. Araç 4.7 Metre, bagaj hacmi 720 litre!, 7 koltuklu, arka koltuklar raylı ve tam 18 cm geriye kaydırılabiliyor ve bunca büyüklüğüne rağmen ağırlığı 3008'den hafif 1420 kg. İşte bu değerler 1.4 benzinli bile olsa tüketiminin çok fazla olmayacağını gösteriyor. 125 hp'lik motor biraz yetersiz kaçabilir ama Tucson bile bu kadar satılırken Kodiaq yok satar gibi duruyor...
  • hakkan H kullanıcısına yanıt
    Eski 3008 dizel-AT 1470 kg. Yenisi en az 100 kg hafif olacak deniyordu, haliyle benzinli ve manuel olanları daha da hafif olcaktır. Kodiaq her halükarda daha ağır olacak yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maverick22

Skoda kodiaq 1.4 AT full une 115 subat teslim fiyat alan var.hem de 7 kisilik boyutlariyla 3008 i üzer

Hocam Kodiaq Mart'ta çıkmayacak mı?

• hakkan H kullanıcısına yanıt
    1.4 tiguan bile 10 lt altina düşmüyor yakut problem değilse daha büyük ve geniş der alirsnz ancak atecanin içi ayni leon kodiaqin ayni octavia klasik VW grup politikası modemi bulandrio hiçbir turlu bnm tercihim olamaz büyük düşünürsem crv bi alti yeter dersem tasarım ve yakut avantajindan dolayi 3008 tercihimdr

• Bugün aracı görme imkanım oldu, araca bindim çalıştırdım ve inceledim, ama sürüş yapmadım çünkü depodaydı ve bir çalışanın insiyatifiyle biraz gizliden aracı inceledik, gt-line full paket haki renklisi. 5 araçtan 4 ü satılmıştı adamlar fiyat belli olmamamasına rağmen 30-40 milyar önden ödeme yapmışlar hayretler içinde kaldım açıkçası. Bende son kalan aracı kaporayla ayırttım. Öncelikle şunu söylemek istiyorum; maalesef araç videolardan ve fotoğraflardan daha güzel. Maalesef diyorum çünkü yüksek fiyat açıklamalarından korkuyorum. Detaylar oldukça dikkat çekici adamlar gerçekten aracı büyük özenle hazırlamışlar, ekran kalitesi WV onun yanında tetris gibi kalıyor, yarı deri koltuklar çok kaliteli, dış tasarımı çok başarılı. Ben mercedes gla Nissan qq x trail honda crv, hepsini inceledim inanın hiç birinde 3008 kalitesi yoktu.
    Özetle FULL PAKET GT LİNE DİZEL 125 BİN gibi bir fiyata verilirse Nissan QQ piyasadan silinir, ama 140 bin açıklanırsa yine de çok satar çünkü zenginlerde para b.k gibi ve bu kadar kaliteli ve artistik bir arabayı sırf hava için alırlar biz fakirlere de ya rapor ayarlamak yada uzaktan seyretmek düşer. Türkiye gibi bir ülkede doğmak daha beteri fakir doğmak büyük şansızlık lanet olsun :)))

• Büyük gün geldi çattı . Bakalım hüsran mı olacak yoksa zaferle mi sonuçlanacak . Gazanız mübarek ola

• Gtline 140 beyler hic umutlanmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: kaissersoza21

Bugün aracı görme imkanım oldu, araca bindim çalıştırdım ve inceledim, ama sürüş yapmadım çünkü depodaydı ve bir çalışanın insiyatifiyle biraz gizliden aracı inceledik, gt-line full paket haki renklisi. 5 araçtan 4 ü satılmıştı adamlar fiyat belli olmamamasına rağmen 30-40 milyar önden ödeme yapmışlar hayretler içinde kaldım açıkçası. Bende son kalan aracı kaporayla ayırttım. Öncelikle şunu söylemek istiyorum; maalesef araç videolardan ve fotoğraflardan daha güzel. Maalesef diyorum çünkü yüksek fiyat açıklamalarından korkuyorum. Detaylar oldukça dikkat çekici adamlar gerçekten aracı büyük özenle hazırlamışlar, ekran kalitesi WV onun yanında tetris gibi kalıyor, yarı deri koltuklar çok kaliteli, dış tasarımı çok başarılı. Ben mercedes gla Nissan qq x trail honda crv, hepsini inceledim inanın hiç birinde 3008 kalitesi yoktu.
    Özetle FULL PAKET GT LİNE DİZEL 125 BİN gibi bir fiyata verilirse Nissan QQ piyasadan silinir, ama 140 bin açıklanırsa yine de çok satar çünkü zenginlerde para b.k gibi ve bu kadar kaliteli ve artistik bir arabayı sırf hava için alırlar biz fakirlere de ya rapor ayarlamak yada uzaktan seyretmek düşer. Türkiye gibi bir ülkede doğmak daha beteri fakir doğmak büyük şansızlık lanet olsun :)))

Hadi fiyatı ne olursa olsun kesin alcam diyen arkadaşlar olabilir fakat 1000 tl kapora yeterli geliyoken kim 30-40 bin verdi niye verdi bende bunu anlamadım

• Gelen araçlarda elegance donanım hepsinde varmı acaba. Lansmanlarda opsiyonel paketler dahil olur yada fiyatı düşük olur. Yoksa ilk çıktığında başka bir avanjatı yok bence
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.